عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 131/11/02 - 16:21
كد :177

نقش مجموعه بازی پارکی در سرگرمی کودکان

مجموعه بازی پارکی را می توان از مهمترین تجهیزات رفاهی پارک ها دانست که امکان بازی ایمنی کودکان را با همسن و سالانشان فراهم می کند.

این مجموعه بازی تماما دارای استانداردهای کیفیتی می باشد که دوام و ماندگاری بالای آن را تضمین خواهد کرد. در این مقاله قصد داریم نقش مجموعه بازی پارکی در سرگرم شدن کودکان مورد بررسی قرار دهیم. پس در ادامه با ما همراه باشد. کودکان همه روزه علاقه دارند تا به پارک ها مراجعه کنند تا ساعاتی را به بازی و تفریح بپردازند. در این میان وجود تجهیزات سرگرم کننده و در عین حال ایمن در پارک ها اهمیت زیادی دارد. مجموعه بازی پارکی از پرکاربرد ترین وسایل تفریحی می باشد که با دارا بودن چندین سرسره، تعداد زیادی تونل و راهرو های تودرتو، بارفیکس و چندین تاب کودکان را به فعالیت بدنی وا داشته و حس کنجکاوی آن ها را تقویت می کند. با توجه به حساسیت های مربوط به سلامت و ایمنی کودکان، در ساخت این محصول از قوانین و استاندارهای خاصی پیروی شده است. لذا علاوه بر سرگرم کننده بودن، از ایمنی بالایی برخوردار است.

مشخصات کلی مجموعه بازی پارکی

جنس وسایل بازی: از جنس پلی اتیلن
قطعات فلزی: از جنس آهن مرغوب
پیچ و مهره ها: از جنس گالوانیزه
قطر لوله ها: 4 اینچ و ضخامت لوله ها 2 میلیمتر
اتصالات: بدون استفاده از جوش و با استفاده از بست
نوع رنگ: الکترواستاتیک یا گالوانیزه
رده سنی: خردسالان و کودکان
نصب به روش فنداسیون
محل نصب: پارک ها ، شهربازی و تمامی اماکن بازی کودک

 

نقش مجموعه بازی پارکی در سرگرم شدن کودکان

 

مجموعه بازی پارکی پلی اتیلن

در گذشته وسایل بازی پارکی بیشتر از جنس فلز ساخته می شدند. وسایل بازی فلزی به دلیل ایمنی پایین کمک کم از دور خارج شدند و جای خود را به اسباب بازی های پلی اتیلنی دادند. مجموعه بازی پارکی پلی اتیلن همانطور که از نام آن پیداست، مجموعه یک پارچه ای از بازی های پلی اتیلنی می  باشد. طراحی  این مجموعه بازی از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا به طور مستقیم با جسم و سلامت جسمی کودکان در ارتباط است. از این رو این مجموعه بازی مطابق به بروز ترین ترین طرح ها و استاندارد های بین المللی تولید می گردد.

تاب و سرسره پارکی

توجه کودکان به محض ورود به پارک ها به تاب و سرسره جلب می شود. چرا که این محصولات بسیار سرگرم کننده بوده و برای آن ها هیجان زیادی دارد. بر خلاف تاب و سرسره خانگی که در ابعاد کوچک و برای استفاده یک یا دو کودک ساخته می شوند، انواع تاب و سرسره پارکی در ابعاد بزرگ با چندین ایستگاه بازی برای استفاده چندین کودک به طور همزمان طراحی و ساخته شده اند. 

وسایل پارکی بادی

وسایل پارکی بادی امروزه جزء ثابت پارک ها هستند. این وسایل شامل اسباب بازی های متنوعی از قبیل انواع سرسره های بادی، قلعه بادی، استخر توپ و ... می شوند که در ابعاد مختلف و با الگوبرداری از شخصیت های کارتونی ساخته شده اند. این تجهیزات معمولا از جنس PVC ساخته می ‌شوند و در برابر اجسام نوک تیز مقاوم هستند. بازی‌های بادی به این خاطر که کودکان را به تحرک وا می ‌دارند، موجب سلامت مفاصل آنها نیز می ‌شوند. از سوی دیگر وسایل پارکی بادی سبک هستند و حمل و نقل آن‌ها بسیار آسان است. فقط کافی است باد این وسایل را خالی کنید و سپس تمام آن وسیله ‌ی بزرگ جمع می‌شود و شما می‌توانید به راحتی آن را جابه‌جا کنید.