عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/05/08 - 14:44
كد :109

تولید کلبه کودک پلی اتیلن

یکی از پرطرفدارترین اقلام خانه بازی کودک؛ کلبه های بازی می باشند که در طرح های پلاستیکی و چوبی به بازار عرضه شده اند. کودکان دوست دارند وارد کلبه کوچک خود شده و وسایل خود را در آن بچینند. این کلبه بسیار پرطرفدار می باشد و با جنس پلی ایتلن طراحی و ساخته شده است .

یکی از پرطرفدارترین اقلام خانه بازی کودک؛ کلبه های بازی می باشند که در طرح های پلاستیکی و چوبی به بازار عرضه شده اند. کودکان دوست دارند وارد کلبه کوچک خود شده و وسایل خود را در آن بچینند. این کلبه بسیار پرطرفدار می باشد و با جنس پلی ایتلن طراحی و ساخته شده است . جذابیت کلبه بازی اتقدر برای کودکان ریاد است که از ضروریات هر مکان بازی به حساب می اید . شرکت تولیدی آرتا پارک تولید کننده انواع کلبه کودک پلی اتیلن میباشد که آن را با قیمت بسیار مناسب در اختیار مردم عزیز قرار می دهد . 

تولید کلبه کودک پلی اتیلن

 

قیمت کلبه کودک پلی اتیلن

قیمت کلبه کودک پلی اتیلن به بسیاری از عوامل بستگی دارد از جمله اندازه کلبه ، وزن کلبه ، تجهیزات کلبه کودک و شرکت سازنده کلبه کودک و ... آرتا پارک تولید کننده انواع وسایل بازی پلی اتیلن وبه خصوص کلبه کودک با بهترین کیفیت میباشد . همچنین این وسیله بازی پلی اتیلنی صددرصد بهداشتی بوده و هیچ نوع خطری برای کودکان بوجود نمیاورد. و قابل استفاده در مهد کودک ها ، خانه بازی و منازل است.

قیمت کلبه کودک پلی اتیلن

خرید کلبه بازی کودک 

کلبه بازی کودک از جنس پلی اتیلن (پلاستیک فشرده) آنتی استاتیک و آنتی بووی است . این محصول برای کودکان در سنین 2 تا 8 سال مناسب می باشد و بسیار مورد توجه کودکان به خصوص دختر کوچولو ها است. خرید کلبه بازی برای مهد کودک علاوه بر زیبا کردن فضای مهد کودک می-تواند عامل خوبی برای انتقال حس مسئولیت و استقلال به کودک باشد.خرید کلبه بازی کودک برای فرزندانتان بسیار مفید واقع میشود تا به کودکان انرژی و استقلال بدهید .  این وسیله یک حریم شخصی حین بازی برای کودکان محسوب می شود و مکان مناسبی برای قرار دادن لوازم اسباب بازی هنگام بازی است. 

مجموعه بازی های پلی اتیلن

مجموعه بازی پلی اتیلن یک مجموعه بی نظیر از انوع بازی های پارکی می باشد که بسیار پرطرفدار میباشد . از اغاز سه سالگی و شروع رشد اجتماعی کودک یکی از جذاب ترین بازیها مخصوصا برای دخترها بازی در کلبه است و ان را خانه خود میداند و احساس ایمنی بیشتری در خانه میکند ,علاوه بر ان با والد خود که مادر میباشد همانند سازی میکند و خودشان را درحال انجام همان کار تصور میکنند . برای تهیه مجموعه بازی پلی اتیلن و استعلام قیمت کلبه بازی کودکان و ... با همکاران ما در آرتا پارک تماس حاصل نمایید .