عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/06/15 - 16:50
كد :117

وسایل بازی پلی اتیلن پارکی

وسایل بازی پلی اتیلن در اشکال و رنگ های متنوع تولید شده است و ست های مختلفی با ترکیب بازی های مختلف به کار رفته اند تا باعث جذابیت بیشتر این مجموعه ها شود. با کاربرد روز افزون صنعت پلیمر ، تولید مجموعه بازی پلی اتیلن ارزان تر و به صرفه شد .

وسایل بازی پلی اتیلن در اشکال و رنگ های متنوع تولید شده است و ست های مختلفی با ترکیب بازی های مختلف به کار رفته اند تا باعث جذابیت بیشتر این مجموعه ها شود. با کاربرد روز افزون صنعت پلیمر ، تولید مجموعه بازی پلی اتیلن ارزان تر و به صرفه شد . نهایتا قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن به جایی رسید که جای وسایل بازی فلزی پارک را گرفت . برای متوجه شدن و آشنایی بیشتر با خصوصیات فنی هر کدام از وسایل بازی پلی اتیلنی کافیست مقالات موجود در سایت آرتا پارک را مطالعه کنید و یا با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. مجموعه بازی پلی اتیلن در دو نوع تولید می شود .

وسایل بازی پلی اتیلن پارکی

مجموعه بازی پلی اتیلن فضای باز

مجموعه بازی پلی اتیلن فضای باز متشکل از تعدادی تاب، چندین سرسره، ایستگاه های صخره نوردی و الاکلنگ است که به صورت یکپارچه در کنار هم قرار گرفته اند. این وسایل امکان بازی گروهی کودکان را فراهم کرده و به آن ها شادی و هیجان زیادی می بخشند. این تجهیزات توسط شهرداری ها در نقاط مختلفی از شهر از جمله پارک ها، بوستان ها، فضای سبز و... نصب می شوند. نصب مجموعه بازی پلی اتلین  به سهولت صورت می گیرد. این تجهیزات باید در مکان هایی نصب شوند که دسترسی والدین به برخی از نیازها از قبیل بوفه ها، نیمکت ها، سطل زباله ها، سرویس بهداشتی و... آسان باشد. این وسایل در برابر گرما مقاوت بالایی دارند و تا 80 درجه سانتی گراد در برابر گرما تغییر شکل نمی دهند، همچنین مانند وسایل فلزی گرما و حرارت را انتقال نمی دهند. 

مجموعه بازی فضای باز

تفاوت های این دو نوع مجموعه بازی در اندازه های آن ها و ساختار آن ها می باشد . اکثر مهد کودک ها و خانه های بازی مجهز به وسایل بازی پلی اتیلنی هستند . ساختار وسایل بازی پلی اتیلن بصورتی است که برای بازی کودکان بسیار ایمن میباشد.  ماندگاری رنگ و جنس مجموعه های بازی با آب و هوای منطقه مورد نصب ارتباط دارد . اما جنسیت این وسایل بازی پلی اتیلن به گونه ای است که اشعه خورشید تاثیری در رنگ آن ندارد و دچار رنگ پریدگی نمی شود . برای استعلام قیمت وسایل بازی پلی اتیلن با ما تماس بگیرید . 

خرید مجموعه بازی پلی اتیلن

محصولات  پلی اتیلنی جزو  وسایل بازی کودک بوده که در مکان های روباز و سرپوشیده قابل استفاده بوده و در مهدکودک ها، خانه های بازی و سایر مکان های تفریحی به کار گرفته می شوند.گلچینی از بهترین وسایل بازی کودکان توسط شرکت آرتا پارک تولید و عرضه میشود . به عنوان مثال تاب وسرسره کودک که یکی از جذاب ترین ملزومات بازی کودکان در پارک ها و مهد کودک ها می باشد با بهترین قیمت و ارازن ترین قیمت عرضه میشود .برای خرید مجموعه بازی پلی اتیلن با مشاوران ما درآرتا پارک در ارتباط باشید  .

قیمت وسایل بازی پلی اتیلنی پارکی

تحرک جسمی برای کودک مثل تغذیه مناسب ، ضروری می باشد و اجتناب از آن می‌تواند عواقب روحی و جسمی زیادی را برای کودک در پی داشته باشد.وقتی تحرک با بازی همراه شود ، به جای اینکه برای کودک بدون جذابیت باشد آن را سر شوق می آورد . امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تولید انواع پلاستیک‌های فشرده، وسایل بازی فلزی کودکان رفته رفته جای خود را به تجهیزات پیشرفته‌تر پلاستیکی داده‌اند. وسایل بازی پلی اتیلنی برخلاف وسایل فلزی دچار زنگ‌زدگی و پوسیدگی نخواهند شد بنابراین می‌توان طول عمر به مراتب بیشتری را برای آنها پیش بینی کرد. خرید انواع وسایل بازی و تاب و سرسره فضای باز با نازلترین قیمت از آرتا پارک امکان پذیر است.برای استعلام قیمت تماس بگیرید .