عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

تولید کننده وسایل بازی پلی اتیلن

نصب وسایل بازی پلی اتیلن و ایمن سازی محوطه بازی کودکان از وظایف ما تولید کنندگان مبلمان شهری و تجهیزات پارکی می باشد. به منظور ایجاد نشاط ، شادابی و بهبود فضاهای عمومی جهت تفریح و بازی کودکان و سپری کردن اوقات فراغت خانواده ها در کنار کودکان و تجهیز پارک ها و فضاهای سبز،مجموعه بازی کودکان پلی اتیلن محصول شرکت آرتا پارک تولید و نصب شده است. با توجه به اینکه  وسایل بازی پلی اتیلنی،ایمنی بالاتری نسبت به وسایل فلزی دارد و بر اساس استاندارد های روز ساخته شده اند،به همین منظور شهرداری ها اقدام به نصب مجموعه بازی پلی اتیلن در پارک ها نموده است.
 
برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 

تولید کنندگان وسایل پارکی و مبلمان شهری

فروش مجموعه بازی پلی اتیلن

تولید کننده وسایل بازی پلی اتیلن

تولید کننده وسایل بازی پارک

تولید کننده وسایل بازی پارک با در نظر گرفتن اصول ایمنی و استانداردها به تولید این محصولات اقدام کرده است تا امنیت کودکان در حین بازی تامین گردد. وسایل بازی پارکی این روزها با استفاده از پلی اتیلن ساخته می شوند. به همین دلیل به آن ها مجموعه بازی پلی اتیلن می گویند. مزایای پلی اتیلن به نسبت فلزات خیلی بیشتر است. برای مثال پلی اتیلن وزن سبکتری دارد و به همین دلیل حمل و نقل آن راحت است. پلی اتیلن قابل بازیافت است و هیچ‌ گونه اثر مخربی بر روی محیط زیست نمی‌ گذارد. طول عمر این ماده نسبت به فلز بیشتر است، زیرا تجهیزات پارکی ساخته شده با پلی اتیلن دچار زنگ زدگی و پوسیدگی نخواهند شد. پلی اتیلن در برابر سرما و گرما و همچنین اشعه‌ی UV مقاوم است و رنگ آن تغییر نمی‌ کند.

قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی ►

واحد زیباسازی مناطق شهری و شهرداری ها نسبت به اجرای مجموعه بازی پلی اتیلن در محوطه بازی کودکان درپارک های سطح منطقه و نیز جمع آوری وسایل بازی غیر استاندارد در پارک ها اقدام کرده و این تجهیزات توسط شرکت های تولید کننده مبلمان شهری و تجهیزات پارکی از جمله شرکت آرتا پارک تولید شده است. وسایل بازی نصب شده در پارک ها و مهد کودک ها از جنس پلی اتیلن می باشد که جزء گروه محصولات سبز بوده و هیچ نوع آلودگی زیست محیطی نداشته و قابل بازیافت هستند. تمام محصولات تا 80 درجه سانتیگراد دمای محیط هیچگونه تغییر فرمی نداشته و قابلیت احتراق ندارند. از دیگر امتیازات این مجموعه های پلی اتیلنی عدم انتقال گرمای هوا به کاربر و همچنین عدم زنگ زدگی می باشد. مهمترین ویژگی استفاده از وسایل پلی اتیلن را ایمنی بالای وسایل نسبت به وسایل فلزی قدیمی ، حفظ ایمنی و امنیت کودکان یکی از مسائل مهم در استفاده از این وسایل می باشد.

وسایل پارک پلی اتیلن                                                                                     وسایل بازی پارکی کودکان 

ویژگی های وسایل بازی پلی اتیلن 

همچنین از ویژگی‌های مجموعه بازی پلی اتیلنی شرکت آرتا پارک می‌توان به استفاده از مواد اولیه پلی‌اتیلن با کیفیت، ضمانت ثبات رنگ در برابر نور خورشید و ارسال محصولات به تمام نقاط کشور اشاره کرد. ضمنا این گروه تولیدی آماده همکاری با شهرداری‌ها، مهدکودک‌ها و مدارس در داخل و خارج از کشور می‌باشد.

تولید کننده وسایل بازی پلی اتیلن

قیمت اسباب بازی پلی اتیلن  ►

تولید لوازم بازی کودکان پلی اتیلن، لوازم بازی کودکان ، وسایل بازی پلی اتیلن، تاب و سر سره پلی اتیلن ، اسباب بازی پارکی ، تجهیز فضای بازی کودکان ، پارک بازی در طرح ها و رنگ های مختلف و متنوع در شرکت آرتا پارک تولید شده و در پارک ها و مهد کودک ها نصب شده و برای کودکان در کمال ایمنی و استاندارد قابل استفاده بود و اوقات خوشی را  به ارمغان می آورد. شرکت آرتا پارک تولید کننده لوازم بازی پلی اتیلن با ارائه چندین مدل مختلف از تجهیزات جدید بازی و با رعایت استاندارد ها،تاکید بر اصل تنوع،در نظر گرفتن بافت فرهنگی کشور و همچنین انتخاب طرح هایی منطبق بر نظر کارشناسان و روان شناسان کودک در جهت پاسخگویی هر چه بهتر به نیاز و استعداد آنها ، می کوشد در این راستا مفید ظاهر شود و بهترین و خاص ترین تجهیزات پارکی را تولید نماید .

مجموعه بازی کودکان پلی اتیلن ►

قیمت سرسره سنجاب                                   تاب و سرسره                              تجهیزات پارک کودک 
                                      قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی                        قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی

تولید کنندگان وسایل پارکی و مبلمان شهری

مبلمان شهری و وسایل به‌کار گرفته شده در مهدکودک و پارک‌ها باید طوری طراحی شوند که افراد هنگام استفاده از آن‌ها دچار آسیب نشوند؛ به‌همین دلیل برای ساخت این لوازم از موادی استفاده می‌کنند که خاصیت انعطاف‌پذیری بالایی دارند. پلی‌اتیلن نوعی پلیمر است که به‌جای پلاستیک در ساخت تجهیزات و مبلمان شهری به‌کار می‌رود. از ویژگی‌های پلی‌اتیلن می‌توان به مقاومت شیمیایی بالا، انعطاف‌پذیری، نفوذناپذیری در برابر آب و قیمت مقرون به‌صرفه اشاره کرد. گروه کارخانجات تجهیزات بازی آرتا پارک در زمینه طراحی، تولید و تجهیز مبلمان شهری، وسایل بازی پارک‌ها و مهدکودک‌ها شروع به‌کار کرد. مجموعه بازی‌های پلی‌اتیلنی، تجهیزات ترافیکی، وسایل روشنایی شهری، دستگاه‌های بدنسازی پارک، نیمکت پارک، گلخانه پارکی، کفپوش گرانولی، سرسره آبی، جدول، چمن مصنوعی و میز بیلیارد، از جمله محصولات این واحد تولیدی به‌شمار می‌آیند.
سوالات متداول مشتریان:

1. آیا امکان سفارشی سازی وسایل بازی پلی اتیلن وجود دارد؟

پاسخ: بله، مجموعه آرتا پارک کلیه سفارشات مشتری را برای سفارش این محصولات می پذیرد.

2. چه رنج سنی می توانند از وسایل بازی پلی اتیلن استفاده کنند؟

پاسخ: کودکان 3 تا 15 سال.

3. موارد مهم در انتخاب وسایل بازی پلی اتیلن کدامند؟

پاسخ: توجه به نوع جنس، کیفیت ساخت، مدل، اندازه و دارا بودن خدمات پس از فروش.

4. چقدر زمان می برد تا وسایل بازی پلی اتیلن تحویل داده شود؟

پاسخ: بعد از انتخاب محصول و پرداخت بیعانه، ما به آماده سازی و تحویل محصول شما اقدام می کنیم.

5. در تولید وسایل بازی پلی اتیلن چه استانداردهایی رعایت شده است؟

پاسخ: توجه به نوع جنس و مواد اولیه، طراحی مبتنی بر حفظ ایمنی، نوع و شیوه رنگ بندی، در نظر گرفتن اصول روانشناختی کودک و ...