عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/03/27 - 11:17
كد :90

بازی تور و طناب

بازی تور و طناب از سری بازی های پلی اتیلنی می باشد. مجموعه بازی تور و طناب به تازگی وارد سبد وسایل بازی پارکی شده است که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است .

مجموعه بازی های تور و طناب مطابق با استاندارد های روز بوده و برای کودکان بسیار جذاب می باشد .  این بازی جذاب و جدید با استفاده از طنابها و سیم بکسل های روکشدار اصل آلمانی تولید شده است و تمامی محصولات تور و طناب تحمل وزن 3 تن در یک نقطه را دارا می باشند . مجموعه بازی تور و طنابی تشکیل شده از دو عدد سرسره و پل طنابی و صخره نوردی و پل معلق و هرمی ثابت. این دستگاه مناسب کودکان سنین 6 الی 16 سال بوده و سری جدید بازی های طنابی می باشد که تلفیقی از پلی اتیلن و طناب می باشد . آرتا پارک با تولید وسایل بازی پلی اتیلن در تلاش است که این مجموعه بازی بی نظیر را به قدر نیاز مشتریان محترم را در سراسر کشور عرضه نماید

بازی تور و طناب

بازی تور و طناب در کجا قابل استفاده است

  •  پارکها
  •  فضاهای تفریحی و بازی کودکان
  •  باغ ها و منازل شخصی
  •  ادارجات و سازمانهای دولتی وخصوصی

مشخصات بازی تور و طناب

برای سرگرم نمودن کودکان استفاده از علم و تکنولوژی دنیا ضروری می باشد .  در عصر ارتباطات و تکنولوژی امروز کودکان به دلیل وجود بازی های الکترونیکی و کامپیوتری بسیار کم تحرک شده اند و این دلیل بسیاری از بیماری های حرکتی و جسمانی شده است و این دلیلی شد تا آرتا پارک با تحقیقات بسیار با ارائه مدرنترین بازیهای روز دنیا در مناطق عمومی پارکها و شهرک های آپارتمانی و مکان های گردشگری باعث ایجاد انگیزش برای جلب توجه کودکان و حتی بزرگسالان برای دل کندن از ابزار آلات الکترونیکی و بازی های کامپیوتری و روی آوردن به این زمین های بازی شود.بازیهای تور و طناب با گستردگی و تنوع برای همه سنین از کودک ، خردسال تا بزرگسال این امکان را به وجود می آورد که نیاز های حرکتی و هیجانی این افراد بر طرف شود.

مشخصات بازی تور و طناب


مزایای بازی تور و طناب

بازی تور و طناب این امکان را برای کودکان و حتی بزرگسالان فراهم می کند تا بتوانند دنیای جدیدی از بازی را تجربه کنند . دنیایی هیجان انگیز و چالشی که با کشف مسیرهای جالب به آن ها انگیزه می دهد . ترکیب هماهنگ بازی های تور و طناب با هر چشم اندازی سازگار می باشد این بازی ها از ترکیب منحصر به فرد عناصر مختلف ساخته شده و با بهترین کیفیت میباشد .حرکات کششی که آویز شدن از طناب ها در بازوان ایجاد می نماید ، باعث تقویت عضلات دست ها و بازوها می شود . تمامی حرکاتی که با انجام دادن این بازی بروز می دهیم باعث تقویت قدرت جسمی و ذهنی می شود . کودکان بازی با این عنصر که جزو مجموعه بازی پلی اتیلن شناخته میشود را به بازی های دیگر ترجیح می دهند .

قیمت بازی تور و طناب

مجموعه بازی پلی اتیلن یکی از رایج ترین و کارآمدترین مجموعه بازی های کودکان می باشد. این مجموعه ها با ساختاری که دارند می توانند مدت زیادی از وقت کودک را پر کنند و هیجان و نشاط  را برای فرزندانمان به ارمغان بیاورند.. مجموعه بازی تور و طناب از دسته تجهیزات زمین بازی کودکان می باشد که در بین کودکان به عنوان بازی بسیار محبوب و سرگرم کننده شناخته شده و علاوه بر مفرح بودن مجموعه بازی تور و طناب زیبایی خاصی به فضای پارک و محیط های تفریحی می بخشد.بازیهای تور و طناب با گستردگی و تنوع برای همه سنین از کودک ، خردسال تا بزرگسال این امکان را به وجود می آورد که نیاز های حرکتی و هیجانی این افراد بر طرف شود. به دلیل تنوع زیادی که در بازی های تور و طناب وجود دارد و متغیر بودن قیمت ها برای کسب اطلاعالت بیشتر و استعلام قیمت با همکاران ما در آرتا پارک تماس حاصل نمایید .