عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

تولید برج نوری

تولید برج نوری همچون دیگر سازه های روشنایی به تجهیزات پیشرفته و نیروی ماهر نیاز دارد. برج روشنایی تلسکوپی یا برج های روشنایی ( نوری ) مناسب ترین گزینه جهت نور افشانی فضاهای گسترده شهری و محیطی از قبیل پارک ها،میادین،بزرگراه ها و … می باشد .تجهیز این سیستم به الکتروموتور و گیربکس که موجبات صعود و فرود هد نگهدارنده پرژکتورها را فراهم می آورد ، عملیات نصب ، نگهداری و سرویس دهی پرژکتورها را تسهیل می کند به علت حذف شدن سیستم بالابر و جرثقیل در وقت و هزینه مشتری صرفه جویی اقتصادی صورت می گیرد.
برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 

           

گروه تولیدی مبلمان شهری شرکت آرتا پارک تولید کننده برج های نوری همانند برج های نوری تلسکوپی داراي تابلو برق، مجهز به ميله برق گير ( جهت محافظت در برابر صاعقه ) و چراغ آلارم چشمک زن هستند؛ ضمنا اتصال قطعات پايه های چند وجهی آنها هم به صورت overlap یا همپوشانی است و بدنه یا تاور نیز با پوشش گالوانیزه گرم مقاوم میشود. برج نوری استادیومی در اندازه های مختلف ساخته میشود و جدا از تامین روشنایی زمین های ورزشی در اماکنی که امکان نصب برج نوری در وسط محوطه نباشد، کاربرد دارد.
 
تولید کننده برج نوری       
تولید برج نوری

تولید کننده برج نوری

لیست قیمت برج نوری

شرکت آرتا پارک با بهره گیري از آخرین تکنولوژي در ایران ،به عنوان بزرگترین طراح و تولید کننده تجهیزات پارکی و زیبا سازي شهري روشنائی معابر می باشد . برج نوری تولید شده در این شرکت دارای ویژگی های منحصر به فردی بوده که با مقایسه آن ها با نمونه های شابه متوجه برتری این محصولات خواهید شد.از نورافکن برج های نوری برای روشنایی محوطه های وسیع استفاده می شود. عموما هر چه ارتفاع دکل فلزی برج بیشتر باشد محدوده وسیع تری تحت پوشش نور برج قرار خواهد گرفت. پروژکتورهای مورد استفاده در برج های نوری می باید در مقابل عوامل جوی مقاوم باشند. چون دائما در معرض نور خورشید ، رطوبت ، باران و … هستند. رنگ نور چراغ های برج های نوری عموما می باید به رنگ آفتابی باشد. زیرا نور آفتابی (۳۰۰۰ کلوین) در هوای مه آلود و بارانی توانایی روشنایی بیشتری دارند. همچنین بسیاری از مشتریان شرکت آرتا پارک از پروژکتورهای نور ترکیبی آفتاب و مهتاب برای روشنایی برج های نوری استفاده کرده اند.شرکت آرتا پارک نه تنها در سراسر ایران محصولات خود را به فروش می رساند که؛ در کشورهایی مانند عراق، ترکیه، قزاقستان و ... نیز مخصولات این شرکت شناخته شده و با توجه به کیفیت بالای این محصولات علاوه بر فروش داخلی در فروش خارجی نیز موفق بوده است.
 
برای مشاهده انواع پایه چراغ خیابانی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید.
 

قیمت برج نوری  ►                                     انواع برج نوری

             قیمت برج نوریقیمت برج نوریقیمت برج نوری

تولید برج روشنایی متحرک                  قیمت برج نوری 6متری

برج روشنایی (نوری) و یا دکل روشنایی تجهیزاتی هستند که امروز برای روشنایی محوطه های بزرگ مانند استادیوم ها، پارک ها، بوستان ها، تفرجگاه ها، میادین، خیابان ها، محوطه ساختمان ها نظیر بیمارستان ها، ساختمان های دولتی و کارخانجات و شرکت ها استفاده زیادی دارند. نیاز کشور به برج روشنایی باعث گردیده شرکت آرتا پارک با توجه به زمینه فعالیت خویش و توانمندی و پتانسیل های خود، بخشی از ظرفیت مهندسی و تولیدی خود را به طراحی و تولید برج  روشنایی اختصاص دهد. برج روشنایی تولیدی ما جهت روشنایی فضا های گسترده مانند: میادین، فرودگاه ها، استادیوم ها، پایانه ها، تقاطع ها ، پل ها و … مورد استفاده قرار میگیرد.
در میان ساختمان ها و بناها ، وسایلی نیاز است تا زندگی شهری را بهبود بخشد . وسایلی که همچون اثاث یک خانه ، امکان زندگی را درفضای میان رنگ وبتی و شیشه فراهم آورد . مبلمان شهری به مجموعه عناصری گفته می شود که در شهر و خیابان و در کل فضای باز نصب شده اند و استفاده عمومی دارند . بنا براین به دلیل ارتباط تک تک شهروندان با مبلمان ، آن ها وظیفه و مسوولیت خطیری در حفظ و نگه داری آن تجهیزات دارند ؛ مانند نرده ها ، میله های راه بند و روشنایی پایه چراغ ، سر پناه ایستگاه اتوبوس ، تابلوهای تبلیغاتی ،سطل زباله ، پت های عابر پیاده ، آبخوری ، پایه پرچم ، ساعت ، پل های عرضی روی جوی آب و ....