عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/03/26 - 09:36
كد :86

راکر تعادلی پلی اتیلن

بازی یکی از عوامل موثر در رشد کودکان است . کودکان از طریق بازی‌های گوناگونی که انجام می‌دهند، مهارت‌های بی‌شماری کسب می‌کنند . بازی ،استعدادها ، توانایی‌ها و قابلیت‌های کودکان را پرورش می‌دهد و موجب تقویت ذهن ، جسم و روان آنان می‌شود . کودکان خردسال با استفاده از روش کوشش، خطا و تجربه‌ای که در حین بازی به دست می‌آورند ، سعی می‌کنند قوانین و پدیده‌های اطرافشان را بشناسند و روش‌های تسلط بر آن‌ها را بیازمایند

راکر یک وسیله بازی مخصوص کودکان است که جزو بازی های تعادلی محسوب می شود . راکر شبیه به بازی الاکلنگ می باشد ولی این بازی معمولا تک نفره می باشد . برای اینکه بتوانید برای کودکان خود یک بازی و سرگرمی تهیه کنید تا آن ها از آن لذت ببرند راکر گزینه مناسبی می باشد . چرا که هم از نظر هزینه قیمت مناسبی دارد و هم از نظر اندازه ، جای زیادی را اشغال نمی کند .

تاریخچه و ساختار راکر کودک

راکر کودک مربوط به بعد از قرن 17 میلادی می باشد .  کاربرد راکر بیشتر مربوط به مبارزه‌‌ی شوالیه‌‌های قرون وسطی روی اسب می‌‌باشد. اما بعد از قرن 19 به بعد به وسیله‌‌ای برای بازی کودکان تبدیل شد. البته راکر کودک بیشتر برای فرزندان شاهان و قشر بالای جامعه مورد استفاده قرار می‌‌گرفت و به تدریج در دسترس همگان قرار گرفت. ساختار راکر کودک به یک صندلی راحتی شبیه است که اکثرا از جنس چوبی و یا پلاستیکی ساخته شده است. روکش صندلی از جنس چرم و یا الیاف نخی است. راکر کودک در جلو دارای دو دسته است که کودک با گرفتن دسته‌‌های آن، همانند یک الاکلنگ می‌‌تواند تاب بخورد. قسمت نشیمنگاه دارای محافظ است و غالبا تا وزن 20 کیلوگرم را به راحتی تحمل می‌‌کند.

راکر تعادلی پلی اتیلن

انواع راکر پلی اتیلن

راکر تعادلی پلی اتیلن در انواع مختلفی تولید می شود . این وسیله بازی به شکل های  زرافه ، دایناسور،ماشین راکر و انواع مختلف دیگر ساخته می شود . جنس این الاکلنگ پلی اتیلنی است و براحتی قابل حمل در هر مکانی میباشد . قابل استفاده در فضای داخل و خارج منزل.امروزه برای ایمنی کودکان و با دوام تر شدن الاکلنگ از فلز استفاده نمیشود و پلی اتیلن گزینه مطلوب میباشد ,چرا که هم مقاوم در برابر نور خورشید و سرما و رطوبت میباشد و برای هر نوع اب وهوایی مناسب است و هم از ضریب ایمنی بالایی برخوردار است وبه کودک اسیب نمیرساند. یکی از مهم ترین و پر اهمیت ترین مسائل در رشد جسمی و فکری کودکان بازی کردن می باشد . کودکان از طریق بازی‌های گوناگونی که انجام می‌دهند، مهارت‌های بی‌شماری کسب می‌کنند . بازی ،استعدادها ، توانایی‌ها و قابلیت‌های کودکان را پرورش می‌دهد. کودکان خردسال بیشتر باز های ساده و آرامبخش را دوست می دارند که راکر تعادلی یکی از این بازی ها محسوب می شود .

قیمت راکر تعادلی پلی اتیلن

قیمت راکر تعادلی پلی اتیلن

شرکت آرتا پارک به همکاری جمعی از مهندسین و متخصصان در زمینه مبلمان شهری ، مجموعه بازی پلی اتیلن و ... تاسیس گردیده است  پس از بررسی نیازهای بازار داخلی،نسبت به طراحی و تولید سازه های مناسب فضای سرپوشیده اقدام گردید تا ضمن بالا بردن کیفیت،قیمت بسیار پایین تری نسبت به نمونه های وارداتی روانه بازار گردد. به لطف خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای جوان و در عین حال باتجربه،واحد فروش تجهیزات خانه کودک و شهربازی سرپوشیده تاکنون پروژه های متعددی با موفقیت کامل به اتمام رسانده است . ما موفقیت خود را مدیون مشتریان وفادار و همراه در طی این سال ها هستیم . برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت سفارشات خود با آرتا پارک در تماس باشید .