عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639  ،  تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

تولید کننده تجهیزات مهد کودک

 با افزایش مهد کودک ها و زمان بیشتری که کودکان در این فضا می گذرانند لزوم استفاده از وسایل بازی مهدکودک مدرن و به روز وجود دارد. تجهیزاتی که در مهد کودک استفاده میشود باید دارای استانداردهای تایید شده باشد . همچنین باید پاکیزه و ایمن باشد تا خانواده ها با خیال راحت کودکانشان را در آن جا نگهداری نمایند . شرکت آرتا پارک با بهره گیری از علم روز دنیا و بکارگیری متخصصان در زمینه وسایل بازی کودکان اقدام به تولید انواع تجهیزات بازی مهد کودکی کودکان نموده است و آمادگی دارد کالا یا خدمات مورد نیاز آن مجموعه محترم را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت ، تامین و ارائه نماید.
تولید کننده تجهیزات مهد کودک

نمایندگی فروش تجهیزات بازی کودکان در مهد کودک

استفاده از تجهیزات بازی پلی اتین، امکان استفاده و بازی کودک را در محیط مهد کودک نیز فراهم می کند . مهد کودک می تواند از مجموعه بازی پلی اتیلن هم در فضای داخلی و هم در فضای بیرونی مثل حیاط مهد کودک استفاده نماید .  ما محصولات خود را ضمن اینکه با مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تولید می کنیم سعی را بر آن داشته ایم تا نسبت به دیگر رقبای خود با ارزان ترین قیمت محصولات خود را به فروش برسانیم.آرتا پارک نماینده فروش تجهیزات بازی کودکان می باشد که در سراسر کشور به فروش می رسد . برای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. 

انواع تجهیزات بازی مهد کودک 

 • الاکلنگ و بازی های تعادلی
 • تاب و سرسره
 • تونل بازی
 • کفپوش مناسب کودکان
 • فوتبال دستی
 • بلوک بازی
 • استخر بادی
 • جامپینگ
 • مجموعه بازی پارک و شهربازی

فروش وسایل بازی پلی اتیلن مهد کودک در تهران

این گروه از وسایل بازی امکان استفاده و بازی کودک را در محیط های کوچک خانگی نیز فراهم می کند و می تواند در کنار وسایل پارکی که امکان استفاده روزانه از آنها برای کودک وجود ندارد ، جایگزین مناسبی باشد. زیرا که نمی توان از نیاز کودک به بازی و تخلیه انرژی او چشم پوشی کرد . تجهیزات مهدکودکی و لوازم بازی می تواند نقش بسزایی در رشد کودکان و شکوفایی خلاقیت کودکان داشته باشد از این رو ما بر آن شدیم با تولید انواع لوازم بازی پلی اتیلنی نیاز کودکان را به بازی برطرف نماییم . تجهیز و راه اندازی خانه های بازی و مهدکودک ها ، می توانند کمک شایانی به رشد کودکان نماید . آرتا پارک تولید کننده انواع وسایل بازی پلی اتیلن مهد کودک در تهران میباشد که با بهترین قیمت آن را به سراسر کشور ارسال می نماید . برای استعلام قیمت با ما تماس بگیرید . .