عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

وسایل بازی فلزی پارک

لوازم بازی فلزی کودکان جز قدیمی ترین وسایل بازی کودکان در پارک ها محسوب که می شود عموماً شامل چند مدل :

الاکلنگ فلزی

تاب فلزی دو نفره

تاب فلزی سه نفره

بارفیکس کودکان

چرخ فلک فلزی 4 – 6 – 8 نفره

انواع سرسره های فلزی

سرسره مارپیچ فلزی

تاب کجاوه ای

و... می شود .تجهیزات پارکی کودکان در شرکت آرتا پارک به صورت یک مجموعه در طرح ها و شکل های متفاوت و در اندازه های کوچک و بزرگ طراحی و عرضه می گردد. این تجهیزات از جنس پلی اتیلن با گرید بهداشتی و استاتیک و سازه فلزی گالوانیزه می باشد. مجموعه ها در هر محیطی (پارک کودکان، حیاط منزل، مهد کودک ها و…) قابل نصب و استفاده می باشد. وسایل یکی از عناصر مهم پارک های شهری و به ویژه پارک های کودکان به شما می رود.
 

 

برای مشاهده محصولات و وسایل بازی فلزی کودکان تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید.

وسایل بازی فلزی پارک

وسایل بازی پارکی کودکان

تجهیزات بازی، که اغلب فلزی هستند، متاسفانه به دلیل ساختار و سازه نسبتا ساده این محصولات ، بعضا لوازم بازی فلزی کودکان در شرکت های غیر تخصصی و آهنگری ها تولید و اجرا می گردد که از نظر استاندارد بودن و ایمنی کودکان در هنگام بازی و جنب و جوش دارای ایرادات اساسی هستند که جدی نگرفتن این مطلب ممکن است حوادث ناگواری را رقم بزند. شرکت تولیدی آرتا پارک با استاندارد سازي لوازم بازی فلزی کودکان و در نظر گرفتن ايمني مصرف كننده همراه با كيفيت مطلوب ، در ساخت و ارائه اين تجهيزات اقدام نموده است .بهره گيري از ورق،لوله و قوطي هاي ضخيم فلزي ، اتصالات مقاوم ،جوشكاري مناسب،بلبرينگ هاي مرغوب،رنگ با دوام و درنهايت آماده سازي لوازم بازي كودكان در طرح و مدل هاي دلخواه از مشخصه هاي ثابت آنهاست .

وسایل فلزی بازی کودکان ►

برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 

وسایل بازی فلزی پارک
        وسایل بازی فلزی پارک
        قیمت وسایل بازی پارک

لوازم بازی فلزی کودکان

در شرکت تولید آرتا پارک برای تولید لوازم بازی فلزی از مرغوب ترین مواد اولیه استفاده می شود که از جمله خصوصیات و ویژگی های برتر در تولید تجهیزات بازی فلزی می توان به  استفاده از قطعات فلزي ضخيم و مناسب ( 2 تا 5 mm )، بهره گيري از بلبرينگ هاي درجه 1، عدم استفاده از زانويي و خمكاري 100 درصدي در توليد، جوشكاري co2 و بتونه كاري پيش از رنگ نام برد، شرکت |آرتا پارک به عنوان تولید کننده برتر لوازم بازی فلزی در کشور شناخته شده و تمامی محوصلات تولیدی دارای استاندارد و ایمنی می باشد. 

وسایل بازی فلزی پارک ►

باتوجه به تغییر سبک زندگی و تمایل شدن به سمت زندگی آپارتمان نشینی، ترویج بازی های رایانه ای ، استفاده بیش از اندازه از وسایل الکترونیکی ، کودکان بیش از پیش نیازمند حضور در پارک ها و استفاده از وسایل پارکی کودکان هستند تا بتوانند با هم سن سالان  و وسایل پارکی کودکان بازی کنند .در واقع علاوه بر اینکه اوقات فراغت خود را می گذرانند، هنگام استفاده از وسایل پارکی دانش کسب می کنند و اموزش می بینند که این موضوع نقش بسیار مهمی در تقویت روحیه ، کاهش استرس و افزایش قابلیت های فردی کودکان دارد.

الاکلنگ 

همه ما تجربه بازی با الاکلنگ در دوران کودکی را داشته ایم که معمولا در آن  از قطعه چوب ، فلز و یا پلاستیک درازی را بر روی تکیه گاهی مانند ترازو میگذارند و دو نفر که از نظر وزنی یک اندازه هستند بر دو انتهای آن می نشینند و با انتقال وزن چوب به طرف بالا و پائین می‌رود و افراد با این  وسیله بازی تفریحی، هیجان را تجربه می کنند. الاکلنگ از لحاظ علم فیزیک یک ماشین، و اهرم نوع اول است.

کلبه و استخر توپ

معمولا کودکان علاقه زیادی به نشستن در گوشه های دنج  دارند که باعث احساس امنیت و رفع نیاز آنها به استقلال می شود .کلبه بازی کودکان بعضا همراه با استخر توپ برای رفع این نیاز و حس کودکانه طراحی شده و در واقع کلبه بازی کودکان می توانند ساعت ها کودکان شما را سرگرم و شاد نگه دارد.

وسایل بازی فلزی پارک

تاب 

 تاب یکی از وسایل پارکی کودکان است که از بازی های هیجانی و لذت بخش برای کودکان محسوب می شود که علاوه بر سرگرمی باعث تقویت عضلات و مهارت های حرکتی و تعادلی کودک می شود. زیرا در حین بازی باید از عضلات خود برا حفظ تعادل کمک بگیرید. تاب بازی علاوه بر کودکان حتی برای بزرگسالان هم  لذت بخش  می باشد و تاثیراتی بنیادی بر سلامتی ما و کودکانمان می گذارد. و در عین حال که یک بازی هیجانی محسوب می شود به دلیل حرکات ریتمی و منظم  به مغز فرمان آرامش می دهد و باعث افزایش آرامش و بهبود حافظه می شود. برای کودکان کوچکتر که قادر به نشستن هستند اما هنوز نمی توانند به خوبی تعادلشان را حفظ کنند باید تاپ محافظ دار انتخاب کرد.

سرسره

همان اندازه که فعالیت کودکان و تحرک فیزیکی مهم است، اینکه وسیلۀ بازی هم برای آن‌ها جذاب باشد نیز مهم است. درواقع جذابیت وسایل بازی می‌تواند کودکان را به داشتن فعالیت‌های فیزیکی تحریک کند. بالارفتن از سرسره و سرخوردن روی آن، حتماً کودکان را سر ذوق می‌آورد.بازی های حرکتی و هیجانی مانند حرکت داخل تونل و بعد سرسره بازی به طور کلی بازی هایی هستند که کودکان را از لحاظ فیزیکی درگیر می کنند. نیاز به فعالیت فیزیکی و حرکت برای کودکان امری ضروری است زیرا هم باعث تخلیه انرژی می شود و هم عضلات و مهارت های حرکتی و تعادلی کودکان را تقویت می کنند.