عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

وسایل بازی پارکی کودکان

فضای پارک یکی از مناسب‌ ترین مکان‌ ها برای بازی با کودکتان است. هنگام بازی با او می‌توانید روابط صمیمی و نزدیک‌تری با او پیدا کنید.
حتی کودکان نوپا هم می‌توانند از بازی در پارک فایده ببرند. اشتیاق آن‌ها برای راه رفتن بیشتر می‌شود و قدم‌هایشان را محکم‌تر برمی‌دارند. بهتر است هر هفته کودک خود را به پارک ببرید. در ضمن بیشتر پارک‌ها نزدیک کتابخانه‌ها قرار دارند. قصه‌گویی در کتابخانه و سپس بازی در پارک را با هم ترکیب کنید و یک روز عالی برای کودک و خودتان بسازید. وسایل بازی پارکی از جمله مهم ترین تجهیزات بازی برای کودکان محسوب می شود زیرا با وجود وسایل و تجهیزات بازی مدرن و تنوع بالا در طرح ها و رنگ های وسایل بازی پارکی کودکان می توانند ساعات زیادی را مشغول بازی در پارک ها بوده و از تکراری بودن بازی ها و تجهیزات جلوگیری به عمل آورد. ما در شرکت آرتا پارک با طراحی و تولید تجهیزات و وسایل بازی پارکی با مواد اولیه مرغوب و با کیفیت توانسته ایم بهترین و متنوع ترین وسایل بازی پارکی را تولید نموده و برای فروش این تجهیزات به بازار به طور مستقیم و بدون واسطه و نه تنها در داخل کشور که در خارج آن نیز به فروش محصولات بازی و مبلمان شهری خود پرداخته است. 
برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 
 

لیست قیمت وسایل بازی کودکان                                             قیمت تاب و سرسره پلی اتیلن پارکی 

وسایل بازی پارکی کودکان

انواع وسایل بازی پارکی 

وسایل بازی پارکی دارای تنوع بالایی بوده که کودکان را به آسانی مشغول کرده و شادی را به آن ها هدیه می دهد. ما در تولید محصولات خود رد شرکت آرتا پارک تلاش خود را بر آن داشته ایم تا علاوه بر تولید تجهیزات به روز و متنوع ایمن ترین و استانداردترین تجهیزات را تولید نماییم تا علاوه بر تضمین سلامتی و شادابی کودکان شما هنگام استفاده از این تجهیزات بتوانیم تضمینی برای سلامت جسمی فرزندان شما داشته باشیم. تمامی محصولات تولید شده در شرکت آرتا پارک توسط تیم حرفه ای این شرکت طراحی و تولید شده و تک تک محصولات به تنهایی تست شده و سپس به بازار عرضه می گردد. به انواع وسایل بازی پارکی که در این شرکت تولید میشود در ذیل اشاره کرده ایم:

الاکلنگ فلزی 

تاب فلزی

سرسره فلزی 

چرخ و فلک فلزی

مجموعه بازی پلی اتیلن  ►

وسایل بازی فلزی پارک ►

تجهیزات پارک کودکلیست قیمت وسایل بازی کودکان

شرکت آرتا پارک آمادگی خود را ضمن همکاری با تمامی ارگان ها، شهرداری ها، بیمارستان ها و مهدکودک ها اعلام کرده و در صورت نیاز  و سفارش مشتریان خود اقدام به تولید تجهیزات بازی و مبلمان شهری کرده و بهترین ها را عرضه می کند. 

تجهیزات پارک کودک

تجهیزات بازی پارکی و مهدکودکی در بالاترین تنوع و کیفیت فقط توسط شرکت آرتا پارک تولید شده زیرا این شرکت با تولید محصولات درجه یک و مواد مرغوب در ساخت و تولید تجهیزات توانسته است به عنوان تولید کننده برتر در زمینه تولید و فروش وسایل بازی شناحته شده و بهترین ها را به فروش برساند. از تجهیزات پارک کودک علاوه بر تولید انواع سرسره، تاب، الاکلنگ و.. می توان به دیگر محصولاتی که در این شرکت تولید می شود اشاره کرد که شامل کفپوش زمین بازی کودکان می شود و از جمله مهم ترین تجهیزات زمین بازی پارکی کفپوش آن می باشد که سلامت جسمی فرزندان شما را با وجود این مدل کفپوش ها تضمین می نماید.ما در شرکت آرتا پارک با تولید انواع کفپوش های تاتامی و گرانولی و تجهیزات بازی پارکی با ارزان ترین قیمت توانسته ایم محصولات خود را علاوه بر اینکه به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش برسانیم که تمامی محصولات تولیدی شرکت را به سراسر ایران و خارج از کشور به فروش برسانیم.

قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی ►

مجموعه بازی پلی اتیلن نسبت به دیگر تجهیزات بازی پارکی از برتری بیشتری برخوردار بوده و امروزه به عنوان اولویت اول در خرید و تجهیز خانه های بازی و پارک ها و مهد کودک ها کاربرد داشته و استفاده می شود. ما برای تولید تجهیزات پارکی به سلیقه و انتخاب مشتریان خود احترام گذاشته و مطابق با نیاز کودک محصولات و تجهیزات بازی را تولید می نماییم. تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان عموما متشکل از سازه ( اسکلت فلزی) ، سرسره پلی اتیلن ، سرسره تونلی ، سرسره مارپیچ ، تونل های ارتباطی و پلکان است که تعداد هر یک از آنها بسته به مدل مجموعه متفاوت است .تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان قابلیت نصب و کاربری در فضای سرپوشیده و بازار را دارا هستند .

  گروه تولیدی مبلمان پارکی آرتا پارک

لوازم بازی پارکی

تقریبا در همه شهرهای بزرگ در هر چند صدقدمی یک پارک وجود دارد. بردن کودک به فضای سبز و پارک ها مهم ترین توصیه به والدین است. این کار حداقل یک بار در هفته باید انجام شود. البته اگر والدین وقت دارند هر روز هم می توانند کودک را به پارک ببرند ولی بهتر است هر بار کودک به یک پارک خاص برده شود. پارک های متنوع اسباب بازی های مختلف و فضاهای خاص خود را دارند و این کار شناخت کودک را از محیط پیرامون خود بیشتر می کند.
سعی کنید هر بار کودک را به سوی بازی جدیدی سوق دهید و اجازه ندهید در یک فضا بماند. فضاهای قبلی باید شکسته شود. تنوع در اسباب بازی و تغییر محل بازی و پارک و ... نگاه کودک را به دنیای پیرامون عوض می کند. یکی از وظایف والدین تربیت کودک خلاق است. تربیت کودک خلاق وقتی رخ می دهد که شیوه فرزندپروری کودک خلاقانه باشد.

قیمت تجهیزات بازی پارکی

 مجموعه بازی پلی اتیلنی ، برای کودکان و نوجوانان مناسب است.مجموعه بازی های فلزی نیز از لحاظ مقاومت و استقامت بسیار اطمینان بخش است . با توجه به این‌که وسایل پارکی ساخته شده توسط پلی اتیلن قادر هستند تا 80 درجه سانتی‌گراد گرما را تحمل کنند و تغییر رنگ ندهند، این نوع وسایل گزینه‌ی مناسبی برای مراکز بازی روباز محسوب می‌شوند.قیمت وسایل پارک کودک برای محیط های بازی مانند شهر بازی، مهدکودک، خانه بازی، باشگاه کودکان متغیر است.تجهیزات پارکی عمدتا در فضای باز مراکز بازی به کار می روند و یا مجموعه های پارکی خود می توانند یک پارک یا بوستان کامل را تجهیز کنند.برای استعلام قیمت تجهیزات پارکی با ما در تماس باشید .