عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/05/09 - 09:07
كد :11

تجهیزات پارکی

پارک ها و پیاده رو های شهری روزانه مملو از افراد مختلف با گروه های سنی متفاوت می باشند. نیاز به تجهیزات رفاهی و تفریحی را افرادی که در سطح شهرها و پارک ها در تمامی ساعات روز در رفت و آمد هستند به آسانی حس می کنند.

پارک ها و پیاده رو های شهری روزانه مملو از افراد مختلف با گروه های سنی متفاوت می باشند. نیاز به تجهیزات رفاهی و تفریحی را افرادی که در سطح شهرها و پارک ها در تمامی ساعات روز در رفت و آمد هستند به آسانی حس می کنند.  تجهیزات اولیه پارک ها را میتوان به دسته های جداگانه تقسیم کرد به طور مثال:

سطل زباله پارکی و شهری 

سطل های زباله پارکی در مدل های متنوع . سطل پارکی فلزی ، چوبی و چوب پلاست . دارای ضخامت و مقاومت مناسب جهت دوام بیشتر مخازن . رنگ بندی متوع با رنگ تمام کوره ای الکترواستاتیک .از سطل زباله های فلزی و گالوانیزه در اکثر محیط ها استفاده می شود که نصب سطل زباله های فلزی در مجتمع های مسکونی، سازمان ها، ادارات و پارک ها و... یکی از نیازهای اولیه در هر مکانی به حساب می آید. برای خرید از سطل زباله های فلزی و گالوانیزه با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می توانید به شرکت ارتا پارک اعتماد نمایید.مخزن زباله شهری گالوانیزه قابل تولید در ظرفیت های مختلف 240 لیتری ، 660 لیتری ، 770 و 1100 لیتری . استفاده شده از ورق گالوانیزه گرم و ماندگاری بالا . طراحی بارگذاری شده جهت تحمل بیشتر وزن و عدم خرابی پایه ها .

 

 

تجهیزات پارکی تجهیزات پارکی در کرج تجهیزات پارکی در کرج

نیمکت پارکی 

نیمکت ها را میتوان جز دسته جدا نشدنی در پارک ها دسته بندی کرد. پارک ها مکانی برای تفریح و استراحت نامگذای شده اند و کاربرد دیگری جز اینکه بتوان در این مکان ها به استراحت پرداخت ندارند. پارک ها اگر مجهز به نمیکت و سطل زباله و یا چراغ هایی برای روشنایی نباشند کارایی اولیه خود را از دست داده و به محیطی متروک و غیر قابل استفاده تبدیل می شوند. نیمکت های پارکی در دسته های جداگانه از نوع نیمکت های پارکی فلزی، نیمکت ها پارکی چوبی و نیمکت های چدنی دسته بندی می شوند. نیمکت های پارکی ساخته شده در شرکت آرتا پارک با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید شده و به با ارزان ترین قیمت به فروش می رسند. نیمکت پارکی فلزی ، چوبی و چوب پلاست . نیمکت های فلزی با رنگ تمام کوره ای الکترواستاتیک . استفاده چوب کاملا خشک در نیمکت های چوبی سبب ماندگاری بیشتر شده است .

   تولید تجهیزات پارکی در کرج تولید تجهیزات پارکی در کرج

پایه چراغ های روشنایی 

پایه چراغ پارکی 

روشنایی در پارک ها در هنگام شب ها نیز یکی از ضروری ترین امکانات یک محیط تفریحی محسوب می شود. پایه چراغ های روشنایی که در اندازه های متفاوت و کوتاه و بلند دسته بندی می شوند و هر کدام در نقاط متفاوتی از پارک ها به روشنایی محیط کمک می کنند از مهم ترین تجهیزات پارکی می باشند.پایه چراغ های تولیدی در سه رده خیابانی ، پارکی ، چمنی ( باغی ) . جنس پایه چراغ ها ترکیبی از فولاد ، آلومینیوم و چدن بوده و سرچراغی استاندارد هر پایه استفاده می گردد . تولید پایه چراغ ها با متریال دلخواه شما امکان پذیر است .

 پایه چراغ پارکی   شرکت آرتا پارک تولید تجهیزات پارکی در کرج

وسایل ورزشی فلزی 

ست ورزشی فضای باز

دستگاه های موجود در پارک ها برای آمادگی جسمانی پیش بینی شده اند و به هیچ وجه قابلیت درمانی ندارند بنابراین افرادی که دچار مشکلات اسکلتی- عضلانی هستند، نباید برای بهبود بیماری از آن ها استفاده کنند.در صورتی که جزو گروه های آسیب پذیر (سالمندان، کودکان یا زنان باردار) هستید، بدون مشورت با پزشک از انجام هرگونه فعالیت ورزشی با این دستگاه ها خودداری کنید.صرف نظراز ایرادهایی مانند چگونگی نصب و جانمایی این وسایل با توجه به هزینه زیاد، قرار ندادن ضربه گیر در کف ، نداشتن تابلوی راهنمای مناسب ، در بعضی موارد رعایت نشدن فاصله مناسب دستگاه ها با هم و ....در ادامه  به چند وسیله ورزشی در پارک ها وکاربرد آن ها اشاره می کنیم . ناگفته نماند اگر چه نصب این وسایل، کار ارزشمندی برای همگانی کردن ورزش در سطح جامعه بوده اما موضوع قابل تامل این است که شهرداری ها و مسئولان ورزشی، باید در ادامه استفاده بهینه و بهتراز آن به شهروندان خدمات بیشتری ارائه دهند تا وسایل بدون استفاده نماند و هزینه ای که صرف شده است، به هدر نرود.ست های ورزشی پارکی در کیفیت های متنوع تولید شده که تفاوت آنها در جنس و ضخامت لوله ، نوع و تعداد بلبرینگ ها ، نوع رنگ و لایه ورنی و... می باشد . ست ورزشی استاندارد و ارگونومیک تولید می گردد.

تولید تجهیزات پارکی در کرجشرکت آرتا پارک 

لوازم بازی کودکان فلزی پارکی

وسایل بازی فلزی پارک

لوازم بازی کودکان فلزی پارکی شامل دستگاه هایی از قبیل الاکلنگ ( در جند مدل ) ، تاب دو نفره ، سه نفره و تاب کجاوه ای  ، سرسره صاف و مارپیچ در ارتفاعات مختلف ، چرخ وفلک و بارفیکس  می باشد که با بهترین متریال و رنگ کوره ای تولید می شود . مهمترین مزیت این دستگاه ها دوام بسیار بالا و قیمت ارزان آنهاست . قدمت استفاده این قبیل دستگاه ها به بیش از 40 سال می رسد و در همه فضاهای بازی خانواده ها حضور دارند می تواند موجبات بازی و تفریح کودکان را مهیا کند .

 تجهیزات پارکی ورزشی تجهیزات پارکی کودکان تجهیزات پارکی ورزشی

مجموعه های بازی پلی اتیلنی پارکی

مجموعه بازی کودکان پلی اتیلن

مجموعه های بازی پلی اتیلنی پارکی  همانطور که از نامش پیداست از مواد پلی اتیلنی و به صورت خود رنگ تولید می شود . بنابر این پس از گذشت سالها هیچگونه تغییر رنگی نخواهد داشت . این مجموعه ها در مثابل تغییرات دمایی بسیار مقاومند و تا 80 درجه سانتیگراد را به راحتی تحمل می کنند . خوبی این مجموعه ها این است که در فصول تابستان گرم نمی شوند و در زمستان سرد نیستند و بچه ها به راحتی می توانند روی آنها به بازی و تفریح بپردازند . مزیت دیگر این دستگاه ها داشتن چندین بازی و ابزار بازی مختلف در یک مجموعه است که می تواند کودکان را ساعتها سرگرم نگه دارد . علاوه بر این ایمنی بسیار بالایی دارد .

برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید.

آرتا پارک تولید کننده مبلمان پارکی، تجهیزات بازی، وسایل ورزشی پارک ها و فضای سبز شهری آماده ارائه مشاوره و خدمات در زمینه طراحی و تجهیز پارک و مبلمان شهری در سراسر ایران می باشد. فضای سبز شهری و ایجاد مکانی برای استراحت یا ورزش و زمین بازی کودکان یکی از اهداف شهرداری های سراسر ایران می باشد.در این میان بحث طراحی پارک و تجهیزات مورد نیاز اهمیت بسیاری پیدا می کند. یکی از بخش های فعالیت ما تولید مبلمان شهری شامل نیمکت بتونی یا فلزی،پایه چراغ،سطل زباله،المان های شهری می باشد مجهز کردن پارک ها به وسایل و ست ورزشی استاندارد در میان افرادی که پارک و فضای باز شهری را برای ورزش انتخاب کرده اند مورد استقبال قرار گرفته است . وسایل و ست ورزشی پارکی تولید شده در این شرکت از استاندارهای لازم برخوردار می باشند و در رنگ های مختلف به منظور زیبا سازی فضای پارک ها تولید و عرضه می شوند. یکی از بخش های مهم هر پارکی زمین بازی کودکان می باشد. ما وسایل و تجهیزات بازی کودکان از جنس پلی اتیلن را با بهترین  مواد اولیه را تولید می کنیم . در طراحی وسایل بازی کودکان اصول ایمنی باید مورد توجه قرار گیرد تا فضایی ایمن برای بازی کودکان داشته باشیم .رنگبندی متنوع باعث نشاط دو چندان  بچه ها در زمان بازی می شود.لوازم بازی تولید شده دارای رنگ ثابت می باشند و مقاومت بالایی در برابر سرما و گرما دارند .