عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/06/15 - 16:50
كد :117

وسایل بازی پلی اتیلن پارکی

وسایل بازی پلی اتیلن در اشکال و رنگ های متنوع تولید شده است و ست های مختلفی با ترکیب بازی های مختلف به کار رفته اند تا باعث جذابیت بیشتر این مجموعه ها شود. با کاربرد روز افزون صنعت پلیمر ، تولید مجموعه بازی پلی اتیلن ارزان تر و به صرفه شد .

وسایل بازی پلی اتیلن در اشکال و رنگ های متنوع تولید شده است و ست های مختلفی با ترکیب بازی های مختلف به کار رفته اند تا باعث جذابیت بیشتر این مجموعه ها شود. با کاربرد روز افزون صنعت پلیمر ، تولید مجموعه بازی پلی اتیلن ارزان تر و به صرفه شد . نهایتا قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن به جایی رسید که جای وسایل بازی فلزی پارک را گرفت . برای متوجه شدن و آشنایی بیشتر با خصوصیات فنی هر کدام از وسایل بازی پلی اتیلنی کافیست مقالات موجود در سایت آرتا پارک را مطالعه کنید و یا با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. مجموعه بازی پلی اتیلن در دو نوع تولید می شود .

وسایل بازی پلی اتیلن پارکی

مجموعه بازی پلی اتیلن فضای باز

مجموعه بازی فضای داخلی

تفاوت های این دو نوع مجموعه بازی در اندازه های آن ها و ساختار آن ها می باشد . اکثر مهد کودک ها و خانه های بازی مجهز به وسایل بازی پلی اتیلنی هستند . ساختار وسایل بازی پلی اتیلن بصورتی است که برای بازی کودکان بسیار ایمن میباشد.  ماندگاری رنگ و جنس مجموعه های بازی با آب و هوای منطقه مورد نصب ارتباط دارد . اما جنسیت این وسایل بازی پلی اتیلن به گونه ای است که اشعه خورشید تاثیری در رنگ آن ندارد و دچار رنگ پریدگی نمی شود . برای استعلام قیمت وسایل بازی پلی اتیلن با ما تماس بگیرید . 

خرید مجموعه بازی پلی اتیلن

محصولات  پلی اتیلنی جزو  وسایل بازی کودک بوده که در مکان های روباز و سرپوشیده قابل استفاده بوده و در مهدکودک ها، خانه های بازی و سایر مکان های تفریحی به کار گرفته می شوند.گلچینی از بهترین وسایل بازی کودکان توسط شرکت آرتا پارک تولید و عرضه میشود . به عنوان مثال تاب وسرسره کودک که یکی از جذاب ترین ملزومات بازی کودکان در پارک ها و مهد کودک ها می باشد با بهترین قیمت و ارازن ترین قیمت عرضه میشود .برای خرید مجموعه بازی پلی اتیلن با مشاوران ما درآرتا پارک در ارتباط باشید  .

قیمت وسایل بازی پلی اتیلنی پارکی

تحرک جسمی برای کودک مثل تغذیه مناسب ، ضروری می باشد و اجتناب از آن می‌تواند عواقب روحی و جسمی زیادی را برای کودک در پی داشته باشد.وقتی تحرک با بازی همراه شود ، به جای اینکه برای کودک بدون جذابیت باشد آن را سر شوق می آورد . امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تولید انواع پلاستیک‌های فشرده، وسایل بازی فلزی کودکان رفته رفته جای خود را به تجهیزات پیشرفته‌تر پلاستیکی داده‌اند. وسایل بازی پلی اتیلنی برخلاف وسایل فلزی دچار زنگ‌زدگی و پوسیدگی نخواهند شد بنابراین می‌توان طول عمر به مراتب بیشتری را برای آنها پیش بینی کرد. خرید انواع وسایل بازی و تاب و سرسره فضای باز با نازلترین قیمت از آرتا پارک امکان پذیر است.برای استعلام قیمت تماس بگیرید .