عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

تولید نیمکت پارکی در شیراز

نیمکت های پارکی یکی از تجهیزات تفریحی برای رفاه حال شهروندان میباشد . از آنجا که نیمکت های مورد استفاده در فضای باز باید دارای مقاومت زیادی باشد و در معرض هوای بازانی و آفتاب شدید قرار می گیرد باید از مواد اوله بسیار باکیفیت در ساخت آن استفاده شود . در محل هایی که امکان نشستن و استراحت برای مردم فراهم است باید نیمکت پارکی و شهری مناسبی وجود داشته باشد، این نیاز در شهرهای پرجمعیت و شلوغ بیشتر احساس می شود. . شرکت آرتا پارک تولید نیمکت پارکی در شیراز را بر عهده دارد . این محصولات دارای قیمت مناسب و کیفیت عالی و عناصر ساخت متفاوت می باشد . یکی از برگزیده ترین نیمکت های پارکی نوع فلزی آن می باشد .  نیمکت فلزی پارکی را به راحتی میتوان در مدل های مختلف و بنابر سلیقه مشتری ساخت. 
تولید نیمکت پارکی در شیراز

قیمت نیمکت پارکی چدنی

نیمکت های پارکی چدنی یکی از پر طرفدارترین نیمکت های مورد استفاده در سطح شهر می باشد . این نیمکت ها به روش ریختگی در قالب های ساخته شده و پیش ساخته تولید می گردد و می تواند با عناصر دیگر در ساخت نیمکت ها ترکیب شود . مثل چوب و بتن . ایمن بودن صندلی و دوام بالا در شرایط جوی و جغرافیایی مختلف از ویژگی های نیمکت های پارکی چدنی میباشد .  افرادی که اهل پیاده روی روزانه و یا هفتگی در فضاهای سبز شهر هستند، ارزش وجود نیمکت پارکی را بیشتر درک می کنند.نیمکت های چدنی بسیار زیبا می باشد و دارای قیمت مناسبی نسبت به طول عمر طولانی می باشد .برای خرید نیمکت پارکی چدنی در شیراز  و سایر شهرهای داخلی می توانید با آرتا پارک تماس بگیرید . 

فروش نیمکت CNC شیراز

نیمکت های پارکی س ان سی یکی از زیباترین و با کیفیت ترین محصولات در این دسته می باشد که با برشکاری cnc تولید می شود و به همین دلیل دارای ظاهری شیک با طراحی متناظر می باشد . صندلی پارکی سی ان سی یک کالای بسیار محبوب بوده که محل استراحت موقت مسافران بین شهری یا مراجعه‌کنندگان به پارکهاست ، این نیمکت cnc  قیمت بلاتری نسبت به نیمکت های ساده و لوله ای دارد زیرا هزینه نگهداری دستگاه cnc زیاد است . به همین جهت به عنوان کالای لوکس از نیمکت های پارکی چدنی نام می برند . ارتا پارک فروش نیمکت cnc در شیراز برعهده دارد . برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت آرتا پارک در ارتباط باشید .