عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/02/31 - 15:44
كد :73

تونل بازی پلی اتیلن

تونل بازی معمولا برای سنین ۲ تا ۸ سال مناسب است. تونل پلی اتیلنی درمقابل آب ، رطوبت و گرما مقاوم است. تونل بازی به کودک کمک می کند تا مهارت های حرکتی اش را افزایش دهد.

بعضی تونل های بازی  برای فضای باز و پارک هستند و برخی مربوط به  مهد کودک و خانه بازی هستند.  حتی می توانید از آن ها در خانه نیز استفاده نمایید .


مزایای استفاده از تونل پلی اتیلن  

تمامی محصولات جزء گروه محصولات سبز می باشند و هیچ نوع آلودگی جهت محیط زیست نداشته و قابل بازیافت هستند.
تمام محصولات تا 80 درجه سانتیگراد دمای محیط هیچگونه تغییر فرمی بروز نداده و قابلیت احتراق ندارند.
از دیگر امتیازات این مجموعه های پلی اتیلنی عدم انتقال و هدایت گرمای هوا به کاربر و همچنین عدم زنگ زدگی می باشد.

تونل بازی پلی اتیلن

مجموعه بازی سرسره و تونل پلی اتیلن

این مجموعه پلی اتیلن برای کودکان تهیه شده است و ترکیبی از تونل بازی پلی اتیلن و سرسره می باشد . این بازی از لحاظ های متفاوتی بسیار مناسب می باشد چرا که برای تقویت حس استقلال طلبی و غلبه بر ترس در کودکان تهیه شده است . قیمت های مناسبی که این محصولات پلی اتیلنی دارند باعث شده امروزه  در مهد کودک ها ، پارک ها ، خانه های بازی و حتی در منزل از این مجموعه های پلی اتیلنی استفاده شود .مقاومت بالا و امنیت بالایی که مجموعه بازی پلی اتیلنی دارند نیز مزید بر علت شده تا نسبت به لوازم پارکی فلزی طرفداران بیشتری داشته باشد .

قیمت تونل بازی پلی اتیلن

وسایل پلی اتیلن نسبت به مقاومت و طول عمر و کارایی که دارند قیمت های مناسبی نیز دارند . بهترین وسایل پلی اتیلن را از آرتا پارک بخواهید چراکه با بهره گیری از تکنولوژی روز و مهندسی و استاندارد جهانی کیفیت محصولات بسیار بالا می باشد . با ما در تماس باشید .قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن را در سایت ما مطالعه نمایید.

تونل بازی کودکان پلی اتیلن

فروش تجهیزات خانه بازی

برای اینکه بتوانید خانه بازی راه اندازی کنید علاوه بر داشتن مکانی برای تاسیس و داشتن مجوزهای ضروری داشتن تجهیزات خانه بازی نیز از مسائلی است که باید مد نظر قرار داد . در این  صفحه مجموعه‌ای از کالاهای ضروری راه اندازی خانه بازی و مهد کودک را به شما معرفی کرده‌ایم که دسته‌بندی‌های زیر را شامل می‌شوند:
- تاب و سرسره کودک
- میز و صندلی کودک
- استخر توپ کودک
- کلبه بازی کودک
- شن بازی بهداشتی و آب بازی
- لوازم صخره نوردی کودک
- بازی‌های حرکتی و مهارتی
- انواع ترامپولین کودک

این مجموعه ای از لوازم مورد نیاز تاسیس یک خانه بازی کودک می باشد . البته دانش و تجربه کافی نیز بسیار ضروری می باشد . بهترین تجهیزات خانه بازی کودک را از آرتا پارک بخواهید . 

خانه کودک

درآمد خانه بازی کودک چقدر است

همه افرادی که به دنبال ایجاد شغل جدید هستند این سوال برایشان پیش خواهد آمد . درآمد من چقدر خواهد بود ؟ من صادقانه عرض می‌کنم در هیچ کاری شما نمی‌توانید قبل از شروع برداشت و پیشبینی دقیقی از درآمد آن داشته باشید، درآمد خانه بازی کودک هم همینطور است، تمام عوامل باید مشخص شود تا شما بتوانید این درآمد را تخمین بزنید و این نیازمند تحقیق میدانی است.یک عامل خیلی مهم دیگر هم بر درآمد خانه بازی کودک دخیل است، درست حدس زدید، ملک یا مکان مورد نظر برای تاسیس خانه بازی کودک.
از آنجایی که کودکان بیش از بزرگسالان نیاز به تخلیه‌ی انرژی انباشته در بدن خود دارند، وجود فضایی مناسب برای بازی و فعالیت بدنی کودک ضروری است.امروزه آپارتمان نشینی معضل بزرگی برای جنب و جوش طبیعی کودکان محسوب می‌شود زیرا به دلیل کوچک بودن فضای خانه و همچنین مراعات حال همسایه‌‌ها، معمولا والدین اجازه‌ی انجام فعالیت‌های بدنی را به کودکان نمی‌دهند.
بنابراین برای اینکه میانگین درآمد ماهانه خود را از خانه بازی کودک بدست آورید باید لیست قیمت تجهیزات خود و اجاره ماهیانه خود را دربیاورید و سپس میزان درآمد خود را نسبت به هزینه ها حساب کنید .