عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

انواع مبلمان شهری

مبلمان شهری را می توان به عنوان جزء جدایی ناپذیر هر مکان و شهری نام برد . مبلمان شهری تولید شده در شرکت آرتا پارک ضمن تامین نیاز شهری و شهروندان توانسته است تجهیزات پارکی و وسایل بازی پارکی و مهد کودکی را تولید نموده و با استفاده از با کیفیت ترین مواد اولیه بهترین مبلمان شهری و تجهیزات پارکی را تولید نموده و علاوه بر فروش داخلی به فروش خارجی به کشورهایی همچون عراق، ترکیه ، ارمنستان، قزاقستان و... روی آورده و با فروش به صورت مستقیم و بدون واسطه توانسته است با ارزان ترین قیمت محصولات خود را به فروش برساند.
انواع مبلمان شهری
 مبلمان شهری بخش عمده ای از طراحی مدرن شهری را شامل می شود و دایره ای گسترده دارد که شرکتهای گوناگون در رسته های مختلف این صنف فعالیت می کنند . یکی از شرکتهای فعال و توانمند در این زمینه شرکت آرتا پارک می باشد که ما در این شرکت با استفاده از ماشین آلات صنعتی با همکاری معتبرترین شرکت های خارجی ؛ خدمات و محصولات خود را به تمامی شهروندان و ادارات دولتی و غیره دولتی ارائه می دهیم.
 

برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 

انواع مبلمان شهری تولید شده در شرکت آرتا پارک شامل :

نیمکت پارکی

سطل زباله

ست ورزشی فضای باز

وسایل بازی فلزی

کف پوش ، چمن مصنوعی

مجموعه بازی پلی اتیلنی کودکان

می باشد که هر کدام دارای صدها مدل متنوع و کارآمد می باشد. این مبلمان شهری و تجهیزات پارکی بسیار مقاوم بوده و در برابر آفتاب و باران و زنگ خوردی و ... دوام بالایی دارند. ما در این شرکت سعی را بر آن داشته ایم تا بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات و مبلمان شهری را تولید کنیم و با ارزان ترین قیمت به فروش برسانیم. 
انواع مبلمان شهری

فروش مبلمان شهری ►

تجهیزات مبلمان شهری یک نام بزرگ با دامنه ای وسیع در صنعت طراحی فضاهای شهری است که مولفه های بسیاری دارد . در واقع تجهیزات مبلمان شهری به هر المان ، محصول یا سازه ای که شهر را برای عموم افراد جامعه ، جایی مرفه تر و ایمن تر کند یا سبب آرامش عمومی افراد جامعه گردد ، گفته می شود . بدیهی است که دایره ای بزرگ از محصولات و تولیدات را در بر می گیرد که هر روز این دایره بزرگتر و به روزتر می شود . ما در شرکت آرتا پارک تمام محصولات تولیدی خود را بدون واسطه و به طور مستقیم با ارزان ترین قیمت در کل ایران به فروش می رسانیم. فروش مبلمان شهری

اهمیت مبلمان شهری

در صنعت شهرسازی، سعی می شود که با در نظر گرفتن فرهنگ شهروندان و هویت آن ها، زیبا سازی انجام بگیرد. مسئولان شهری با استفاده از تجهیزاتی مانند: نیمکت های شهری، ایستگاه اتوبوس و وسایل ورزشی پارکی، شهر را برای زندگی راحت آماده می کنند. همچنین مسئولان و برنامه ریزان شهری با استفاده از تجهیزات روشنایی و نورپردازی سعی می کنند که احساس آرامش را در مردم ایجاد کنند.مبلمان شهری اصولا یک مقوله گسترده برای مطالعه و طراحی و پیاده‌سازی اسباب و لوازم رفاهی و زیباسازی شهر است. در ادامه به تعریف مبلمان و تجهیزات شهری خواهیم پرداخت و مثال‌هایی را در این باره ارائه خواهیم کرد. در واقع با بزرگتر شدن فضاهای شهری و تغییر شکل محیطهای روستایی نقش تجهیزات مبلمان شهری پر رنگتر و جدی تر می شود . اما در میان این دایره بزرگ مواردی هستند که الزام و عمومیت بیشتری دارند و جنبه کاربردی آن در جوامع مختلف بالا و مشترک است که سعی می کنیم در این مقاله به چند مورد از آنها اشاره کرده و مطالبی در مورد آنها بگوییم . لازم است هر شهری برای رفاه ساکنانش مجهز به تجهیزات و اسباب خاصی شود. با استفاده از این اسباب و وسایل محیط برای انجام فعالیت های روزانه و شبانه ی شهروندان آماده می شود.

تولید کنندگان وسایل پارکی و مبلمان شهری

فروش مبلمان شهریمبلمان و تجهیزات شهری در بالا بردن سطح زندگی شهروندان نقشی بسیار تعیین‌کننده دارد. به طور مثال اگر داخل شهر سطل‌های زباله در فواصل کمی نزدیک هم وجود داشته باشند، مسلما نظافت و تمیزی شهر بیشتر از سابق می‌شود و این امر در بهداشت و سلامت شهروندان بسیار ضروری است، یا اتاک‌های مخصوص برای انتظار اتوبوس و یا هنگام بارندگی، تا از خیس شدن لباس‌ها و وسایل شهروندان جلوگیری کند. مبلمان و تجهیزات شهری در بالا بردن سطح زندگی شهروندان نقشی بسیار تعیین‌کننده دارد. به طور مثال اگر داخل شهر سطل‌های زباله در فواصل کمی نزدیک هم وجود داشته باشند، مسلما نظافت و تمیزی شهر بیشتر از سابق می‌شود و این امر در بهداشت و سلامت شهروندان بسیار ضروری است، یا اتاقک‌های مخصوص برای انتظار اتوبوس و یا هنگام بارندگی، تا از خیس شدن لباس‌ها و وسایل شهروندان جلوگیری کند.