عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

لوازم ورزشی پارکی و فضای باز

گروه تولیدی مبلمان شهری و تجهیزات پارکی آرتا پارک با ساخت و تولید و نصب وسایل ورزشی و بدنسازی در بوستان‌های شهری کمک بزرگی به سلامتی شهروندان کرده است، تجهیزات ورزشی جهت انجام حرکات ورزشی در سطح آماتور و ابتدایی برای استفاده عموم مردم تولید و نصب شده اند.  مزیت این دستگاه‌ها در سادگی استفاده و همچنین بهره‌گیری از حرکات ورزشی به کمک وزن بدن در هنگام ورزش با دستگاه است.به طور کلی می توان گفت بیشتر دستگاه های ورزشی موجود در پارک ها به دلیل این که در آن ها به جنسیت، تناسب جثه ای، آمادگی جسمانی پایه و ایمنی لازم توجه نشده، استاندارد نیستند و نمی توان از آن ها برای ارتقای آمادگی بدنی سود برد. همچنین به دلیل نا آشنایی کاربر با روش صحیح استفاده از دستگاه، ندیدن آموزش لازم و نداشتن تناسب جسمی با این وسایل بدون شک عوارضی را به دنبال خواهد داشت. متأسفانه بیشتر این وسایل قابلیت تنظیم ندارند، بنابراین ممکن است پس از کار  با آن ها شخص دچار آسیب های بر تاندون، لیگامانت، عضلات و مفاصل به علت وارد شدن نیروهای اضافی و فشار در راستای غلط بر اعضاء شود.گرچه شاید استفاده از این وسایل برای افرادی که جثه شان با آن ها متناسب است و قصد دارند سطوح آمادگی بدنی خود را حفظ کنند مناسب باشد ولی گذشته از بحث استاندارد بودن آن ها،  باید  با روش استفاده صحیح از این وسایل و اصول گرم کردن، سرد کردن، انعطاف پذیری و نحوه تنفس صحیح حین استفاده از این وسایل آشنایی کامل داشت.
 

لوازم ورزشی پارکی

برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 

نحوه کار با وسایل ورزشی پارک ها

دستگاه ها و لوازم ورزشی پارکی بسیار زیادی در شرکت آرتا پارک ساخته و تولید می شود که در اینجا به معرفی تعداد کمی از آن ها  و نحوه کار با این لوازم پرداخته ایم . مشتریان عزیز برای اطلاع از لیست قیمت و اسامی لوازم ورزشی فضای باز می توانید با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس بگیرید.

دستگاه مسگری

دستگاه مسگری جهت تقویت ماهیچه های شکم ، کمر،ستون فقرات و افزایش انعطاف پذیری و تحرک مفاصل ستون فقرات و پشت کاربرد دارد.چرخش کمر با کشش متعادل در ماهیچه های کمر تاثیر بسزایی در باز کردن کانالها و رگها و تسریع در گردش خون و تقویت ماهیچه های کمر خواهد داشت.دستگاه مسگری مناسب برای تمام سنین بوده و اندام ها را زیبا و متناسب می نماید. ئدستگاه بدن سازی مسگری در فضایی به ابعاد 5/1 در 5/1 متر قابل نصب و همزمان توسط 3 ورزشکار قابل استفاده است.

لوازم ورزشی پارکی و فضای باز

دستگاه پاندولی

این دستگاه قابل نصب در فضاهای باز مانند پارک ها، بوستان ها، مدارس می باشد. دستگاه پاندولی (پهلو و بغل ران) برای تقویت ماهیچه ها در اعضای کمر و شکم و پشت و افزایش توازن در هر چهار عضو  است.
لوازم ورزشی پارکی و فضای باز

دستگاه تخته شکم

با دستگاه تخته شکم می توان برای تقویت و افزایش انعطاف پذیری ماهیچه های شکم و پشت و سوزاندن و کاستن چربی شکم و کمر، مناسب برای تقویت ماهیچه های شکم و زیبای اندام استفاده کرد. نحوه استفاده از دستگاه:مچ پاها را در مقر پاها قرار داده و بعد از اطمینان از تعادل بر روی تخته شکم خوابیده و حرکت دراز نشست را به آرامی انجام دهید. سنین مختلف می توانند دستگاه بدن سازی تخته شکم را استفاده کنند.
لوازم ورزشی پارکی و فضای باز

دستگاه چرخ و فلک دو تایی

دستگاه چرخ و فلک دوتایی برای تقویت ماهیچه های اعضای بدن در قسمت بالا تنه و افزایش انعطاف پذیری و تحریک مفاصل شانه و عضلات گردش سریع خون در کلیه عروق بدن و قلب مناسب است. باید توجه داشت که حرکات باید به آرامی و تمرکز انجام گیرد و هر چرخشی به چب و راست باید با تنفس عمیق همراه باشد. نحوه استفاده از دستگاه چرخ وفلک دوتایی :دستگیره های چرخان را بگیرید و بطور همزمان موافق و مخالف عقربه های ساعت به آرامی بچرخانید. دستگاه بدن سازی چرخ وفلک دوتایی برای استفاده افراد در سنین مختلف کاربرد دارد.
فروش وسایل ورزشی فضای باز

دستگاه چرخ و فلک آویزان

دستگاه چرخ و فلک آویزانی موجب افزایش قد بصورت عمود و تقویت بازوان و بحرکت در آوردن کلیه اعضا بدن به طرف چپ و راست و چرخشی میشود که بسیار مفرح و برای تقویت دیسک کمر مناسب است. نحوه استفاده از دستگاه: فرمان بالا را گرفته و بصورت عمودی به طرف بالا و پایین و در مرحله دوم در حالت ایستایی به طرف چپ و راست، خود را به چرخش در آورید. سنین مختلف می تواننددستگاه بدن سازی چرخ و فلک آویزانی را استفاده کنند.
لوازم ورزشی پارکی

دستگاه اسکی فضایی

دستگاه اسکی فضایی موجبتقویت و تمرین مفاصل بدن بخصوص زانو ها می‌گردد و عملکرد های قلبی و تنفسی را تقویت می نماید.دستگاه اسکی فضاییبرای تمام افراد با سنین مختلف، پیشنهاد می گردد.  برای استفاده از دستگاه پاهای خود را بر روی پدال ها قرار دهید، دستگیره را با دستان خود نگه دارید و در عین حال دست ها و پا های خود را متناوبا حرکت دهید. از پریدن بر روی پدال ها خودداری کنید.
 لوازم ورزشی پارکی

دستگاه پرس سینه

دستگاه بدن سازی پرس سینه از مجموعه وسایل ورزشی پارکی (تجهیزات بدن سازی پارکی) تولیدی شرکت مهندسی شایان برق می باشد. این دستگاه قابل نصب در فضای باز مانند پارکها،بوستانها،مدارس،هتلها ،بیمارستانها و .. می باشد. دستگاه پرس سینه جهت تقویت عضلات بالای سینه ،تقویت بازوها و مفاصل شانه کاربرد دارد. ورزشکار بعد از نشستن روی صندلی دستگیره را گرفته و به سمت جلو فشار می دهد و به آرامی دستگیره ها را به عقب بر می گرداند . این عمل باعث شده ورزشکار وزن خود را جابجا نماید. دستگاه پرس سینه برای نوجوانان ،جوانان و میانسالان مناسب است.
 لوازم ورزشی پارکی

دستگاه گام زن

دستگاه گام زن ،پیاده روی را شبیه سازی کرده و تقویت فعالیت های قلبی، تنفسی بدن، تقویت ماهیچه های شکم و کمر، افزایش انعطاف پذیری، توازن و تقویت عضلات ران و پا، مناسب برای افزایش سلامت کشش ماهیچه های کمر و ستون فقرات و مفاصل در قسمت پایین بدن و از بین بردن ضعف بنیه و ماهیچه‌ای و .. می گردد. امروز بدلیل آلودگی هوا و شلوغی خیابان ها و کوچکی فضا ها ، کمتر می توان در خیابان ها قدم زد. دستگاه گام زن جلو و عقب می تواند در محیط های کوچک امکان قدم زدن را فراهم آورد. دستگاه بدن سازی گام زنبرای تمام افراد با سنین مختلف مناسب بوده و بخصوص برای بیماران قلبی و عروقی پیشنهاد می گردد. در استفاده از دستگاه گام زن باید دستگیره ها را محکم نگه داشت تا تعادل بدن حفظ گردد. بادستگاه گام زن می توان کیلومتر ها پیاده روی صبحگاهی انجام داد و این پیاده روی موجب گردش خون بیشتر در بدن شده و این باعث می گردد تا قلب شما خون بیشتری به مغز و عضلات شما برساند و شما روز را شادابتر ،شادتر و با نشاط تر آغاز نمائید و با روحیه بالاتر و قوی تری کار روزانه خود را آغاز نمائید. نحوه استفاده از دستگاه گام زن بسیار ساده است تنها کافی است دستگیره را محکم بگیرید و بر روی پدال ها بایستید مرکز سقل بدن خود را تنظیم کنید و سپس به سمت جلو و عقب حرکت دهید.
ست ورزشی فضای باز

دستگاه قایقرانی ثابت

دستگاه قایقرانی ثابت از مجموعه تولیدات تجهیزات و وسایل بدن سازی پارکی (فضای باز) شرکت مهندسی شایان برق میباشد که قابل نصب در فضاهای باز مانند پارک ها، بوستان ها، مدارس، حیاط منازل و آپارتمانها می باشد. از دستگاه قایقرانی ثابت جهت تقویت عضلات زیر بغل و پا و عضلات تحتانی استفاده می گردد. برای استفاده از دستگاه قایقرانی ثابت، روی صندلی نشسته، پای خود را روی جاپایی گذاشته و دسته ها را با دو دست گرفته با آرامی و هماهنگی دستهای خود به جلو و عقب ببرید .دستگاه  قایقرانی ثابت برای همه سنین مناسب  می باشد.
ست ورزشی فضای باز

تولید کنندگان وسایل پارکی و مبلمان شهری

ورزش کردن یکی از کارهایی است که سن و سال نمیشناسه و زمان خاصی هم نداره. این روزها باوجود مشکلات روحی و بیماری های جسمی زیاد مردم باید با ورز کردن هم حال روحی خودشون رو خوب کنن و هم به سلامت جسمشون بپردازن. این روزها مردم کمی تنبل شدن و تا اسم ورز میاد، یا میگن ما حال ورز کردن و به باشگاه رفتن رو نداریم و یا اینکه توی این شرایط اقتصادی نمیتونیم بابت باشگاه هزینه کنیم، درحالی که میتونین با هیچ هزینه ای از وسایل ورزشی موجود در پارک ها استفاده کنین و ورزش کنین. پیاده روی و دویدن در فضای باز و استفاده از لوازم ورزشی موجود در پارک یکی از بهترین راه های حفظ سلامت بدن هست.شرکت آرتا پارک با تولید تجهیزات ورزشی فضای ایمن توانسته است نیاز شهروندان به استفاده از این وسایل ورزشی پاسخگو باشد . دستگاه های ورزشی که در شرکت آرتا پارک تولید می شوند ابتدا از نظر ایمنی و مقاومت تست شده سپس به بازار عرضه می گردد. 

آرتا پارک نماینده فروش وسایل ورزشی پارک ها 

آرتا پارک تولید کننده وسایل بازی پلی اتیلن ، با همکاری متحخصصان و مهندسان حرفه ای به تولید وسایل ورزشی و ست های ورزشی پارکی پرداخته اند . افزایش چشم گیر و روزافزون مرگ و میرهای ناشی از سرطان ، فشارخون ، دیابت ، بیماریهای قلبی و عروقی کوچکترین اثرات نداشتن تحرک است که این فقط جنبه اسمی آن است . اگر بخواهیم آثار روانی و روحی آن را نیز بررسی کنیم ، دایره مضرات آن بسیار فراتر خواهد رفت .بنابراین برای حفظ سلامتی خود ست های ورزشی پارکی را استفاده نمایید . آرتا پارک نماینده فروش وسایل ورزشی در پارک ها میباشد که با قیمت مناسب و کیفیت عالی به تجهیز پارک ها می پردازد .