عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/04/24 - 13:53
كد :101

تونل بازی کودک پلی اتیلن

گروه تولیدی آرتا پارک با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی و بهره گیری از مهندسین دانش آموخته و آشنا به روشهای مدرن روز توانسته است فضایی متنوع و کارآمد در پروژه های شهری و زمین بازی  ارائه دهد.تونل بازی پلی اتیلن یک بازی جدید برای کودکان است که با استفاده از آن و رد شدن از داخل آن می توانند هیجان و تنوع را تجربه نمایند .

 گروه تولیدی آرتا پارک با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی و فنی تیم طراحی و بهره گیری از مهندسین دانش آموخته و آشنا به روشهای مدرن روز توانسته است فضایی متنوع و کارآمد در پروژه های شهری و زمین بازی  ارائه دهد.تونل بازی پلی اتیلن یک بازی جدید برای کودکان است که با استفاده از آن و رد شدن از داخل آن می توانند هیجان و تنوع را تجربه نمایند .  وسایل بازی پارکی یا به اصطلاح مجموعه بازی پلی اتیلن مدتی است که جایگزین مجموعه بازی های فلزی و قدیمی گردیده است. مجموعه های قدیمی پارکها به علت ایمنی پایین، فلزی بودن بدنه و متعلقات، انتقال حرارت ( سرما در زمستان و گرما در تابستان )، زنگ زدگی، انبساط و انقباض در دماهای مختلف شرایط مساعدی را جهت جنب و جوش، بازی و تفریح کودکان فراهم نمی کرد لذا مجموعه بازی های پلی اتیلن جایگزین شدند. 

تونل بازی کودک پلی اتیلن

خصوصیات تونل بازی پلی اتیلن

  • مقاوم در برابر نور خورشید, رطوبت و سرما
  • مناسب برای کودکان سه تا هشت سال
  • ابل شستشو با مواد شوینده
  • دوام و طول عمر بالا
  • امنیت و استفاده آسان

خصوصیات تونل بازی پلی اتیلن

قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی

تونل بازی از جمله تجهیزات بازی جذاب برای کودکان است. این اسباب بازی در انواع مختلف و با استفاده از متریال مختلف ساخته می‌شود. تونل بازی یک وسیله بازی هیجان انگیز میباشد که کودکان می توانند به عنوان مخفیگاه در بازی های هیجانی خود از آن استفاده نمایند . پتانسیل این بازی طراحان را بر آن داشته است که از حیوانات مختلف استفاده کرده و بازی را برای کودکان جذابتر نمایند. تونل بازی امروزه یکی از اصلی ترین تجهیزات بازی در پارک‌ها به شمار می‌آید . قیمت تونل بازی پلی اتیلنی بستگی به اندازه و مدل آن دارد .این تونل بازی به شکل های مختلف تولید می شوند . مثل تونل بازی کودک حلزونی،هزارپا و ...

تولید کننده تونل بازی پلی اتیلن

آرتا پارک تولید کننده مجموعه بازی پلی اتیلن و تونل بازی پلی اتیلنی میباشد . تونل بازی پلی اتیلن می تواند یک سرگرمی زیبا برای کودکان باشد . همه کودکان از رد شدن از فضاهای عجیب بسیار لذت میبرند . گاهی این تونل های بازی به همراه مجموعه های بازی  پلی اتیلنی به فروش می رود . که پل ارتباطی بین سرسره های این مجموعه را تشکیل می دهد . برای خرید تونل بازی پلی اتیلن این وسیله بازی سرگرم کننده با کارشناسان ما در آرتا پارک در ارتباط باشید .