عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

قیمت نیمکت چوبی پارک

همانطور که می دانید پیشرفت یک جامعه در گرو سلامت جسمانی افراد آن جامعه می باشد و به عبارتی دیگر ارتباط بسیار نزدیکی با سلامتی و تندرستی افراد جامعه خواهد داشت. توجه و اهمیت به شهروندان و عوامل انسانی از موارد بسیار با اهمیت در رشد و تعالی هر جامعه می باشد. از آنجایی که فلسفه ی وجودی پارک ها برای آسودگی و ایجاد آرامش و کمک به سلامتی افراد می باشد استفاده از نیمکت چوبی که مطابق با استانداردهای لازم باشد از نکات با اهمیت می باشد.قیمت خرید نیمکت پارکی ، یکی از سوالات متداولی است که مشتریان حوزه مبلمان شهری ، پیمانکاران ، مسئولان خرید و اقشار مختلفی از هموطنان عزیز ما در گیر آن هستند . پیدا کردن قیمت درست و منصفانه انواع نیمکت پارکی با یک کیفیت مقبول و زمان تحویل درست ، دغدغه کسانی است که به دنبال خرید نیمکت های فلزی شهری و صندلی پارکی هستند  . نیمکت پارک به عنوان یکی از ضروری ترین تجهیزات بازی شناخته شده می باشد که باید دارای کیفیت و کارایی بالایی باشد و به عنوان تجهیزات نصب شده در پارک ها که به راحتی قابل جا به جایی دیگر نبوده و لازم است از مقاومت خاصی برخوردار باشد. نیمکت های پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک به عنوان تجهیزات کاربردی و با کیفیتی تلقی میشوند که در بالاترین درجه استاندارد تولید شده و در سراسر کشور به فروش میرسد. یکی از عواملی که سبب می شود کاربری های هر کدام از انواع نیمکت متفاوت باشد ابعاد نیمکت پارکی و متریال است که در طراحی نیمکت پارکی مورد استفاده قرار گرفته است، همین سبب می شود که نیمکت دارای انواع گوناگونی باشد که کاربری های متفاوتی از یکدیگر دارند.
 
قیمت نیمکت چوبی پارک

برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 

فروش نیمکت چوبی در تهران

نيمكت را در مجهز سازي فضاي سبز و باز شهري ابتدايي ترين روش براي احساس آرامش و راحتي در پارك ها مي نامند. بحث فرسودگي عناصر مبملمان شهري در پارك ها را مبتني بر مكانيزم هاي ساده اي مي دانندكه نياز مردم به خصوص كودكان امروزي را رفع نمي كند. در بحث معيارهاي رنگ آميزي، رنگ را از عناصر تأثيرگذار بر كيفيت بصري فضاهاي شهري معرفي كرده و كاربرد صحيح آن ها را در محيط هاي شهري با نقش بسزا در خوانايي و وضوح شهر بر مي شمارند.يكي از نيازهاي شهري را داشتن مبلمان و اثاثيه شهري متناسب با سيماي
شهري مي دانند و اضافه مي كنند كه طرح مناسب اجزاي راه باعث كاهش مشكلات ترافيكي و يا حداقل كاهش شدت اين مشكلات خواهد بود. به كارگيري مبلمان شهري در جوار بناهاي تاريخي احتياج به طراحي مناسب، كاربردي و نوين دارد كه ضمن مخدوش نكردن بناي تاريخي بتواند پاسخگوي نيازهاي شهري مردم نيز باشد.

نیمکت چوبی پارکی ارزان

فضاي سبز در بر گيرنده بخشي از سيماي شهر است كه از انواع پوشش هاي گياهي تشكيل شده است وبه عنوان يك عامل زنده و حياتي در كنار كالبد بي جان شهر، تعيين كننده ساخت شكل شهر است. اصول طراحي فضاي سبز در معابر شهري با توجه به تقاطع ها، گذرگاه هاي عابر پياده، دوربرگردان ها و ملاحظات عمومي درختكاري مي باشد.ابتدايي ترين روش براي احساس آرامش و راحتي در پارك ها، استفاده از نيمكت است. اين عناصر بايد به شكلي قرار گيرند كه دسترسي به آن ها آسان باشد و در سراسر پارك و به تعداد زياد موجود باشند. توجه به طراحي صندلي ها بر حسب نوع كاربري ها ضروري است و افراد مختلف بر اساس سليقه هاي مختلف انواع متفاوتي از صندلي هاي پارك رامي پسندند پس بهتر است در فضاهاي باز از انواع مختلف آن ها استفاده كرد.

ویژگی ‌های نیمکت پارکی مناسب

ویژگی ‌های بسیاری را می توان برای یک نیمکت پارکی مناسب تعریف نمود که ما در این جا به چند نمونه مهم از این ویژگی‌ ها اشاره می نماییم:
  • ارتفاع مناسب نیمکت
  • عمق و پهنای کفی نیمکت
  • ارتفاع و زاویه تکیه گاه و سطح نشیمن گاه نیمکت
  • تکیه گاه مناسب ساعد
  • فضای مناسب برای پا
موارد ذکر شده جزو موارد بسیار مهمی می باشد که آسایش و راحتی را به هنگام استفاده از نیمکت پارکی مناسب برای شهروندان یک شهر فراهم می نماید.

خرید نیمکت چوبی

شرکت آرتا پارک به عنوان تولید کننده انواع نیمکت چوبی توانسته است در امر افزایش رفاه حال شهروندان در مکان های عمومی صاحب قدم بوده باشد. همچنین بسیاری از انواع نیمکت های چوبی که این روز ها به شکل ها فرم های متنوع ای موجود است توانسته است به بهترین شکل ممکن در زیبایی مکان های عمومی و خصوصی پر رنگ باشد. شما مشتریان محترم می توانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما در بخش فروش نیمکت چوبی در تماس باشید تا از نحوه خرید نیمکت چوبی و قیمت نیمکت چوبی مطلع شوید. ما می توانیم سفارش نیمکت چوبی شما را در اولین فرصت در مکان مورد نظر شما به شما عزیزان ارائه دهیم.
قیمت نیمکت چوبی ساده

فروش انواع نیمکت های پارکی 

انواع مختلف نیمکت های چوبی در طرح های زیبا موجود می باشد.نیمکت چوبی در کنار وسایل ورزشی استفاده از نیمکت چوبی در کنار وسایل ورزشی و بدن سازی کمک بسیار زیادی به افراد در هنگام ورزش کردن و بدن سازی با دستگاه های ورزشی می نماید که بعد از حرکات ورزشی مکانی برای رفع خستگی باشند. امروزه در اکثر پارک ها وسایل ورزشی وجود دارد و در صورتی که نیمکت چوبی با اصول ارگونومیک ساخته شود به طور حتم منجر به برطرف شدن خستگی و تجدید قوا خواهد شد. همچنین برای برخی وسایل تفریحی مانند میز شطرنج قرار دادن نیمکتی که بر اساس اصول ارگونومی و مهندسی ساخته شده باشد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

تولید کننده انواع نیمکت پارکی 

هرکدام از مدل‌‌های نیمکت پارکی دارای ویژگی‌‌ها و برتری‌‌هایی نسبت به یکدیگر می باشند و برای مکان‌‌ها و فضاهای متفاوتی طراحی شده‌‌اند و شما برحسب مورد مصرف و بودجه خود می‌توانید نیمکت پارکی مناسبی را تهیه و خریداری نمایید. امروزه هنرمندان خارجی نیمکت متحرک پارکی را تولید نموده‌اند که قابلیت جا‌به‌جایی آسان را دارد. نیمکت متحرک پارکی از جمله نیمکت پارکی می‎‌باشد که امروزه در خارج از کشور بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. در عصر امروز نیمکت پارکی جذاب و خلاقانه در کشورهای در حال توسعه در حال طراحی و تولید می‌باشد، در کشور ایران نیز هر ساله طرح های جدیدی برای انواع نیمکت پارکی در نظر گرفته می‌شودکه به زیباسازی هر چه بیش تر شهرها کمک می‌نماید. طراحی نیمکت پارکی بسته به کشورهای مختلف می تواند متفاوت از کشوری دیگر باشد همچنین طراحی نیمکت پارکی در مکان های مختلف مانند کتابخانه، فضای سبز، کنار رودخانه، پارک کودکان و… می تواند متفاوت از مکانی دیگر باشد.
 
فروش نیمکت چوبی
 
شرکت آرتا پارک علاوه بر تولید نیمکت های پارکی چوبی انواع دیگر نیمکت ها را با استفاده از متریال متفاوت در مدل های متنوعی تولید نماید و با ارزان ترین قیمت در سراسر کشور به فروش برساند. نیمکتها در انواع و متریال های گوناگونی تولید می شوند و بسته به نوع ساختشان هر کدام بازه قیمتی خاص خود را دارند . بدیهی است که افزایش قیمت متریال و مواد اولیه محصول در قیمت نهایی آن نقش مستقیم و برجسته ای دارد .
متریال اولیه تولید نیمکت شامل لوله ، پروفیل ، تسمه ، چوب ، چوب پلاست ، پیچ ، مهره ، ریخته گری چدن ، ورق فولادی ، رنگ پودری ، سیم جوش CO2  ، و تجهیزات مخصوص به این کار می باشد که هر محصول بسته به میزان مصرف هر یک از آنها دارای قیمت یا بهتر بگویم بازه قیمتی خاص خود است . لذا در برآورد قیمت نیمکتهای پارکی باید هر نیمکت را با نیمکتها یا صندلی های فلزی هم رده خود مقایسه کرد تا بتوانیم قدرت یک مقایسه درست را به دست آوریم .

قیمت نیمکت چوبی 

نیمکت پارکی چوبی یکی از پرکاربرد ترین انواع این محصول است.زیبایی خاص و طرح های متنوع این محصول ، نیمکت چوبی پارکی را به محصولی برای زیبایی بخشی به فضای شهری تبدیل کرده است. نیمکت چوبی پارک را می توان برترین محصول در زمینه زیبایی در مقایسه با سایر انواع این محصول دانست. قیمت نیمکت چوبی نسبت به مدل چوب به کار رفته و اندازه نیمکت متفاوت است. ولی این محصول به دلیل قیمت نسبتا بالای مواد اولیه ، محصولی گران نسبت به سایر محصولات این دسته می باشد. اگر قصد خرید نیمکت پارکی را دارید بهتر است ابتدا بودجه خود را مشخص کنید سپس نوع نیمکت مورد نظر را انتخاب نمایید.. گروه تولیدی آبان فروش نیمکت چوبی پارک را با بهترین قیمت انجام می دهد. برای دریافت قیمت نیمکت چوبی پارکی با ما در تماس باشید.از جمله نیمکت پارکی پر مصرف می توان نیمکت پارکی چوبی را نام برد. نیمکت پارکی چوبی دارای زیبایی خاص و طرح های جذاب و متنوعی می‌باشد و از جمله محصولاتی می‌باشد که به زیباسازی هرچه بیش تر فضای شهری و مبلمان شهری کمک می نماید. نیمکت پارکی چوبی نسبت به سایر نیمکت پارکی دارای تنوع  بیش تری است.  قیمت نیمکت پارکی چوبی نیز بسته به مدل چوب و اندازه نیمکت می تواند متفاوت از یکدیگر باشد. جهت آگاهی از آخرین قیمت نیمکت پارکی چوبی می توانید راهنمایی های خود را از کارشناسان و مشاوران ما در گروه تولیدی آرتا پارک بخواهید.