عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639  ،  تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/03/27 - 14:46
كد :91

برج نوری استادیومی

برج نوری استادیومی که با نامهای برج روشنایی استادیومی یا برج نوری یک طرفه نیز شناخته می شود ، یک سازه فلزی روشن کننده فضاهای باز و محوطه ای است که با داشتن ردیف هایی از پرژکتورهای پرقدرت ، یک فضای خاص از پیش تعیین شده را کاملاً روشن می کند

برج نوری استادیومی که با نامهای برج روشنایی استادیومی یا برج نوری یک طرفه نیز شناخته می شود ، یک سازه فلزی روشن کننده فضاهای باز و محوطه ای است که با داشتن ردیف هایی از پرژکتورهای پرقدرت ، یک فضای خاص از پیش تعیین شده را کاملاً روشن می کند و چون استفاده زیادی در استادیومهای ورزشی دارد ، به آن برج روشنایی استادیومی می گویند .این برج نوری غول پیکر توانایی زیادی در روشنایی محیط دارد بصورتی که با استفاده از چند برج نوری استادیومی کل فضای یک باشگاه فوتبال  را می توان روشنایی داد .

برج نوری استادیومی

ویژگیهای برج نوري استاديومي

 1. داراي تابلو برق
 2. استفاده از پوشش گالوانيزه گرم
 3. امكان استفاده از انواع پرژکتور
 4. اتصال قطعات پايه به صورت  overlap
 5. استفاده ازهد تخت و مناسب جهت چيدمان پرژكتورها 
 6. امكان نصب پرژكتور ها با زاويه نور قابل تنظيم  از 4 تا 24 عدد
 7. مجهز نردبان ثابت در صورت لزوم
 8. داراي ميله برق گير جهت محافظت در برابر صاعقه

برج روشنایی استادیومی

تعمیر و نگهداری برای برج های سبد ثابت استادیومی از طریق نردبان نصب شده بر روی بدنه این برج ها قابل انجام خواهد بود. باید توجه داشت در برج های روشنایی مرتفع با سبد ثابت ممکن است به منظور رعایت موازین ایمنی و استاندارد در جهت حضور اپراتور تعمیر و همچمنین سطح بادگیر پروژکتور نگهداری در بالای برج مقاطع و یا ضخامت بدنه بزرگتر از برج روشنایی با سبد متحرک و ارتفاع معادل باشد.برای اینکه بتوانیم برج نوری مورد نظررا انتخاب نماییم ، بعد از طراحی برج روشنایی و تعیین ارتفاع مورد نظر، تعداد و نوع پروژکتور ، با توجه به مشخصات ابعادی و وزن پروژکتور همچنین مکانیزم عملکرد مطابق شرایط کاربری برج روشنایی نسبت به انتخاب محصول مناسب اقدام نمود.

برج نوری استادیومی قیمت

مشخصات فنی برج نوری استادیومی

 • برج ها دارای پوشش گالوانیزه می باشند.

 • برج ها درتعداد پرژکتور و ارتفاع متغیر هستند.

 • برج های نوری در میزان نوررسانی و میزان محوطه ای که روشن می کنند متغیرند

 • برج ها به صورت اورلپ می باشند.

 • برج های نوری سازه ای چندوجهی هستند.

انواع برج استادیومی

برج های استادیومی در دو نوع ثابت و متحرک ساخته میشود . کاربرد معمول نوع متحرک در دکل هایی میباشد که دارای وزن سبد تا میزان خاصی باشد و اغلب در زمین های کوچکتر و یا فضاهایی که نیاز به لوکس نوری کمتری داشته باشند استفاده میشود. در نوع متحرك در صورت نياز به تعويض يا تعمير پروژکتورها ، سبد با استفاده از كنترل الكتريكي و نيروي مكانيكي ناشي از موتور،به پايين منتقل شده و رفع عيب انجام مي گيرد.نوع ثابت نیز به طور معمول در استادیوم های بزرگتر که دارای زمین بازی استاندارد و بالطبع نیاز به لوکس نوری بیشتری دارند استفاده میگردد. این نوع برج روشنایی دارای سکو و راه پله برای بالا رفتن از دکل و رفع و عیب یابی آن می باشد .


تولید کننده برج نوری استادیومی

برج روشنایی استادیومی در سایز های متفاوت و اشکال مختلف ساخته می شود . کاربرد آن نه تنها در استادیوم ها بلکه در تمام مناطقی است که احتیاج به کانون نوری دارند .  از دیگر موارد مصرف برج پرده ای، محل هایی می باشد که امکان نصب برج روشنایی محوطه ای. در مرکز محوطه وجود نداشته باشد و یا اینکه به هر دلیلی نیاز به پرتاب نور به یک سمت باشد. آرتا پارک طراح و تولید کننده برج روشنایی استادیومی می باشد. برای ثبت سفارش و دریافت و استعلام قیمت برج نوری با همکاران ما در آرتا پارک در تماس باشید .