عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

نیمکت پارکی ارزان

نیمکت پارکی ارزان طرح های ساده تری دارد و در تولید آن از متریال های ارزان تری استفاده شده است تا قیمت مقرون به صرفه تری داشته باشد. یکی از وسایل ضروری و مورد نیاز کاربران در شهر، وجود نیکمت یا نوعی وسیله استراحت برای بازدیدکنندگان است. نیمکت عمومی اختراعی است از قرن نوزدهم که از تجهیزات فضاهای سبز سرچشمه گرفته است. از آن زمان تاکنون این وسیله شهری جزء عناصر ضروری تجهیزات فضای عمومی بوده است. با رشد شهرها گرایشی افراطی در یک شکل کردن چهره شهری به وجود آمده است، به گونه ای که اغلب تفاوت کمی در روحیه مبلمان نقاط مختلف شهر دیده می شود. حال آنکه هنوز هم جذاب ترین و به یاد ماندنی ترین محله ها آنهایی هستند که با شکل و شمایل وی‍‍‍ژه و مختص به خود در خاطره ها جای می گیرند. طراحی نیمکت با در نظر گرفتن شرایط طبیعی وتاریخی شهرها و الگو برداری از هنر معماری سنتی و تلفیق آن با علوم فنی طراحی از قبیل آنالیز های ارگونومی ، استیتیکی و سیستماتیک ضمن نیاز سنجی استفاده کنندگان ، صورت گرفته است . 

 

 
برای مشاهده انواع نیمکت پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلید کنید. 
تجهیزات پارکی و مبلمان شهری

قیمت نیمکت پارکی ارزان

نیمکت پارکی ارزان با توجه به نوع جنس، مدل، اندازه و تعداد سفارش مشتری قیمت گذاری می شود. تولید کنندگان برای محاسبه قیمت نهایی نیمکت، به مدل و طراحی آن توجه می کنند. به هر اندازه که نیمکت پارکی مدرن تر طراحی شده باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت. این نیمکت ها در اندازه های مختلفی ساخته می شوند. دسته ای از آن ها برای نشستن یک نفر و دسته دیگر برای نشستن افراد بیشتری جا دارند. قیمت هر کدام از این نیمکت ها، متفاوت با دیگری است. از طرف دیگر، قیمت نیمکت پارکی بسته به سفارش مشتری نیز تغییر می کند. اینکه مشتری چه تعداد و از کدام مدل نیمکت سفارش دهد، قیمت متفاوت خواهد بود. مجموعه آرتا پارک  با سال ها تجربه در زمینه فروش انواع مبلمان شهری، نیمکت پارکی را به نسبت سایر مراکز ارائه دهنده این محصول در ارزانترین قیمت به مشتریان عزیز عرضه می کند. شما متقاضیان عزیز در صورت تمایل به خرید این محصول می توانید با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. 

طراحی نیمکت پارکی

طراحی مناسب نیمکت پارکی از نکات مهم ساخت این محصول به شمار می آید. در تحقیقات صورت گرفته در پروژه‌ی نیمکت این چنین برداشت می‌شود که در طراحی باید گروه‌های بزرگی مانند نوجوانان، خانواده‌های پرجمعیت، مردان با امنیت شغلی پایین و گروه‌های مهاجر مد نظر قرارگیرند. برای این دسته افراد مبلمان شهری محل اصلی گردهمایی است چرا که سایر فضاها عموما کوچک، رسمی و یا‌ گران هستند. این‌که این فضاها به عنوان انتخاب اول یا آخر این افراد قرار گیرند کاملا وابسته به نوع طراحی است ولی عامل اصلی در شکل‌گیری تصمیم امکان نشستن درکنار هم است. سالخوردگان نپالی در گروه‌هایی که گاهی به سی نفر نیز می‌رسد دور یکدیگر جمع می‌شوند، این افراد به میدان نام “خلتا” داده‌اند که در زبانشان به معنای حفره است. این مکان از آن جهت مورد پسند این افراد واقع شده است که دارای نیمکت‌های فراپان و نزدیک به هم است. گروه‌های جوان‌تر اما به‌جای استفاده از نیمکت‌ها بیشتر بین قفس‌توپ‌ها، سرازیری‌های اسکیت و زمین بازی در جنب‌وجوش‌اند. نیمکت‌های بلند سابقه‌ی خوبی در کوپنهاگ و برایتون نیز در زمینه‌ی ایجاد تعاملات دارند. در طراحی نیمکت ها علاوه بر زیبایی و سازگاری با فرهنگ محیطی که نیمکت در آن قرار میگیرد بایستی المانها و فاکتورهای آنترپومتریکی و بیومکانیکی را نیز مد نظر قرار داد این فاکتورها عبارتند از : ارتفاع نشیمنگاه - عمق نشیمنگاه – پهنای نشیمنگاه - ارتفاع تکیه گاه(پشتی) – زاویه تکیه گاه(پشتی) – زاویه سطح نشیمنگاه(شیب نشیمنگاه) – تکیه گاه ساعد – فضای پاها .کارشناسان طراحی این شرکت به عنوان بزرگترین تولیدکننده مبلمان شهری در کشور برای اولین بار در ایران اقدام به بومی سازی طرح ها سازگار با فرهنگ و ساختار های شهری و همچنین خصوصیات آنتروپومتریکی شهروندان  نموده اند. در طراحی نیمکت ها علاوه بر زیبایی و سازگاری با فرهنگ محیطی که نیمکت در آن قرار می گیرد بایستی المان ها و فاکتورهای دیگری را نیز مدنظر قرار داد این فاکتورها عبارتند از: ارتفاع نشیمنگاه، عمق نشیمنگاه، پهنای نشیمنگاه، ارتفاع تکیه گاه ( پشتی)، زاویه تکیه گاه (پشتی)، زاویه سطح نشیمنگاه (شیب نشیمنگاه)، تکیه گاه ساعد، فضای پاها.

خرید نیمکت پارکی

خرید نیمکت های پارکی در مدل های گوناگون و با توجه به نیاز پارک ها انجام می شود. شرکت آرتا پارک با توجه به شرایط جغرافیایی و آب و هوایی متنوع کشور نیمکت های پارکی تولیدی خود را به گونه ای از لحاظ فرم و جنس تنظیم کرده است تا بتوان از آنها در تمامی نقاط ایران استفاده بهینه به عمل آورد. جهت کسب اطلاعات تکمیلی و دریافت کاتالوگ جامع محصولات لطفا با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه کاتالوگ، درخواست مشخصات، پیش فاکتور و ... در رابطه با فروش نیمکت پارکی، خرید نیمکت پارکی، قیمت نیمکت پارکی با شماره های اعلام شده تماس حاصل فرمایید.
 
برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 
تجهیزات پارکی و مبلمان شهرینیمکت پارکی

قیمت نیمکت پارکی

در تعیین قیمت نیمکت پارکی فاکتورهای مختلفی را می توان مد نظر قرار داد. نوع جنس، برند تولید کننده، مدل و اندازه از جمله این فاکتورها هستند. مبلمان شهري( پارك ها ، فضاهاي عمومي و سبز ) بخشي از مبلمان هايي هستند كه به غير از نقش خدمات رساني، به زيبا سازي، انتظام فضاهاي سبز ، پارك ها و فضاهاي عمومي كمك نموده است. بهبود وضعيت كمي،كيفي و طراحي مبلمان به ويژه نيمكت ها كه معمولاً مهم ترين عناصر مبلمان محسوب مي شوند، زيبايي، آسايش ، راحتي و رضايت شهروندان درنتيجه شدت استفاده پذيري را به همراه خواهد داشت. ضمن ارائه تعاريفي از مبلمان شهري و انواع آن و همچنين مختصري از ملاحظات و ضوابط مربوط به طراحي، نصب و مكان يابي مبلمان به خصوص، نيمكت ها ، به بررسي وضعيت كمي و كيفي نيمكت ها پرداخته شده، مي توان گفت كه اين تحقيق در قالب دو بخش كلي قابل تقسيم بندي است: بخش نخست مطالعات و بررسي هاي اسنادي(تحقيق كتابخانه هاي) و بخش دوم مطالعات پيمايشي(توزيع پرسش نامه و آمارگيري) است.  در مجهز سازي فضاهاي عمومي و باز شهري، ابتدايي ترين روش براي احساس آرامش و راحتي استفاده از نشيمن يا نيمكت است. عصر انفجار اطلاعات و توسعه فناوري سبب تغييرات گستره اي در شيوه زندگي انسان و آداب شهر نشيني شده و بر روابط انساني تأثير زيادي گذاشته است. اين تغيير در روش زندگي شهري و نياز فرد در لذت بردن و ايجاد ارتباط با فضاهاي عمومي شهر و افراد جامعه ، موجب دگرگوني در مفهوم و كاركرد سنتي نشيمن به عنوان وسيله هاي براي نشستن و استراحت شده و كاركرد هاي نويي به آن افزوده است.

فروش نیمکت پارکیقیمت نیمکت پارکی

فروش نیمکت پارکی

در انتخاب جایی برای نشستن، معمولاً استفاده کوتاه و یا بلندمدت مدنظر است. نشستن بلند مدت الزامات و تسهیلات خاص خود را می طلبد، مانند فرم، مدولاریته (قطعه بندی)، آرگونومی (تناسب با ویژگیهای کالبدی بدن انسان) و قطعات اضافی، برای استفاده کوتاه مدت می توان ترکیب ساده و متنوع تری را درنظر داشت؛ نیمکت های یکپارچه با گلدان، روشنایی، زباله دان یا نیمکت های دیواری و پایه کوتاه روی دیوار.به تعبیر دیگر، نیمکت ها و صندلی های خیابانی با استفاده کوتاه مدت در دسته بدون پشتی و بلند مدت در گروه نیمکت های با پشتی قرار می گیرند. اگر بپذیریم که هدف نهایی شهرسازی، ایجاد محیط کالبدی مناسب برای زندگی سالم، امن و آسوده شهروندان است، آن گاه آمایش، طراحی و آماده سازی فضاهای شهری متناسب و لازم برای این زندگی و الزامات آن، جایگاه عمده ای در فرآیند شهرسازی می یابد. اما فضاهای شهری موجود در کشور ما از این نظر بسیار فقیر و ناکارآمد ارزیابی شده اند.

انواع نیمکت پارکی 

انواع نیمکت پارکی  با استفاده از متریال هایی همچون فلز، چوب، چدن، بتن و سنگ قابل تولید هستند. در تعريف امروزي نیمکت ابزاري است كه با تسهيل ارتباط فرد با فضاي شهري و شهروندان، افزايش احساس تعلق وي به محيط زندگي اش و در نتيجه رضايت مندي بيشتر شدت استفاده پذيري او را سبب مي شود. اين تعريف تأثير واضحي در طراحي نسل تازه نشيمن ها داشته و به عنوان ابزاري در دست طراحان فضاهاي شهري ، براي بهبود و ارتقاء كيفيت ، محيطي سالم براي توقف، استراحت، ايجاد آرامش گفتگو و تعامل اجتماعي كه نيازي اساسي است به وجود مي آورند .نیمکت ها را مي توان از نظر سبك طراحي به كلاسيك يا تاريخي، مدرن، پست مدرن، با الهام از فرم يا عملكرد موجودات زنده و ... دسته بندي كرد يا از نظر مدت زمان استفاده از نشيمن، نوع استفاده يك طرفه و دو طرفه تقسيم نمود يا از نظر مواد و مصالح به كار رفته در ساخت آن ها(بتوني، سنگي، چوبي، شيشه اي، فلزي، پلاستيكي و تركيبي). با توجه به نمونه هاي موجود يكي از تقسيم بندي هاي كلي كه به مدت استفاده از نشيمن مربوط مي شود.
سوالات متداول مشتریان:

1. موارد مهم در انتخاب نیمکت پارکی کدامند؟

پاسخ: نوع جنس و کیفیت ساخت، تکیه گاه و نشیمن استاندارد، دسته های مناسب و نیاز کاربران.

2. نیمکت پارکی در چه مدل هایی به فروش می رسد؟

پاسخ: کلاسیک، مدرن، نیم دایره، قوس دار، با پشتی، بدون پشتی و ....

3. آیا نیمکت پارکی دارای خدمات پس از فروش می باشد؟

پاسخ: بله، گروه آرتا پارک این محصول را با خدمات پس از فروش ارائه می دهد.

4. چقدر زمان می برد تا نیمکت پارکی تحویل داده شود؟

پاسخ: بعد از انتخاب محصول و پرداخت بیعانه، ما به آماده سازی و تحویل محصول شما اقدام می کنیم.

5. چطور می توانم از تخفیفات شرکت آرتا پارک بهره مند شوم؟

پاسخ: شما می توانید با خرید عمده محصولات شامل تخفیفات ویژه و استثنایی این گروه شوید.