عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/08/26 - 16:12
كد :128

سرسره پلی اتیلن مهد کودک

مهد کودک ها فضاهایی برای بازی کودکان هستند که محیطی مناسب برای رشد آن ها نیز محسوب می شود . کودکان به رفتن به مهد کودک و یا خانه بازی نیاز دارند و به همین دلیل می توان آنها را با وسایل بازی ایمنی سرگرم نمود .

مهد کودک ها فضاهایی برای بازی کودکان هستند که محیطی مناسب برای رشد آن ها نیز محسوب می شود . کودکان به رفتن به مهد کودک و یا خانه بازی نیاز دارند و به همین دلیل می توان آنها را با وسایل بازی ایمنی سرگرم نمود . سرسره پلی اتیلنی یک بازی مطمئن برای کودکان بخصوص کودکان مهد کودکی میباشد . زیرا جنس این سرسره ها بگونه ای است که در اثر برخورد با آنها آسیبی به کودک وارد نمی شود . سرسره یکی از وسایل بازی مورد علاقه اکثر بچه‌هاست و وقتی به پارک می‌روند اول از همه ترجیح می‌دهند از پله‌های این وسیله بازی بالا بروند و روی سطح صاف آن سر بخورند. برای خرید سرسره پلی اتیلن مهد کودک با شماره های مندرج در آرتا پارک تماس حاصل نمایید . 

سرسره پلی اتیلن مهد کودک

قیمت تاب و سرسره برای مهد کودک

قیمت تاب و سرسره پلی اتیلن از ان جا که این محصولات دارای تنوع زیادی هستند ، با یکدیگر متفاوت است . والدین مسبب ورود کودکان به محیط های مهد کودک با نیت یادگیری مفاهیم و مسائل جدید و گوناگون می باشند.  در ساخت این مجموعه بازی پلی اتیلنی از رنگ های شاد و جذاب استفاده شده است.  نداشتن تحرک کافی آسیب‌های جدی‌ای با جسم و روح کودکان امروز زده است.به همین دلیل کودکان را برای بازی و تفریح به پالرک ها ببرید . برای استعلام قمیت با ما در آرتا پارک در تماس باشید .  

خرید سرسره پلی اتیلن

مهد کودک ها باید دارای وسایل و تجهیزات ایمن باشند تا خیال خانواده ها از سلامت آن ها مطمئن باشند . برای خرید سرسره پلی اتیلن با ما در تماس باشید . به عنوان مثال ضربه پذیری مناسب آن برای عدم آسیب دیدن کودکان بسیار پر اهمیت می باشد . همچنین مجموعه بازی پلی اتیلن برای محیط زیست بی ضرر می باشد که آن هم می تواند یکی از مزیت های آن محسوب شود . شرکت تولیدی آرتا پارک وسایل بازی پلی اتیلن و سرسره پلی اتیلن را با کیفیت عالی و قیمت مناسب در اختیار مهد کودک داران محترم خواهد گذاشت . 

تولید کننده وسایل بازی پلی اتیلن مهد کودک

آرتا پارک تولید کننده وسایل بازی پلی اتیلن مهد کودک می باشد . خرید تاب و سرسره برای مهد کودک سبب میشود که کودکان با انگیزه بیشتری به مهد کودک بیایند و همچنین یادگیری در آن ها به شدت بیشتر می شود . بنابراین، تجهیزات مهدکودک ضمن تامین امنیت فیزیکی و جسمانی کودک، در رشد و شکوفایی استعدادهای او نیز نقش بسزایی را ایفا می نماید. تاب و سرسره‌های کودکان معمولا از جنس پلاستیک با لبه‌های گرد هستند. این نوع ساخت باعث می‌شود حتی در صورت برخورد با آن‌ها، آسیب چندانی به کودک وارد نشود. برای خرید و یا ثبت سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در سایت آرتا پارک تماس حاصل نمایید .