عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

فروش تجهیزات پارک

فضای باز مانند پارک ها و سطح شهرها به عنوان فضای تفریحی و بازی در نظر گرفته شده است برای آنکه بتوانیم کودکانی شاد و جاکعه ای سالم داشته باشیم نیاز است که مکانی برای تفریح شهروندان در نظر بگیریم و بتوانیم به تجهیز هر چه بهتر این مکان اقدام نماییم. ما در شرکت ارتا پارک با تیم حرفه ای و فنی خود توانسته ایم به روزترین و با کیفیت ترین تجهیزات پارکی را بر اساس استاندارد جهانی تولید نماییم و با ارزان ترین قیمت به فروش نماییم. ما با مشارکت با ارگانهای  شهرسازی و شهرداری ها سعی داریم ایرانی آباد داشته باشیم. آیا تا کنون از خود پرسیده اید که فضاهایی مانند پارک ها چقدر در روحیه و ایجاد خلاقیت بیشتر در کودکان موثر است؟
قطعا خیلی زیاد!
 
آنها با بودن کنار هم خیلی چیزها می آموزند، از نظم و قرار گرفتن در صف برای استفاده از یک وسیله بازی مثل تاب وسرسره گرفته تا بازی های دسته جمعی مثل فوتبال بازی کردن.بنابراین نباید تنها به دلیل ناامن بودن یا غیربهداشتی پارک بچه ها را از این فضا دور کرد. والدین باید به کودکانشان بیاموزند که فضای پارک را تمیز نگه دارند. بازی در فضاهایی مانند پارک ها نیاز کودک است . به هر حال فضاهایی مانند پارک ها و بازی در فضای سبز غذای روح بچه هاست به خصوص در عصری که ما زندگی میکنیم این نیاز بیشتر از پیش احساس می شود چون مثل گذشته نیست که بچه ها در حیاط و کوچه ها با هم بازی کنند بنابراین نباید مانع بازی آنها در پارک شد.

تولید کننده وسایل بازی پارکی 

فروش تجهیزات پارک

تجهیزات پارک کودک 

انواع تجهیزات بازی مخصوص کودکان در مترریال متنوعی تولید می شود و دارای جذابیت و رنگ های متنوعی علاوه بر مدل ها و کارایی متفاوت می باشد. به طور مثال شرکت آرتا پارک سعی نموده است تا وسایل بازی پلی اتیلن و وسایل بازی فلزی را با بالاترین درجه کیفیت و ایمنی تولید نماید و در سراسر کشور به فروش برساند. وسایل بازی پارک بازی یا محوطه بازی کودکان یک مکان طراحی شده و اختصاص یافته است که به کودکان اجازه بازی و تفریح می دهد. زمین بازی ممکن است به صورت داخل سالنی هم ساخته شود. اما معمولاً زمین های بازی کودکان به صورت روباز و در فضای آزاد ساخته می شوند. 
محدودیت ها
محدودیت های سنی حداقلی و حداکثری معمولاً برای ورود و استفاده از وسایل در زمین های بازی وجود دارد.
تجهیزات
زمین های بازی امروزه دارای تجهیزات و امکانات مختلفی هستند،

از جمله:  الاکلنگ،تاب، سرسره، و..

زمین های بازی اغلب نیز باید امکاناتی برای بازی های غیر رسمی مثل بسکتبال، پرتاب توپ بسکتبال، اسکیت و توپ بازی دارند.

فروش وسایل بازی پارک کودک 

وسایل بازی پارک وسایل بازی پارک امروزه پارک های بسیاری در سطح شهر وجود دارد که از لحاظ امنیتی و وسایل بازی مناسب نیستند. برخی از وسایل‌های بازی استاندارد نیستند و همچنین برخی از والدین تمایلی به بردن فرزندانشان  به پارک ها را ندارند و ترجیح می‌دهند کودکان در خانه بازی کنند.  شما می‌توانید توسط صنایع تولیدی ساحل ایده‌ی پارک را به خانه ببرید. این کار باعث می‌گردد مادران ضمن آسودگی خیال از امنیت بازی کنار فرزندانشان لحظات شاد و پر ثمر را تجربه کنند و کودکان با خاطری امن در کنار مادرانشان به بازی بپردازند. مجموعه تاب  و سرسره کودک سنجاب محصولی برای سنین دو تا شش سال می باشد. بازی با تاب و سرسره جز یکی از لذت‌بخش‌ترین و نوستالژی‌ترین بازی‌ها برای کودکان به‌شمار می‌آید.  کودکانی که از تاب‌بازی لذت می‌برند و آن را دوست دارند در واقع تعادل در حس شنوایی آن‌ها وجود داد.
قیمت وسایل پارک کودک
قیمت وسایل پارک کودک به تناسب ابعاد و بازی های طراحی شده برای آن، متغیر است. این مجموعه بازی دارای یک عدد سرسره یک متری ساده  همراه با پنل ورودی سرسره تک است. همچنین یک عدد سرسره دوقلو همراه با پنل ورودی طراحی و ایجاد شده است. قیمت وسایل پارک کودک برای محیط های بازی مانند شهر بازی، مهدکودک، خانه بازی، باشگاه کودکان متغیر است. برای اطلاع از قیمت تجهیزات پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس حاصل نمایید. 
پارک ها علاوه بر تجهیزات بازی کودکان دارای تجهیزات اولیه و ضروری از جمله موارد ذیل می باشد:

قیمت نیمکت پارکی

قیمت نیمکت پارکی می تواند بر اساس طراحی نیمکت و ابعاد نیمکت پارکی متفاوت باشد، چرا که براساس اندازه ی مکان مورد نظر ابعاد نیمکت پارکی یا صندلی پارکی مورد نظر را تعیین کرد. در طراحی صندلی پارک می توان در نظر گرفت که هنر، معماری و صنعت نقش بسیاری پر رنگی را دارد.
فروش تجهیزات پارک

قیمت فروش نیمکت پارکی

یا صندلی پارکی می تواند به روش های متفاوتی اتفاق بیافتد یکی از این روش ها فروش نیمکت پارکی یا صندلی پارک به صورت آنلاین است. یکی دیگر از روش های فروش صندلی پارکی به صورت حضوری اتفاق می افتد. در مورد قیمت فروش صندلی پارکی باید در نظر داشته باشید که در خرید آنلاین و خرید حضوری دو تفاوت وجود دارد در خرید آنلاین می توانید بدون حضور در مکان مورد نظر کالاهای خود را تحویل بگیرید، اما در مورد فروش حضوری می توانید به صورت حضوری کالا را بررسی کنید.

وسایل ورزشی پارکی 

دستگاه های موجود در پارک ها برای آمادگی جسمانی پیش بینی شده اند و به هیچ وجه قابلیت درمانی ندارند بنابراین افرادی که دچار مشکلات اسکلتی- عضلانی هستند، نباید برای بهبود بیماری از آن ها استفاده کنند.در صورتی که جزو گروه های آسیب پذیر (سالمندان، کودکان یا زنان باردار) هستید، بدون مشورت با پزشک از انجام هرگونه فعالیت ورزشی با این دستگاه ها خودداری کنید.صرف نظراز ایرادهایی مانند چگونگی نصب و جانمایی این وسایل با توجه به هزینه زیاد، قرار ندادن ضربه گیر در کف ، نداشتن تابلوی راهنمای مناسب ، در بعضی موارد رعایت نشدن فاصله مناسب دستگاه ها با هم و ....در ادامه  به چند وسیله ورزشی در پارک ها وکاربرد آن ها اشاره می کنیم . ناگفته نماند اگر چه نصب این وسایل، کار ارزشمندی برای همگانی کردن ورزش در سطح جامعه بوده اما موضوع قابل تامل این است که شهرداری ها و مسئولان ورزشی، باید در ادامه استفاده بهینه و بهتراز آن به شهروندان خدمات بیشتری ارائه دهند تا وسایل بدون استفاده نماند و هزینه ای که صرف شده است، به هدر نرود.
لوازم ورزشی پارکی

سطل زباله پارکی 

سطل زباله پارکی و شهری مانند انواع مختلف سطل زباله ها مانند سطل زباله اداری انواع گوناگونی دارند که می توانند بسیار متنوع باشند. از ویژگی های سطل زباله های پارکی می توان به جنس، رنگ، طراحی و کاربرد سطل زباله پارکی اشاره کرد. سطل زباله های پارکی باید دارای جنسی متناسب با تغییر شرایط جوی باشد تا در هنگام تغییر شرایط جوی دچار خرابی یا از دست دادن کیفیت نشوند. مورد بعدی که باید به آن توجه کرد رنگ سطل زباله است زیرا در هنگام خرید اینترنتی سطل زباله باید توجه کنید که سطل را برای چه پارکی با چه نوع طراحی خریداری می کنید تا هماهنگی خوبی را با محیط داشته باشد. دیگر ویژگی های سطل زباله های پارکی طراحی آن است، همانطور که گفته شد بسیار دارای اهمیت است که از سطل زباله ای استفاده کنید که به خوبی از نظر طراحی با پارک مورد نظر هم خوانی دارد و به زیبایی پارک می افزاید. آخرین ویژگی که مورد بررسی قرار می دهیم کاربرد سطل زباله پارکی است، باید در نظر گرفت که بسیاری از سطل زباله های پارکی در فروشگاه ایمن ترافیک کالا موجود است اما موضوع مهم این است که باید ابتدا در مورد نوع نیاز خود شناخت داشته باشید تا بتوانید کالای مورد نظر را بر اساس نوع کاربرد خودتان تهیه کنید.
 قیمت وسایل پارک