عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/11/18 - 12:31
كد :142

تاب فلزی پارکی

تاب های پارکی یکی از قدیمی ترین سازه هایی است که برای تفریح کودکان در پارک ها تعبیه میشود . این محصول دارای یک پایه محکم که در زمین قرار می گیرد و زنجیرهای فلزی مقاوم و سطح نشستن کودک می باشد که در صورت عدم ساخت اصولی  و استاندارد می تواند خطرآفرین باشد .

تاب های پارکی یکی از قدیمی ترین سازه هایی است که برای تفریح کودکان در پارک ها تعبیه میشود . این محصول دارای یک پایه محکم که در زمین قرار می گیرد و زنجیرهای فلزی مقاوم و سطح نشستن کودک می باشد که در صورت عدم ساخت اصولی  و استاندارد می تواند خطرآفرین باشد . شرکت آرتا پارک تولید کننده وسایل بازی فلزی پارک با بکارگیری مهندسین بنام و محصولات با کیفیت آن ها را با قیمت مناسب تولید و عرضه می نماید . اگر قصد خرید تاب فلزی پارکی را دارید با ما از طریق شماره های مندرج درسایت آرتا پارک در ارتباط باشید . 

تاب فلزی پارکی

تاب و سرسره فلزی پارکی 

محصولاتی که در پارک ها استفاده می شود و جهت بازی کودکان طراحی می گردد باید دارای استانداردهایی باشد که برخی تولیدی های این محصولات آن را رعایت نمی کنند . برای خرید تاب و سرسره پارکی باید یک مجموعه ای از ضوابط را رعایت نمود . تاب و سرسره جز وسایل بازی و سرگرمی برای کودکان و نوجوانان بوده و در اغلب پارک های شهر یافت می‌شود. به همین دلیل یکی از مهم ترین اجزای مبلمان شهری به حساب می آیند  .تاب و سرسره فلزی پارکی یکی از مهم ترین تجهیزاتی است که در رشد جسمی و روحی کودک موثر میباشد .

تاب و سرسره فلزی پارکی        سرسره ارزان قیمت پلی اتیلنی

 فروش تاب پارکی

تاب و سرسره  فلزی ایمن و استاندارد با بدنه‌ای صاف، محکم و ضد زنگ توسط شرکت آرتا پارک تولید می گردد . علاوه بر آن نصب آن نیز که یکی از مراحل مهم این پروسه می باشد توسط نصابان حرفه ای این شرکت انجام میش ود . این محصولات با رنگ های الکترواستاتیک با کیفیت در تنوع بسیار زیبا و رنگ های شاد و کودکانه رنگ آمیزی میشود و جوشکاری co2 سبب میشود که امنیت کودکان در حین بازی حفظ شود . شرکت آرتا پارک تولید کننده و نماینده فروش تاب پارکی با کیفیت بی نظیر و قیمت مناسب در خدمت هموطنان عزیز می باشد . 

تولید کننده تاب و سرسره فلزی پارکی 

 شرکت آرتا پارک رنگ آمیزی تاب سرسره فلزی ار رنگ‌های ماندگاری استفاده می‌کنند که با تغییر آب و هوا، بارش برف و باران و تابش شدید نور خورشید، نیز تغییر نخواهند کرد. کودکان بیشتر تمایل به شرکت در بازی‌ها و فعالیت‌ها در فضای باز بیرون داشته و علاقه به برقراری ارتباط با کودکان متفاوت و ایجاد دوستی جدید دارند.به همین دلیل توصیه مشاوران و روان شناسان کودک این است که آن ها را برای بازی کردن به پارک ها ببرید تا بتوانند با همسن و سالان خود ارتباط برقرار نمایند . برای آشنایی بیشتر و کسب اطلاعات بیشتر با آرتا پارک تولید کننده وسایل بازی پارکی فلزی تماس حاصل نمایید .