عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/05/08 - 14:47
كد :110

خانه مشاغل کودک

تجهیزات خانه مشاغل کودک مجموعه ای از وسایل بازی با رویکرد آشنایی با مشاغل مختلف، برای رده سنی کودکان می باشد. این مجموعه شامل ست خانه مشاغل کودک می باشد .

تجهیزات خانه مشاغل کودک مجموعه ای از وسایل بازی با رویکرد آشنایی با مشاغل مختلف، برای رده سنی کودکان می باشد. این مجموعه شامل ست خانه مشاغل کودک می باشد . این محصولات علاوه بر جنبه تفریحی و سرگرمی، وسیله مناسبی برای وارد ساختن کودکان به عرصه وسیع و گسترده مشاغل متنوع محسوب می شود. اگر شما هم جزو والدین شاغلی هستید که نگران آینده فرزندشان است و بهترین ها را برای آینده فرزندشان آرزو میکنند باید بدانید که مهم ترین دوران زندگی هر فرد ی سنین زیر 7 سال میباشد و 90٪ رشد مغز در سنین زیر 10 سال اتفاق می افتد . بنابراین بازی کردن برای کودکان از اهمیت زیادی برخوردار است .

خانه مشاغل کودک

خانه مشاغل کودک یک بازی هدفمند

بازی کودکان با وسایل بازی هدفمند می تواند مسیرهای روشن تری برای کودکان ایجاد نمایند . خانه مشاغل کودکان یک بازی هوشمندانه برای ترغیب کودکان به تفکر در رابطه با اهداف آینده و شغلی آن هاست که با توجه به سلیقه آن ها می توان آن را تهیه نمود . آرتا پارک تولید کننده وسایل بازی پلی اتیلن با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت این بازی های بی نظیر را برای کودکان تولید نموده است و در عرضه آن به بهترین نحو می کوشد . 

فروش خانه مشاغل کودکان

به واقع یک کودک در دنیایی کاملا قابل لمس و واقعی و نه مجازی می‌تواند ببیند هر مهندس، کارمند، حسابدار، دکتر، وکیل و … چه می‌کند. با هرکدام به طور جداگانه‌ای آشنا شود و بتواند لحظاتی به شغل آنها مشغول شود و تجربه را فرا بگیرد. کودکان علاقه زیادی به تجربه دنیای بزرگترها دارند به همین دلیل کنجکاوی زیادی هم نسبت به وسایل آنان از خود نشان می دهند. خانه مشاغل کودک وسیله ایست که کودکان در فضای شبیه سازی شده هر شغل در مقیاس کوچکتر قرار می گیرند و خود را در جایگاه آن شغل می بینند. جهت خرید تجهیزات خانه مشاغل کودک با همکاران ما در آرتا پارک تماس حاصل نمایید . 

فروش خانه مشاغل کودکان

خانه های مشاغل در شهرهای مختلف

در بسیاری از شهرهای ایران مکان هایی با عنوان خانه مشاغل راه اندازی شده است که کودکان با تهیه بلیط به آنجا رفته و شغل مورد نظر خود را پیدا می کنند و در میان وسایل و اتاق شبیه ساز شده به شغل مورد نظرشان که اکثر ان ها از جنس پلی اتیلن میباشد به بازی می پردازند . خانه بازی قم ، خانه بازی تهران و کرج،خانه بازی اصفهان جزو این خانه های بازی محسوب میشود . البته افتتاح این مجموعه بازی تفکری خلاقانه و کارآمد بوده است که اکثرکودکان به آن علاقه نشان می دهند . 

تولید کننده لوازم بازی پلی اتیلن

تولید کننده لوازم بازی پلی اتیلن

آرتا پارک تولید کننده وسایل بازی پلی اتیلن در سطح پارک ها  و مهد کودک ها می باشند . این وسایل بازی با کیفیت بسیار بالا و ضد پوسیدگی ساخته شده اند . که به دلیل UNTI UVI  بودن در مقابل نور آفتاب دچار رنگ پریدگی نمی شوند . از دیگر مزایای این وسایل بازی کودکان ، وزن پایین آن میباشد و انعطاف و قابل شستشو بودن آن نیز باعث پر طرفدار بودن آن شده است . برای اینکه بتوانید خانه مشاغل مورد علاقه کودک خود را پیدا کنید در رابطه با شغل های مختلف برای او توضیح دهید و از او بخواهید شغل مورد علاقه خود را انتخاب نماید . آرتا پارک پاسخگوی تمام نیازهای بازی کودک شما خواهد بود .