عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

قیمت نیمکت پارکی

قیمت نیمکت پارکی به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که از مهمترین آن ها می توان به نوع جنس، مدل و ابعاد آن اشاره کرد. از طرف دیگر تعداد سفارش مشتری نیر در قیمت نیمکت پارکی موثر است. چرا که با افزایش تیراژ سفارش، قیمت کاهش می یابد. خیابان‌ها، پارک‌ها و فضاهای عمومی از مهم‌ترین فضاهای شهری هستند و چگونگی ساختار آن‌ها می‌تواند بر رفتار و فرهنگ شهر نیز تاثیر بسیاری داشته باشد. پارک‌ها یکی از فضاهایی هستند که افراد زیادی با سنین و ویژگی‌های متفاوت هریک به نوبه خود در آن وقت می‌گذرانند و به همین دلیل طراحی آن‌ها حائز اهمیت است. نیمکت های شهری مانند اثاث یک خانه،شهر را به مکانی دلپذیر، برای زندگی تبدیل می کنند. در میان حجم عظیمی از ساختمان های بلند سیمانی، نیمکت های چوبی و فلزی،میان شهروندان و محل زندگی شان ارتباط برقرار می کنند. نصب نیمکت در مکان های مختلف شهر، این امکان را به مردم می دهد که در زمان نیاز و یا دلخواهشان، استراحتی کرده و از فضای اطراف لذت ببرند. شهروندان با استفاده از مبلمان شهری، می توانند اوقاتی از روز را در میان مردم و فضای شهری سپری کرده، با یکدیگر تعامل داشته و ارتباط اجتماعی و کلامی برقرار کنند.

طراحی نیمکت پارکی                                                                                 نیمکت پارکی چدنی 

 

در طراحی مبلمان شهری، چند نکته حائز اهمیت است. سطوح نشیمن، لازم است راحت.و از لحاظ بصری زیبا باشند.در مقابل تغییرات آب و هوایی دوام داشته.و در برابر تخریب طبیعت نیز مقاوم باشند. بهتر است نیمکت ها از متریالی ساخته شوند.که نیاز به مراقبت و رسیدگی دائم نداشته باشند. در این میان ،هنرمندان با طراحی های خلاقانه خود، هر روزه سعی دارند.که فضای شهری را برای ساکنان و عابران دلچسب تر کنند. شرکت آرتا پارک تولید کننده نیمکت های پارکی با استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تولید کننده مبلمان شهری و تجهیزات پارکی محصولات خود ر ا با ارزانترین قیمت به فروش می رساند. 

نیمکت پارکی ارزان

یکی از مبلمان و تجهیزات شهری، نیمکت پارکی یا صندلی پارکی است که در فضای شهری علاوه بر زیبایی ، جایگاهی جهت راحتی و آرام گرفتن افراد و شهروندان و استفاده بهینه از فضاهای باز ، فضاهای سبز شهری و بوستانهاست.  نیمکت پارک عنصری است که می‌تواند در شکل گیری رفتار‌های شهری و مدت زمان و گونه استفاده مردم از آن تاثیرگذار باشد. طراحی، شکل قرارگیری، راحتی و جذابیت بصری نیمکت در تصمیم افراد برای استفاده از آن موثر است همچینین می‌تواند به شکلی باشد که ارتباط مردم با یکدیگر را نیز آسان و ممکن سازد و یا از آن جلوگیری کند.

تولید کننده مبلمان شهری

مجموعه آرتا پارک به عنوان تولید کننده مبلمان شهری، ارائه دهنده جدیدترین مدل های نیمکت پارکی است. برای خرید این محصول و سایر محصولات مشابه، با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرد. 
قیمت نیمکت پارکی
برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 

نیمکت های شهری                                                                 قیمت نیمکت های پارکی

نیمکت ها می‌توانند در فضاهای سبز مانند پارک ها تعبیه شوند تا مکانی برای نشستن و گذراندن وقت باشند. امروزه از این طرح  در همه کشور ها جهان استفاده می‌شود و پارک ها دارای نیمکت های شهری هستند.اما خلاقیت در این نیمکت ها هنوز همه گیر نشده است و در بیشتر پارک ها و فضاهای سبز تنها نیمکت های عادی دیده می‌شود. حیاط مدارس و ادارات باید دارا محل هایی باشد که دانش آموزان  کارکنان بتوانند برای استراحت و گذراندن وقت خود به آنجا بروند و در کنار دوستان و همکاران خود زمان خود را بگذرانند. می‌توان در این محل ها از نیمکت های بسیار زیبا.و خلاقانه ای استفاده کرد و فضا را زیبا تر کرد.

تولید کننده مبلمان شهری و تجهیزات پارکی

نیمکت چوبی پارک                                                                  قیمت نیمکت چوبی پارک ►

در بحث فضای سبز و پارک ها در کنار لوازم بازی و ورزشی یکی از اصلی ترین المان های مورد نیاز نیمکت پارکی میباشد که در پارک دیده میشوند نیمکت پارکی در طرح ها و اشکال متنوع تولید میشوند،پارس فلز کیهان همواره تلاش نموده است که از طرح های به روز و زیبا استفاده نماید،در تمامی نیمکت ها ی چوب و فلز از چوب روسی استفاده شده است که این چوب دارای مرغوب ترین کیفیت در بین چوب های  موجود در بازار است در بحث رنگ آمیزی این چوب از یک لایه رزین استفاده نموده است که چوب را در برابر رطوبت و باران و فرسایش های طبیعی نگهداری میکند و عمل تخریب را به تعویق می اندازد.بلمان شهری برای فضای شهری، برای دهیاری ها، برای ارگان ها و برای کلیه ی مکان های عمومی نیاز است و مورد تایید میباشد. موارد استفاده:پارک ها،باغ های بانوان،شهربازی های بزرگ،نمایشگاه ها،پیاده روهای شهر و...
نیمکت پارکی ارزان

قیمت نیمکت پارکی فلزی

قیمت نهایی تولید نیمکت پارکی و صندلی پارکی بسته به نوع طراحی ، متریال به کارفته و نوع ساخت محصول متنوع می باشد.
نیمکت های پارکی فلزی معمولی بیشتر بر پایه لوله و ورق ساخته می شود که ساختار ساده تر و قیمت پایین تری نسبت به مدل دیگر دارد و زمان تولید آن هم به نسبت کمتر می باشد . نیمکت های فلزی سی ان سی دارای طراحی شکیل تری می باشد و در پروسه تولید آن معمولاً ورق ها با دستگاه های مجهز سی ان سی به مدل های زیبایی برش شده و در نهایت مونتاژ می شوند . پروسه تولید و قیمت نیمکت های پارکی سی ان سی نسبت به نیمکت پارکی فلزی معمولی کمی بیشتر است . با توجه به تنوع آب و هوایی مناطق مختلف کشورمان ، گوناگونی سلایق و قدرت خرید افراد ، طراحی نیمکت پارکی و صندلی پارکی دارای تنوع زیادی می باشد . لذا شرکت آرتا پارک نیمکت پارکی و صندلی پارکی خود را به گونه ای از لحاظ تنوع طرح ، فرم و جنس تنظیم کرده است تا بتوان از آنها در تمامی نقاط ایران استفاده بهینه داشته باشد.