عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

مبلمان شهری 

مبلمان شهری را می توان به عنوان جز اصلی در ساختار شهر های کوچک و بزرگ دانست و همچنین یکی از ویژگی های مهم اجزای مبلمان شهری ، وابستگی آنها به فرهنگ است. یعنی از فرهنگ و هویت شهر که متأثر از فرهنگ و هویت شهروندان است نشأت می گیرند. امروزه در طراحی شهرها، نحوه مبلمان فضاهای شهری از اهمیت ویژه ای برخوردار است به عنوان مثال روشنایی معابر شهری و خیابان ها ، نصب علائم راهنمائی و رانندگی ، جاگذاری و مکان یابی مناسب سطل های زباله ، طراحی مدرن فضاهای سبز، طراحی مناسب میادین و بلوارها ، نمادها ، پارک ها و فضاهای عمومی و.... همه باید متناسب با بافت فرهنگی و هویتی شهر و شهروندان و استعدادها و ظرفیت های منطقه باشد . گستردگی عناصر مبلمان شهری ، تقسیم بندی های متعددی را به همراه داشته است. فروش مبلمان شهری در شرکت آرتا پارک به صورت مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد.شرکت آرتا پارک تولید کننده مبلمان شهری و تجهیزات پارکی با استفاده از نیروی جوان و حرفه ای  در تیم خود توانسته است بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات شهری و پارکی را تولید نماید که محصولات این شرکت به عنوان ایمن ترین و کار آمدترین مبلمان و تجهیزات شهری شناخته شده باشد. 
برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 
 

تولید کنندگان وسایل پارکی و مبلمان شهری

مبلمان شهری 

انواع مبلمان شهری 

- عناصر جهت نما و اطلاع رسانی: تابلوهای راهنما، پلاک ها ، ساعت و تابلوهای تبلیغاتی
- تابلوها و کنترل کننده های ترافیکی: تابلوهای راهنمایی و رانندگی و پارکومتر
- کیوسک ها و اتاق های شهری: کیوسک روزنامه فروشی، گل فروشی و سرویس بهداشتی
- مخازن شهری: سطل زباله ، مخازن شهری و مخازن شن و ماسه
- صندوق های شهری: صندوق های پست و صندوقهای صدقات
- موانع، راه بند و حفاظ: نرده و حصار ، راه بند ، دریچه و پا درختی
- پایانه ها و ایستگاه های شهری: ایستگاه های اتوبوس و ایستگاه پارک دوچرخه
- وسایل بازی و ورزشی: وسایل بازی کودکان و وسایل ورزشی فضای باز
- تأمین نور و روشنایی: پایه چراغ، تیر برق و تجهیزات روشنایی
- خدمات رفاهی: نشیمن ، نیمکت ، باربیکیو ، آلاچیق و آبخوری
- عناصر تزیینی: گلدان فواره ، آب نما و پرچم
در تقسیم بندی دیگری، این عناصر به صورت کلی تر در چهار دسته تقسیم بندی شده اند:
الف) مبلمان خیابانی ب) مبلمان پارکی ج) مبلمان ترافیکی د) سازه های اطلاع رسانی و تبلیغاتی

طراحی مبلمان شهری ►

اهمیت مبلمان شهری

فروش مبلمان شهریمبلمان شهری از اثر گذارترین عوامل در فضاهای شهری در ذهن شهروندان هستند ، تا حدی که معمولا ساکنین و حتی گردشگران ، مناطق مختلف یک شهر را با مبلمان و زیبایی های مخصوص به آن می شناسند. مبلمان به لحاظ موقعیت ، ابعاد ، تناسب ، رنگ ، فرم ، شکل و حالت در فضاهای شهری تأثیرگذار هستند . تا در عین توجه به ابعاد زیبا شناختی شهر ، پاسخ گوی نیازهای استفاده کننده از آن باشد. از طرف دیگر، انسان انتظار دارد در مواجه با فضایی خاص نسبت به مکان در او بوجود آید و ادراک مبلمان یک خیابان ، باید تأثیری روانی و عاطفی بر افراد در معرض آن گذارد و احساسات آنان را برانگیزد ، احساس هویت ، تعلق خاطر و انبساط خاطر نسبت به شهر را در شهروندان زنده سازد.

شرکت های طراحی مبلمان شهری

مبلمان شهری مدرن

مبلمان شهری خود انواع مختلفی دارد که هر کدام، از حیطه طراحی شهری، در راستای هویت شهر و سیمای آن گام بر می دارد و آینه ای از فرهنگ شهر است، که از انواع این مبلمان می توان به صندلی ها و نیمکت ها، ایستگاه های اتوبوس، سطل های زباله، بیلبوردها و تابلوهای آگهی، المان ها و نمادهای شهری و ... اشاره کرد، که خصوصیات منحصر به فرد هر کدام از این مبلمان ها نیز از اهمیت خاصی برخوردار است، چرا که با طراحی درست و مناسب هر کدام از آنها با توجه به خصوصیات و نحوه مکانیابی مناسب آنها، میتوانند در جهت تأمین نیاز شهروندان و القاء هویت آنها نقش مؤثری را ایفا کنند. آقای مصطفی ماجدی در مقاله ای در رابطه با مبلمان شهری چنین می گوید: اجزاي مبلمان شهري، دو ويژگي اساسي دارند: كاركردي بودن و زيبايي، كه در صورت داشتن هر دو ويژگي، مي‌توانند نياز عملكردي و بصري شهروندان را همزمان برآورده سازند. البته اين امر، مستلزم در نظر گرفتن مقوله‌هاي متعددي در طراحي اجزاي مبلمان شهري است كه نه تنها رنگ، هماهنگي با محيط پيرامون، دوام، ايمني، و اقتصادي بودن آنها مورد نظر است، بلكه بايد از نظر عملكردي، جانمايي مناسبي در سطح شهر داشته باشند تا بتوانند پاسخگوي نياز شهروندان باشند.

فروش مبلمان شهریتولید تجهیزات مبلمان شهری

تولید انواع پایه پرچم ، پایه پرچم مرتفع ، برج پرچم ، ست بدنسازی فضای باز ، ست بدنسازی معلولین ، نیمکت پارکی ، مخزن زباله پارکی، مخزن زباله مکانیزه شهری  ، وسایل بازی کودکان پلی اتیلن ، وسایل بازی فلزی پارکی ، ایستگاه اتوبوس ، آلاچیق فلزی فضای باز ، فوتبال دستی فضای باز ، میز پینگ پنگ فضای باز و … است که هر کدام از این اقلام نام برده شده دارای طرح ها و مدلهای متنوع و زیبا می باشند که جهت بازدید از مدلهای آنها پیشنهاد می کنیم به وب سایت شرکت آرتا پارک مراجعه بفرمایید .