عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

فروش نیمکت پارکی زنجان

نیمکت های پارکی فضایی برای نشتن ایجاد می نمایند و در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند . این محصولات از فلز ، چوب ، سنگ ، بتن و ... ساخته شده اند و می تواند تا سالیان سال مقاومت خود را حفظ کنند .مساله پر اهمیتی که در رابطه با نیمکت پارکی وجود دارد این است  که در تولید  صندلی فضای باز باید  علاوه بر زیبایی به آسایش و رفاه شهروندان نیز توجه نمود . استانداردهای ساخت نیمکت پارکی از قبل تعیین شده است و با توجه به این استانداردها طراحان این محصول پر کاربرد را می سازند . شرکت آرتا پارک تولید کننده و نماینده فروش انواع نیمکت های پارکی در زنجان می باشد . برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت آرتا پارک تماس حاصل نمایید .

مرکز فروش نیمکت پارکی زنجان

اندازه نیمکت  ، پشتی نیمکت ؛ نشیمن نیمکت ، پهنای کفی ،زاویه تکیه گاه ،زاویه سطح نشیمنگاه  و بطور کلی استاندارد بودن نیمکت از مواردی است که باید به آن در هنگام ساخت توجه نمود . این محصول علاوه بر پارک ها در خیابان ها ، باغ، ویلا و فضای سبز مجتمع های مسکونی تفریحی تجاری و اداری قابل استفاده می باشد . آرتا پارک مرکز فروش نیمکت پارکی در زنجان می باشد  البته در سراسر کشور عرضه می گردد . نیمکت ها از عناصر مختلفی تلید می شود که نیمکت های فلزی چوبی بتنی از پر اسفاده ترین آن ها می باشد . این محصولا با پیچ و بست به زمین متصل می گردد و ییا توسط بتن به عمق زمین فیکس می شود . 
فروش نیمکت پارکی زنجان

نیمکت پارکی فلزی در زنجان 

 صندلی های پارکی بیشتر بر پایه لوله و پروفیل آهنی ساخته می شود و معمولا به صورت تمام فلزی و یا ترکیبی از بدنه فلزی و نشیمن و پشتی چوبی یا چوب پلاست تولید می شود . بهترین مواد اولیه اگر به صورت شکیل و چشم نواز استفاده نشود ، قطعا دایره ی انتخاب کمی خواهد داشت .نیمکت های پارکی لوله ای دارای قیمت مناسبی می با شد و با رنگ الکترواستاتیک پوشش داده شده است . از دیگر نیمکت های فلزی پارکی نیمکت های چدنی می باشد که همانند نیمکت های بتنی در قابل های ریختگی تولید می گردد . برای خرید نیمکت های پارکی cnc  باید بدانید این نیمکت فلزی دارای قیمت بیشتری نسب به نیمکت های لوله ای میباشد . زیرا این سازه با دستگاه cnc که هزینه نگهداری زیادی دارد تولید می شود  و برش های منظم و دقیقی خورده است که آن را به محصولی منحصربفرد تبدیل نموده است . برای خرید نیمکت پارکی فلزی در زنجان با ما همراه باشید . 

 

نیمکت چوبی پارکی زنجان 

نیمکت های پارکی چوبی یکی از زیباترین سازه های در این زمینه می باشد که برای آسایش شهروندان تولید شده است . صندلی پارکی چوبی نسبت به سایر نیمکت های شهری دارای تنوع  بیشتری است و از ترکیب با عناصر دیگر تولید میشود . نیمکت  چوبی پارکی را به راحتی میتوان در مدل های مختلف و بنابر سلیقه مشتری ساخت . این چوبها دارای رنگهای متنوعی هستند و در برابر شرایط جوی فضای باز بسیار مقاومند .برای خرید نیمکت پارکی چوبی با شماره های مندرج در سایت آرتا پارک تماس حاصل نمایید و بهترین قیمت را از ما بخواهید .