عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/03/12 - 15:19
كد :80

بیزی برد پلی اتیلن

بیزی برد یا تخته هوش در واقع مجموعه ای ابزارهای مختلف بر روی یک سطح هستند که می تواند برای کودکان زیر ۳ سال بسیار جذاب باشد و کنجکاوی شان را تحریک کند. این ابزار می تواند کلید برق، دکمه، انواع قفل، در، بند، زیپ و ... باشد که برای کودکی که همیشه در حال کشف دنیای اطراف است همیشه جذاب است

در واقع، کودک از طریق محرک های محیطی و اسباب بازی ها، برای پاسخ به پرسش های ذهن و ارضای کنجکاوی های خود استفاده می کند.روانشناسان معتقدند، کودکان از طریق بازی می توانند بدون دخالت دیگران، تجربه بیاموزند و بهترین روش ها را برای رسیدن به هدف کسب کنند.بیزی برد کودک با توجه به اینکه به راحتی بر روی دیوار نصب می شود فضای کمی اشغال می کند و برای استفاده در اتاق کودک، خانه بازی، مهد کودک مناسب است.

بیزی برد پلی اتیلن

مزایای بازی بیزی برد

کودک با انجام این بازی در درجه‌ اول با مفهوم رنگ و اندازه آشنا می‌شود و می‌تواند درصورت همراهی بزرگ‌ترها شمارش اعداد را هم یاد بگیرد. این بازی به‌ویژه موجب پرورش مهارت‌های حرکتی و تفکر منطقی و نیز مهارت‌های دیداری‌ـ‌فضایی می‌شود و برای تقویت هماهنگی چشم و دست هم بازی مفیدی است. ازآنجایی‌که این بازی دارای میله مخروطی است، حلقه‌ها درصورت چینش غلط داخل پایه جا نخواهند گرفت و به‌همین‌خاطر می‌توان گفت که بازی با حلقه‌ هوش توانایی حل مسئله را هم در کودک پرورش می‌دهد.

تاثیر بازی بیزی برد بر روی کودکان

امروزه بازي به عنوان يکي از عوامل مهم در آماده سازي کودک به منظور پذيرش نقش در آينده محسوب مي شود؛ به طوري که مي توان گفت فقط عامل تخليهي انرژي اضافه ي کودک، اتلاف وقت يا جلوگيري از شلوغي نيست بلکه اثر و فرآيند زيادي در تندرستي روحي، رواني و رشد تفکر و تخيل کودک دارد چرا که بازي نقش غيرمستقيم آموزشي براي کودک به ويژه در هفت سال اول زندگي را دارد.کودکان به وسیله اسباب‌بازی‌هایشان دنیای اطراف خود را می شناسند و با آن‌ها بزرگ می‌شوند؛ بازی کردن به کودکان اجازه می‌دهد تا از خلاقیت‌شان برای رشد تخیل، افزایش قدرت فیزیکی و مهارت‌های احساسی خود استفاده کنند.

بیزی برد پلی اتیلن قیمت

بیزی برد پلی اتیلن

یک تخته هوش و سرگرمی با ابزارهای مختلفی است که بر رویش نصب شده است و می تواند کودک را سرگرم کند و مهارت های حرکتی اش نیز تقویت کند.این ابزار سرگرمی فوق العاده مهارت های ذهنی کودکان را تقویت می کند و می تواند از بیش فعالی کودکان جلوگیری کند و تاثیر مثبتی در انتخاب شیوه زندگی آن ها بگذارد .یکی از مجموعه بازی  پلی اتیلن که می توان از آن استفاده نمود بیزی برد می باشد که به دلیل ماهیت پیچیده و خاصی که دارد هنوز استفاده از آن در مهد کودک ها ( برخی مهد کودک ها ) مرسوم نیست . ولی با داشتن یک وسیله دیواری کم جا مهارت های فرزندان خود را افزایش می دهیم . .