عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 13100/02/16 - 16:23
كد :150

مجموعه بازی پارکی

مجموعه بازی پارکی معمولا از جنس پلی اتیلن می باشد و به دلیل خاصیت uv عایق دمایی خوبی است که موجب شده بر خلاف مجموعه بازی فلزی در روز های گرم و سرد سال نیز قابل استفاده باشند..پلی اتیلن یا پلاستیک فشرده به کار رفته در این محصولات بسیار مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی متفاوت است.

مجموعه بازی پارکی معمولا از جنس پلی اتیلن می باشد و به دلیل خاصیت uv عایق دمایی خوبی است که موجب شده بر خلاف مجموعه بازی فلزی در روز های گرم و سرد سال نیز قابل استفاده باشند..پلی اتیلن یا پلاستیک فشرده به کار رفته در این محصولات بسیار مقاوم در برابر شرایط آب و هوایی متفاوت است.طرح و اشکال استفاده شده در ساخت مجموعه های بازی پلی اتیلن، برگرفته از اشکال حیوانات و شخصیت های محبوب کارتونی کودکان می باشد.  آرتا پارک با تنوع بالا در مجموعه های بازی پلی اتیلن می تواند نیاز مشتریان محترم را براورده ساخته و ارزان ترین قیمت ممکن را همراه با کیفیت مطلوب تامین نماید . تنوع رنگ و طرح در مجموعه بازی پلی اتیلن یا مجموعه بازی پارکی بسیار زیاد است . این امر موجب تقویت روحیه کودکان و زیبایی محیط اطراف می شوند. 

قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی

وسایل بازی پارکی پلی اتیلنی با توجه به ویژگی های متغیری که دارد می تواند نیازهای شما را برآورده کند. این محصولات مخصوص بازی کودکان تا نوجوانان میباشد که مناسب بازی کودکان در فضای باز مانند پارک ، حیاط مهدکودک ، طراحی  و مراکز بازی کودکان می باشد.مجموعه بازی پلی اتیلن که شامل تاب و سرسره ، تونل بازی ، بازی تور و طناب ، راکر کودک و ... میباشد  تاثیر بسزایی در رشد کودکان دارد . برای استعلام قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی با مشاوران آرتا پارک در ارتباط باشید.

مجموعه بازی پارکی

تولید کننده مجموعه بازی پلی اتیلن

تولید کننده مجموعه بازی پلی اتیلن با در نظر گرفتن نیازهای مختلف کودکان و با توجه به نحوه فعالیت آن ها، به تولید این محصول اقدام کرده است. در تولید مجموعه بازی پلی اتیلن از بهترین مواد اولیه استفاده می شود تا کودکان دچار حساسیت های پوستی و تنفسی نشوند. نوع و شیوه رنگبندی با استفاده از روش هایی است که برای سلامتی کودکان خطری نداشته باشد. این محصولات که استاندارد های تولید و استاندارد های نصب را دارد، با شکل های جذاب تر و محیط های کم خطر برای کودکان و نوجوانان در پارک های سطح شهرها نصب و تجهیر گردیده است. از مهمترین عناصر موجود در فضاهای بازی کودکان مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی می باشد که همواره باید امکان دسترسی، آسایش و ایمنی را برای آنها فراهم کند.

قیمت تاب و سرسره پلی اتیلن

وسایل بازی پلی اتیلن در اشکال و رنگ بندی های متنوعی تولید می گردد . تاب و سرسره پلی اتیلن از بهترین وسایل بای برای کودکان محسو می شود . بعضی مناسب برای فضای باز و پارک هستند و برخی مربوط به وسایل بازی پلی اتیلن مهد کودک و خانه بازی هستند. شکت آرتا پارک به کمک تیم حرفه ای تاب و سرسره پلی اتیلن و سایر محصولات را در این زمینه طراحی نموده است و با استفاده از مواد درجه یک پلی اتیلن در تولید لوازم بازی استفاده شده است و از لحاظ کیفیت و استاندارد تضمین شده می باشد.برای خرید مجموعه بازی پل اتیلن و استعلام قیمت تاب و سرسره پلی اتیلن با ما در تماس باشید .