عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

قیمت (مجموعه بازی پلی اتیلن) کودکان

قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان به مواردی همچون نوع ماده اولیه، تعداد آیتم ها و محل اجرای پروژه بستگی دارد. در انجام بازی ها، کودکانی که در فهم و بیان احساسات خود به شکل زبانی مشکل دارند، می توانند احساسات مختلف و مشکل را در شکل بازی کشف کنند. از این طریق، بازی گروهی کودک به فرآیند نشان دادن عکس العمل کمک کرده و به کودکان کمک می کنند تا متوجه شوند که این احساسات فقط مختص آنان نیست و دیگران نیز احساسات مشترکی با آنان دارند. این جنبه از بازی را بزرگترها می توانند به راحتی در حین انجام بازی به کودکان نشان دهند. البته انجام بازی ها به تنهایی درمان همۀ بیماری های عاطفی نبوده و هیچ بازی یا روشی به طور قطع به تنهایی نمی تواند همۀ کودکان را به خود جذب کرده یا رفع مشکلات خاص و گرفتن جواب های خاصی از بازی را تضمین کند. هرچند انجام این بازی ها بدون شک بخش مهمی از رشد و بالندگی کودکان را تشکیل می دهد. بدون داشتن شناخت این آگاهی، فرصت های زیادی برای ساخت مهارت های بدنی، شناختی، اجتماعی و عاطفی کودکان از طریق بازی ها ازدست می روند یا به شکل فجیع تری ممکن است احساس عدم عزت نفس را در کودکان ایجاد کرده و احساسات نامناسبی را در وجودشان ایجاد کنیم.
 
اهمیت بازی برای کودکان این است که بازی ها جنبه های مختلف زندگی واقعی را در خود منعکس می کنند. شیوه هایی که کودکان مشغول بازی می شوند در موفقیت آن ها در زندگی شان تاثیر مثبتی خواهد داشت. در پایان نباید فراموش کرد که اهمیت بازی برای کودکان به دلیل نگرش هر کودک نسبت به بازی های مختلف، میزان مشارکت او در هر بازی و لذتی که هر بازی برای او دارد با گذشت زمان و بزرگتر شدن این کودک تغییر خواهند کرد.

قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن 

قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن با توجه به مدل، ابعاد و امکانات به کار رفته در آن متغیر می باشد. بنابراین باید ابتدا از مشخصات مجموعه بازی پلی اتیلن اطلاعات کامل را به دست آورد تا قیمت آن مشخص شود. تجهیزات بازی پلی اتیلن مناسب بازی کودکان در فضای باز مانند پارک، حیاط مهد کودک، طراحی و محوطه سازی ویلا و مراکز بازی کودکان می باشد . این محصولات تولید شده از مواد آنتی استاتیک و آنتی یو وی می باشد که بسیار با کیفیت هستند. به همین دلیل با گذشت زمان رنگ و شکل آن ها تغییر پیدا نمی کند.
  

مجموعه بازی پلی اتیلن

با آنکه میل به بازی در سنین بالا کم‌کم کاهش پیدا می‌کند و کارهای مهمی جای آن را می‌گیرد ولی به اعتقاد روان‌شناسان تا سالهای پایانی عمر نیز تمایل به بازی در انسان وجود دارد هر چند شکل و ظاهر و هدف بازی عوض شده باشد. شاید کودک دلیل بازی کردن خود را نداند و یا آنکه نتواند برای آن علتی بیان کند ولی با این همه نتواند از بازی کردن دست بکشد. امروزه ثابت شده است که کودکانی که به اندازه کافی و به درستی بازی نمی‌کنند از رشد ذهنی مناسب ، رشد اجتماعی درست بی‌بهره هستند. ویلیام استون می‌نویسد: بازی غریزه‌ای برای رشد و نمو استعدادها و یا تمرین مقدماتی برای اعمال آتی است.
مجموعه های قدیمی پارک ها به علت ایمنی پایین ، فلزی بودن بدنه و متعلقات ، انتقال حرارت ( سرما در زمستان و گرما در تابستان ) ، زنگ زدگی ، انبساط و انقباض در دماهای مختلف شرایط مساعدی را جهت جنب و جوش ، بازی و تفریح کودکان فراهم نمی کرد لذا تعویض وسایل بازی قدیمی با تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان در دستور کار واحدهای زیبا سازی شهری قرار گرفت که موجب استقبال چشمگیر خانواده ها و شهروندان هموطن شد .

قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن در کرج

از عوامل موثر در تعیین قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن در کرج می توان به نوع طراحی، ابعاد و تعداد آیتم های به کار رفته در آن اشاره کرد. برای ساخت مجموعه بازی پلی اتیلن از مواد پلیمری با کیفیت های مختلف استفاده می شود. این مجموعه با الگوبرداری از شخصیت های کارتونی و اشکال حیوانات طراحی می گردد تا جذابیت بیشتری برای بچه ها داشته باشد. در یک مجموعه بازی می توان از آیتم های مختلف نظر تاب، سرسره معمولی، سرسره تونلی، الاکلنگ و کلبه کودک استفاده کرد که تعداد هر کدام از آن ها متغیر می باشد . این وسایل امکان بازی گروهی را برای کودکان فراهم می سازند که این خود قدم بزرگی برای آماده شدن کودکان برای قرار گرفتن در محیط های اجتماعی و همچنین تقویت روابط بین آنها می باشد. وسایل بازی پلی اتیلن دارای تحمل دمای بالا تا 80 درجه هستند  و در برابر هرگونه انقباض یا انبساط که ناشی از تغییر دمای هوای محیط است مقاوم می باشند. انتقال گرمایی پایینی دارند و به همین دلیل در زمستان خیلی سرد و در تابستان خیلی گرم نمی شوند ؛ دارای ایمنی  بالایی هستند و در هنگام بازی با آنها کودکان دچار آسیب نمی شوند. 

برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 

 

وسایل پارک پلی اتیلن

وسایل پارک پلی اتیلن به آن دسته اسباب بازی هایی گفته می شود که از جنس پلاستیک فشرده ساخته شده و به صورت یکپارچه در کنار هم قرار داده شده اند. به این وسایل به صورت کلی، مجموعه بازی پلی اتیلن می گویند. بعضی از والدین فکر می کنند بازی کردن برای کودکشان فایده ای ندارد و بیشتر به فکر استفاده از وسایل آموزش برای کودکشان هستند، ولی کودک براییاد گرفتن به این وسایل نیازی ندارد، کافی است براییاد دادن مهارت های مختلف به فرزندتان علایق او را دنبال کنید و ببینید او از چه نوع بازی هایی بیشتر لذت می برد. اسباب بازی های مورد علاقه ی او را برایش بخرید و شرایط را برای شکوفا شدن استعدادهای او مهیا کنید. وسایل پارک پلی اتیلن در طرح ها و مدل های متنوع تولید می شوند و رنگ های جذابی دارند. در طراحی این وسایل بازی اصول استاندارد و ایمنی کودکان رعایت شده است. با این حال برای افزایش ایمنی و جلوگیری از آسیب دیدگی کودکان می توان در زیر وسایل پارک پلی اتیلن از کفپوش های گرانولی استفاده کرد. 

تولید کننده وسایل بازی پلی اتیلن

تولید کننده وسایل بازی پلی اتیلن از ماده اولیه نو ظهور نظیر پلاستیک فشرده برای ساخت این محصولات استفاده می کند. پلاستیک فشرده یا پلی اتیلن نوعی پلیمر است که در تولید محصولات بسیاری از جمله اسباب بازی های کودکان کاربرد دارد. این ماده زمانی که به نقطه ذوب برسد به حالت مایع در آمده و می توان آن را به شکل های گوناگون در آورد. به همین دلیل وسایل بازی پلی اتیلن در شکل ها و طرح های متنوع قابل تولید هستند. از جمله وسایل بازی پلی اتیلن می توان به تاب، انواع سرسره ها، کبله کودک و الاکلنگ اشاره کرد. این وسایل در سایزهای بزرگ و کوچک ساخته می شوند و به منظور سرگرمی کودکان در پارک ها، مهد کودک ها، مراکز خرید، ویلاها و حتی حیاط منازل قابل استفاده هستند. 

قیمت اسباب بازی پلی اتیلن

قیمت اسباب بازی پلی اتیلن بر اساس نوع جنس، مدل و سایز آن ها تعیین می شود. می توانید اسباب بازی هایی که مناسب سن کودک هستند، برای او خریداری کنید. در ادامه ی مطالب، لیستی از اسباب بازی های مناسب برای سنین مختلف کودکان پیشنهاد شده است. شما هم می توانید اسباب بازی هایی جدیدی را در مغازه ها پیدا کنید. بعضی از بچه ها در سنین خاصی از یک اسباب بازی خوششان می آید و برخی دیگر نیز ترجیح می دهند با اسباب بازی دیگری بازی کنند. بعضی هم دوست دارند با اسباب بازی های دوران کودکی شان بازی کنند. بچه ای که در خانواده شان خواهر یا برادر بزرگتری دارد نیز دوست دارد بااسباب بازی های بچه های بزرگتر بازی کند. وقتی کودک بزرگتر می شود، متوجه می شود از چه کاری بیشتر لذت می برد و به چه نوع اسباب بازی بیشتر علاقه دارد.

تولید کننده وسایل بازی پلی اتیلنقیمت اسباب بازی پلی اتیلن

قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی

امروزه به جای اسباب بازی های فلزی قدیمی، از وسایل بازی پلی اتیلن برای سرگرمی کودکان در پارک ها استفاده می شود. این وسایل در کنار هم مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی نامیده می شوند که کیفیت بالا و در عین حال قیمت مناسبی دارند. این مجموعه بازی شامل اسکلت فلزی است که نقش استخوان بندی و نگهداری سازه را به عهده دارد. اسکلت این سازه از جنس فلز گالوانیزه ساخته می شود تا تحمل وزن کلی مجموعه بازی را داشته باشد. اینکه هر مجموعه بازی چه امکاناتی و به چه تعداد داشته باشد بستگی به این ایستگاه ها دارد در واقع این ایستگاه ها رابط بیت بخش های مختلف هستند. قسمت دیگری از اجرای مجموعه بازی، قسمت بدنه پلی اتیلنی می باشد که شامل راه پله ، تونل بازی ، سرسره ساده کوتاه و بلند ، سرسره مارپیچ ، سرسره موجدار ، دیوار ها و ... هستند.

وسایل پارک پلی اتلین

تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان عموما متشکل از سازه ( اسکلت فلزی) ، سرسره پلی اتیلن ، سرسره تونلی ، سرسره مارپیچ ، تونل های ارتباطی و پلکان است که تعداد هر یک از آنها بسته به مدل مجموعه متفاوت است .تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان قابلیت نصب و کاربری در فضای سرپوشیده و بازار را دارا هستند . این روزها سرعت تکنولوژی به شدت افزایش یافته است و موضوع تحقیق و توسعه به طور مداوم مقدمه ایست برای شروع کار هوشمندانه در طول سال و این موضوع ما را ملزم به این کار نمیکند مگر به امید میسر ساختن فضای رشد سالم کودکان در زمین بازی به عنوان اولین محیط اجتماعی انسان.

انواع وسایل بازی پلی اتیلن

تاب پلی اتیلن
سرسره های ساده
سرسره های موج دار
سرسره های تونلی
دیوار صخره نوردی
کلبه کودک
الاکلنگ
سوالات متداول مشتریان:

1. مجموعه بازی پلی اتیلن از چه بخش هایی تشکیل شده است؟

پاسخ: از دو بخش اسکلت فلزی و قطعات پلی اتیلن.

2. آیا قطعات فلزی مجموعه بازی پلی اتیلن دچار زنگ زدگی می شوند؟

پاسخ: خیر، چرا که این قطعات با استفاده از گالوانیزه گرم پوشش داده شده اند.

3. مجموعه بازی پلی اتیلن در چه جاهایی استفاده می شود؟

پاسخ: پارک ها، شهربازی ها، مهد کودک ها، مراکز خرید، مطب اطفال، رستوران ها، حیاط منازل و....

4. آیا مجموعه بازی پلی اتیلن دارای خدمات پس از فروش می باشد؟

پاسخ: بله، گروه آرتا پارک این محصول را با خدمات پس از فروش ارائه می دهد. 

5. مجموعه بازی پلی اتیلن چه رنگبندی هایی دارد؟

پاسخ: اصول رنگبندی خاصی ندارد و در رنگ های شاد عرضه می شود.

6. ابعاد مجموعه بازی پلی اتیلن چقدر است؟

پاسخ: ابعاد این مجموعه بازی بزرگ و کوچک بوده و به درخواست مشتری قابل تغییر است.

7. چه رده های سنی می توانند از مجموعه بازی پلی اتیلن استفاده کنند؟

پاسخ: کودکان 3 تا 15 سال.

8. نحوه خرید مجموعه بازی پلی اتیلن به چه صورتی است؟

پاسخ: هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین.

9. موارد مهم در انتخاب مجموعه بازی پلی اتیلن کدامند؟

پاسخ: توجه به نوع جنس، کیفیت ساخت، مدل، اندازه و دارا بودن خدمات پس از فروش.

10. چگونه می توانم سفارشم را ثبت کنم؟

پاسخ: از طریق تماس با شماره تماس های اعلام شده در سایت.