عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639  ،  تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/03/29 - 12:16
كد :96

سرسره کودک پلی اتیلن

سرسره کودک جزو محبوب ترین ابزارهای بازی کودکان میباشد . وقتی صحبت از سرسره کودک به میان می آید ، امنیت کودکان بسیار اهمیت پیدا می کند . استفاده از تاب و سرسره پلی اتیلن باعث ایجاد امنیت بیشتر و صدمات بدنی کمتر به کودکان شده است. تاب با توجه به سایز و دامنه حرکت دورانی به گروه‌های سنی مختلفی تعلق دارد.

حرکات ریتمیک و منظم تاب برای کودکان بسیار خوشایند است و به آنها احساس آرامش می‌دهد . بنابراین برای اینکه بتوانیم فضای مناسبی برای رشد کودکان پدید آوریم باید با آن ها بازی کنیم و اجازه دهیم در پارک بازی کنند . در ادامه در رابطه با سرسره کودک توضیحاتی خواهیم داد . ما باید به کودکان اجاز ه دهیم استقلال خود را از کودکی به دست بیاورد . مثلا باید بتواند از پله‌‌ها بالا برود و همزمان تعادل خود را نیز حفظ کند، سپس همچنان تعادل خود را حفظ کرده و بنشیند و پس از آن از شیب سرسره کودک پایین بیاید. این کار سبب تمرینات فیزیکی و بدنی می‌‌شود که سبب تقویت ماهیچه‌‌ها نیز می‌‌گردد و قدرت تصمیم گیری و استقلال کودک را افزایش میدهد .

سرسره کودک پلی اتیلن

نکات مهم در خرید سرسره کودک

 • جنس تجهیزات که در حال حاضر از پلاستیک فشرده یا پلی اتیلن ساخته می‌شود
 • قابلیت شستشو و ضدعفونی کردن تجهیزات بازی
 •  ارتفاع و سایز بندی محصولات

مزایای استفاده از سرسره کودک پلی اتیلن

 • تنوع در رنگ و مدل

 • قابل شستشو با مواد شوینده

 • دوام و طول عمر بالا

 • امنیت و استفاده آسان

 • قیمت مناسب

 

سرسره پلی اتیلن کودکان

در طراحی سرسره پلی اتیلن که به آن سرسره پلاستیکی نیز می گویند کودکان گروه سنی کوددکان، امنیت آنها حین بازی و داشتن هیجان برای آنها مد نظر قرار می‌گیرد. سرسره کودکان به شکلی طراحی می‌شود که کودکان بتوانند حین بازی هیجان را نیز تجربه نمایند. سرسره پلاستیکی طرح حیوانات می‌تواند سرسره کودکان  پلی اتیلنی را جذابتر نماید. از آنجایی که قالب پذیری پلی اتیلن  بسیار زیاد است طراحان از این قابلیت استفاده نموده و انواع بسیار متنوعی از سرسره را می‌سازند. سرسره‌های پلاستیکی برای سنین مختلف در سایزهای مختلف در پارک‌ها دیده می‌شود. این سرسره‌ها اغلب به شکلی طراحی می‌شوند که در حین بازی هیچ خطری کودکان را تهدید ننماید.

سرسره پلی اتیلن کودکان

آرتا پارک تولید کننده مجموعه بازی های پلی اتیلنی برای کودکان 


سرسره پلی اتیلن مهد کودک

یکی از انواع لوازم بازی مهد کودک، سرسره مهد کودک است که سبک بوده و جابجایی و حمل آن بسیار آسان است. این محصول با ارتفاع مناسب در قسمت نشیمن گاه مانع از آسیب به کمر و زانوهای کودک می¬شود . کودکان برای بازی کردن مشتاق هستند و ایجاد فضای بازی مفرح در مهد کودک ها آن ها را ترغیب به رفتن به مهد کودک می نماید . استفاده از رنگ های شاد و زیبا در طراحی سرسره مهد کودک موجب ایجاد نشاط در کودکان شده و شوق و میل آنها جهت بازی با این وسیله را افزایش می دهد.


ویژگی‌های تاب و سرسره کودک پلی اتیلن

 

 1. شکل های جذابی دارد و کودکان را به خود جذب می‌کند
 2. ایمن می باشد و کودکان از بازی با آن هراسی ندارند 
 3. برای کودکان بالای 2 سال کاملاً مناسب است
 4. تا وزن های بالا حتی نوجوانان را به‌راحتی تحمل می‌کند
 5. مقاومت و دوام بسیار خوبی دارد
 6. برای خانه‌های بازی و مهد کودک‌ها که کودکان بیشتری حضور دارند، بسیار مناسب است . 

قیمت سرسره کودک پلی اتیلن

استفاده از سرسره های پلی اتیلن  با طراحی زیبا و رنگ بندی جذاب شرایط یک روز تفریح و بازی پر هیجان را برای تمامی کودکان فراهم کرده است.با توجه به اینکه این سرسره های پلی اتیلن شرایط مناسبی برای بازی کودکان فراهم آورده است و امنیت آن ها را تامین می کند هزینه های مازاد را پوشش می دهد . بعضی از سرسره های کودک پلی اتیلن مناسب برای فضای باز و پارک هستند و برخی مربوط به وسایل بازی پلی اتیلن مهد کودک و خانه بازی هستند.  برای استعلام قیمت سرسره کودک پلی اتیلن با همکاران ما در آرتا پارک در تماس باشید .