عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/08/19 - 12:04
كد :127

برج نوری دستی

برج نوری دستی یکی از پرکاربردترین ، ساده ترین ، موثرترین و مناسب قیمت ترین دکل های روشنایی محسوب می شود . برج های نوری در ارتفاعات متفاوتی تولید میشود و وظیفه تامین روشنایی یک منطقه وسیع را بر عهده دارد . معابری از قبیل بزرگراه ها ، اتوبانها ، میادین ، پارکها ، محوطه های باز و … که شهروندان به صورت عمومی از آن استفاده می کنند ،

برج نوری دستی یکی از پرکاربردترین ، ساده ترین ، موثرترین و مناسب قیمت ترین دکل های روشنایی محسوب می شود . برج های نوری در ارتفاعات متفاوتی تولید میشود و وظیفه تامین روشنایی یک منطقه وسیع را بر عهده دارد . معابری از قبیل بزرگراه ها ، اتوبانها ، میادین ، پارکها ، محوطه های باز و … که شهروندان به صورت عمومی از آن استفاده می کنند ، مستعد استفاده از این ابزار روشنایی محوطه است . برج نوری دستی نوعی برج نوری می باشد که سبد نگهدارنده پرژکتورهای آن دارای حرکت نمی باشد و برای تعمیر و تعویض آن ها باید تکنسین به بالای برج مراجعه کند . شرکت آرتا پارک تولید کننده انواع برج های نوری دستی و برج های نوری متحرک می باشد . 

برج نوری دستی

 

مونتاژ برج نوری

نحوه ساخت برج نوری دستی به گونه ای می باشد که این قطعات در طول 6 متر ساخته می شوند سپس مونتاژ می شوند. کاربرد این برج های نوری در نورپردازی های شهری علی الخصوص در کلان شهر ها دیده می شود.برخی برج های نوری که در ارتفاع های بالای 9 متر ساخته میشوند احتیاج به سبد متحرک دارند . بنابراین برج های نوری دستی باید ارتفاعی تا حدود 9 متر داشته باشند و در غیر اینصورت کارایی ندارند . 

قیمت انواع برج نوری

برج های نوری در انواع مختلفی تولید میشوند . به این معنی که برج های نوری دستی ، برج های نوری متحرک ، برج نوری تلسکوپی برج نوری استادیومی و ... از اسامی می باشد که در رابطه با برج های روشنایی بکار می رود . . شما می توانید با استفاده از برج نوری LED روشنایی محوطه های مختلف را تامین کنید . با این کار در مصرف برق نیز صرفه جویی کرده اید .  پوشش گالوانیزه گرم سازه فلزی به روش غوطه وری به دلیل بالابردن مقاومت سازه در برابر تغییرات آب و هوایی می باشد . برای استعلام قیمت انواع برج نوری با مشاروان ما در آرتا پارک در تماس باشید . 

برج روشنایی متحرک

در روشنایی مکان های مختلف مانند پارک ها، تفرجگاه ها، میدان ها، خیابان ها، پل ها، محوطه ساختمان ها نظیر بیمارستان ها، کارخانجات و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. برج نوری 9 متری در دو حالت گیربکس دستی و گیر بکس دستی در آرتا پارک تولید می گردد . در حالت گیر بکس برقی هد نگهدارنده پروژکتورها به وسیله الکترو موتور برقی بالا و پایین می شود که این خود موجب راحتی و کمتر شدن زحمت صاحبان برجها خواهد شد .برج روشنایی متحرک برجی است که دارای گیربکس برای حمل پرژکتورها می باشد . آرتا پارک تولید کننده  برج روشنایی متحرک می باشد .

 آموزش نصب برج نوری

نصب برج نوری کاری تخصصی است که توسط متخصصین حرفه ای که در شرکت آرتا پارک فعالیت می کنند انجام خواهد شد . آموزش نصب برج نوری به گونه ای است که می توانند برج های روشنایی را در دو نمونه متحرک و ثابت تولید نمایند . برج نوری دستی بیشترین کاربرد در برج های 6 الی 12 متری می باشد  و برج های نوری متحرک در ارتفاع های 12 الی 30 متری بکار می رود . برای استعلام قیمت نصب برج نوری و برج روشنایی با شماره های مندرج در سایت آرتا پارک در تماس باشید .