عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/10/10 - 11:28
كد :51

وسایل بازی کودکان در پارک ها

زمین بازی ممکن است به صورت داخل سالنی هم ساخته شود. اما معمولاً زمین های بازی کودکان به صورت روباز و در فضای آزاد ساخته می شوند. محدودیت های سنی حداقلی و حداکثری معمولاً برای ورود و استفاده از وسایل در زمین های بازی وجود دارد.زمین های بازی امروزه دارای تجهیزات و امکانات مختلفی هستند،

زمین بازی ممکن است به صورت داخل سالنی هم ساخته شود. اما معمولاً زمین های بازی کودکان به صورت روباز و در فضای آزاد ساخته می شوند. محدودیت های سنی حداقلی و حداکثری معمولاً برای ورود و استفاده از وسایل در زمین های بازی وجود دارد.زمین های بازی امروزه دارای تجهیزات و امکانات مختلفی هستند،

 

از جمله:  الاکلنگ، سرسره، تاب و مانند آنها.

زمین های بازی اغلب نیز باید امکاناتی برای بازی های غیر رسمی مثل بسکتبال، پرتاب توپ بسکتبال، اسکیت و توپ بازی دارند. یک نوع از زمین بازی به نام playscape وجود دارد که به جای مراکز شهری و انسان ساخته در محیط های طبیعی ایجاد می شود.

پیست بازی

برای مثال پیست های اسکی تفریحی غیر رسمی که مردم در اطراف جاده ها ایجاد می کنند. یا محل های کوچکی که برای ورزش و بازی در دل طبیعت در نظر می گیرند در این گروه قرار می گیرند.

مجموعه بازی پلی اتیلن

وسایل بازی پلی اتیلن یا مجموعه بازی پلی اتیلن از پرکاربردترین وسایل بازی کودکان در گروه مبلمان شهری می باشد . وسایل بازی پارکی یا به اصطلاح مجموعه بازی پلی اتیلن مدتی است که جایگزین مجموعه بازی های فلزی و قدیمی گردیده است . مقاومت بالا همراه با قیمت مناسب پلی اتیلن انتخاب مناسبی برای پارک ها و مهد کودک ها میباشد .

وسایل بازی کودکان در پارک ها

مجموعه های بازی پارکی پلی اتیلن

در چگالی های متفاوت تولید شده که می توان آن را طبق نیاز مشتری تعیین نمود . ماندگاری رنگ و جنس مجموعه های بازی با آب و هوای منطقه مورد نصب ارتباط داشته و حتما باید با در نظر قراردادن این موارد فنی تولید و نصب گردد . نوین پارک با تنوع بالا در مجموعه های بازی پلی اتیلن می تواند نیاز مشتریان محترم را براورده ساخته و ارزان ترین قیمت ممکن را همراه با کیفیت مطلوب تامین نماید . لطفا در هنگام انتخاب مجموعه های بازی پلی اتیلن به متراژ نصب و متراژ ایمنی توجه نموده و مطابق با فضای باز پارک یا مهد کودک مورد نظر انتخاب فرمایید . همچنین کفپوش لاستیکی یا گرانول مورد استفاده در زیر مجموعه ها را نیز می توانید از نوین پارک خریداری کرده و در خواست نصب نمایید .

مشخصات لوازم بازی پلی اتیلن 

تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان در برابر انقباض و انبساط ناشی از تغییر درجه حرارت محیط بر اساس استاندارد ایمنی EN – 1176 مقاوم می باشد.
تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان در برابر هرگونه تغییر رنگ ، تغییر فرم ، زنگ زدگی تا 3 سال گارانتی می باشد .
تمامی قطعات و اتصالات فلزی به کاررفته از گالوانیزه گرم و رنگ کوره ای اتومبیل بهره برده و تماماً ضد رنگ می باشند.
تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان به روش روتاسیون و با ضخامت بدنه بسیار بالا جهت افزایش ضریب مقاومت تولید می گردد.

قیمت وسایل پارک کودک
تمامی قالب ها یک پارچه می باشد که همین امر موجب دوام بالای محصول می گردد.
تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان خودرنگ بوده و گرانول پلی اتیلن به کار رفته از بهترین نوع آن از کشور سوئد تامین می گردد.

خود رنگ بودن مواد اولیه عملا باعث پایداری و شفافیت بالای رنگ قطعات در برابر تابش اشعه ماوراء بنفش خورشید می گردد .

تولید کننده تاب پارکی کودکان 

تاب یکی از محبوب ترین و حادثه ساز ترین اسباب بازی در پارک ها است. تاب ها باید از جنس پلاستیک یا کائوچو و دارای محافظ باشند. بخش تاب ها باید با حصار از باقی بخش های بازیگاه جدا شده باشد چرا که بچه ها نمی توانند در حال حرکت و دویدن احتمال خطر برخورد با تجهیزات و باقی بچه ها را درک کنند و این در مورد تاب که دایم در حال حرکت است، بیشتر اتفاق می افتد. همچنین فاصله تاب ها از هم باید 60 سانتی متر باشد و ارتفاع آنها نه خیلی زیاد و نه خیلی کم باشد. وسایلی با قسمت های متحرک نظیر تاب و الاکلنگ نباید دارای قسمتی باشند که دست یا سایر قسمتهای بدن بچه ها را به اصطلاح گاز بگیرند. همچنین باید در جایی که الاکلنگ به زمین برخورد می کند یک فنر فشرده یا لاستیک تعبیه شده باشد تا ضرب برخورد را بگیرد و مانع پرت شدن بچه بشود. اسباب بازی ها باید به طور مرتب برای پوسیدگی، زنگ زدگی و شکستگی بررسی شوند.

فروش وسایل پارکی کودکان

باتوجه به تغییر سبک زندگی و تمایل شدن به سمت زندگی آپارتمان نشینی، ترویج بازی های یارانه ای ، استفاده بیش از اندازه از وسایل الکترونیکی ، کودکان بیش از پیش نیازمند حضور در پارک ها و استفاده از وسایل پارکی کودکان هستند تا بتوانند با هم سن سالان و وسایل پارکی کودکان بازی کنند . در واقع علاوه بر اینکه اوقات فراغت خود را می گذرانند، هنگام استفاده از وسایل پارکی دانش کسب می کنند و اموزش می بینند که این موضوع نقش بسیار مهمی در تقویت روحیه ، کاهش استرس و افزایش قابلیت های فردی کودکان دارد.

فواید بازی با وسایل پارکی برای کودکان

وسایل پارکی کودکان استاندارهای لازم برای سلامتی و امنیت کودکان را ندارد اما این موضوع دلیل بر مانع شدن از رفتن کودکان به پارک و استفاده نکردن از وسایل پارکی کودکان نمی شود. زیرا علاوه بر مسائلی که قبلا به آن اشاره شد، می توانند از مزایای نور آفتاب که تاثیر بسیار زیادی در سلامتی کودکان نیز دارند بهره مند شوند. مسئله دیگر اینکه وسایل پارکی از نظر بهداشتی در وضعیت مناسبی نیستند و حتی ممکن است کودکان را در معرض بیماری های گوناگونی قرار دهند. در هر صورت باید به کودکان بیاموزیم که فضای پارک را تمیز نگه داریم و در راستای استفاده از وسایل پارکی  بیشتر مراقب باشند و پس از استفاده از این وسایل حتما نکات بهداشتی را رعایت کنند.

لیست قیمت وسایل بازی کودکان

تولید کننده وسایل بازی فلزی پارکی 

جنس وسایل پارکی کودکان در ابتدا فلزی بود  که شامل الاکلنگ ، تاب ، بارفیکس ، چرخ فلک ، انواع سرسره ها  و .. می شد. وسایل پارکی کودکان که از جنس فلز معمولا در کارگاه ها و شرکت های غیر تخصصی تولید و ساخته می شدند  استاندارد و امنیت کافی را نداشتند به همین دلیل در هنگام بازی باعث بروزحوادث ناگواری برای کودکان می شد. امروزه وسایل پارکی کودکان که معمولا بصورت مجموعه ای هستند جایگزین وسایل بازی فلزی شدند که علاوه بر استاندار و امنیت ،تنوع زیاد و رنگی های مختلف باعث هیجان بیشتر کودکان می شود.