عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

وسایل بازی مهد کودک

اسباب بازی های پارکی و مهد کودکی شرکت آرتا پارک وسایلی بی خطر، کم حجم، پرتابل با وزن کم، کاملا بهداشتی میباشند، با طرح ها و رنگ بندی ها و اشکال بسیار شاد و مهیج بوده و قیمت فروش این محصولات بسیار ارزان و مناسب جهت استفاده از سنین نوزادی به بالا تولید میشوند و برای کودکان نیز بی خطر میباشند ضمن اینکه با تاییدیه و استاندارد های بین المللی به فروش میرسند، کودک براحتی میتواند از سایر اسباب بازی های این مجموعه استفاده نماید و روش استفاده از آنها را براحتی متوجه میگردد. شرکت آرتا پارک موفق به تولید انواع اسباب بازی های کودکانه و مبلمان شهری کاربردی و مطرح شده که در بین محصولات این شرکت این دسته بندی ها دیده میشوند، این محصولات بالاترین کیفیت و درجه ایمنی را برای استفاده کودکان داشته که شامل انواع موارد زیر هستند .محصولات شرکت آرتا پارک بسیار با دوام و مناسب برای استفاده داخل منزل، مهد کودک ها و پارک ها میباشند. قیمت اسباب بازی ها بروز بوده و دارای تست خرابی نیز میباشند.

استخر توپ

کلبه و خانه بازی

سرسره

الاکلنگ

 مجموعه بازی پلی اتیلنی

برای مشاهده تمامی محصولات و وسایل بازی مهد کودک شرکت آرتا پارک کلیک کنید.

وسایل بازی کودکان

لیست قیمت وسایل بازی کودکان

از خرید انواع اسباب بازی از سایت هایی که خود را نمایندگی می نامند و با قیمت های بالاتر از وب سایت اقدام بفروش می نمایند خودداری نمایید، انواع اسباب بازی تولید در شرکت آرتا پارک بسیار منحصر به فرد بوده و با استاندارد های بروز تولید میشوند، براحتی میتوانید توسط نرم افزار موبایل اسکنر گوشی همراه خود بارکد اسباب بازی را چک کنید، این محصولات اصل یا تقلبی ندارند. پخش و فروش انواع اسباب بازی در شرکت آرتا پارک صورت می گیرد،انواع این اسباب بازي ها عبارتند از: مجموعه های بازی با سرسره، کیسه بوکس، سرسره بادی، توپ های بادی و لوازم بادی و سرگرمی نوزادان مثل عروسک های بادی و توپ استخری میباشد .

تجهیزات زمین بازی کودکان

مجموعه بازی های پلی اتیلنی

بازی تور و طناب 

تاب 

الاکلنگ

وسایل بازی فلزی

وسایل بازی مهد کودک ►

درباره فواید بازی و نقش وسایل بازی در پرورش جسم و روح کودکان، پژوهش های زیادی انجام شده است و کارشناسان و پژوهشگران به این نتیجه روشن رسیده اند که بازی ، نیاز اولیه و ضروری کودکان است و هر چه امکان پرداختن آنها به بازیهای سالم و سازنده بیشتر باشد ، فکر و ذهن و جسم آنها بهتر پرورش می یابد و خصوصیت های اجتماعی آنها بهبود می یابد. هیچ زمانی جز سالهای اولیه زندگی، بازی تأثیر خود را نشان نمی دهد. پس توجه به سالهای کودکی و تأثیر بازی، ضرورت بسیاری دارد. کودک هنگام بازی می تواند کشف کند چه کسی است و چه توانایی هایی دارد، دنیا چیست و چگونه خود را باید با محیط هماهنگ کند. بازی می تواند به کودک اعتماد به نفس دهد، بازی کردن بچه ها راهی است به سوی شکل گیــری شخصیتـی سالم و مفید. در نتیجه برای این که کودک در آینــده، زندگی خوب و بالنده ای داشته باشد، فرایند بازی بسیار ضروری است. به هر گونه فعالیت جسمی یا ذهنی هدفداری که به صورت گروهی یا فردی انجام پذیرد و موجب کسب لذت و اقناع نیازهای کودک شود بازی گویند.
وسایل بازی مهد کودک

انواع مبلمان شهری

نیمکت 

آلاچیق 

گلدان

سطل زباله

تجهیزات ترافیکی

نقش بازی در رشد اجتماعی کودک

1. موجب ارتباط کودک با محیط بیرون می شود و دنیای اجتماعی او را گسترس می دهد.
2. موجب شکوفایی استعدادهای نهفته و بروز خلاقیت می شود.
3. همکاری،همیاری و مشارکت کودک توسعه می یابد.
4. با رعایت اصول و مقررات آشنا می شود.
5. همانند سازی با بزرگسالان را می آموزد.
6. با مفهوم سلسله مراتب آشنا شده و آن را رعایت می کند.
7. رقابت را می آموزد و شکست را بطور واقعی تجربه می کند.
8. قدرت ابراز وجود پیدا می کند و از ترس،کمرویی و خجالت بیهوده رها می شود.
9. حمایت از افراد ضعیف را می آموزد.
 وسایل بازی مهد کودک

نقش بازی در رشد عاطفی

1. نیاز به برتری جویی را ارضا می کند.
2. موجب ابراز احساسات،عواطف، ترس ها و تردیدها،مهر و محبت،خشم و کینه و نگرانی ها می شود.
3. تمایل به جنگجویی و ستیزه گری را کم می کند.
4. برون نگری کودک را افزایش می دهد.

نقش بازی در رشد جسمی کودک

1. موجب رشد هماهنگ دستگاهها و اعضای مختلف بدن می شود.
2. باعث تقویت حواس کودک می شود.
3. نیرو و انرژی بدن را به بهترین شکل مصرف می کند.
4. کودک به توانمندیهای فکری و و بدنی خود آگاهی پیدا می کند.
وسایل بازی مهد کودک

قیمت وسایل بازی کودکان

قیمت وسایل پارک کودک به تناسب ابعاد و بازی های طراحی شده برای آن متغیر است.
این مجموعه بازی دارای یک عدد سرسره یک متری ساده  همراه با پنل ورودی سرسره تک است.
همچنین یک عدد سرسره دوقلو با ارتفاع ۱۲۰ سانتی متر به رنگ زرد، همراه با پنل ورودی برای سرسره دو قلو  طراحی و ایجاد شده است.
قیمت وسایل پارک کودک برای محیط های بازی مانند شهر بازی، مهدکودک، خانه بازی، باشگاه کودکان متغیر است.
محصولات مشابه بازی کودک نیاز به حرکت و جنبش دارد و بازی کودک بخش مهمی از این نیاز اوست. این جمله یعنی والدین نباید فرزندان خود را از بازی و شیطنت منع کنند.
وسایلی را جست وجو کنید که درجه بندی شده باشند و باعث بالا بردن قدرت ذهنی کودکان شوند. بخصوص کودکان خاص .
بعضی کودکان و والدین در هنگام بازی کردن احتیاج به حمایت بیشتری دارند.  کودکانی هستند که مانند دیگر همسالان خود نیاز به اسباب بازی های ساخته شده دارند ولی نمی توانند موفقیت های لازم را مانند آنها در این جهت کسب کنند. این کودکان خاص نیاز به وسایل بازی مناسب خود دارند.
سرانجام وسایل بازی هایی را جست وجو کنید که کودک را بطور فعالی در بازی متعهد می سازد.
وی به والدین توصیه می کند که وسایلی را انتخاب کنند که کودکان را برخلاف سرگرمی های غیرفعال ، تشویق به انجام فعالیت های پیچیده کنند.
برای جوانان که از انرژی و هیجان زیادی برخوردارند وسایل بازی که چرخ دارند مثل دوچرخه و تجهیزات بالا رفتن و کوهنوردی کردن و … و وسایل لازم برای گردش در بیرون شهر توصیه می شود. همچنین وسایل تاب بازی کردن یا جعبه های ماسه و ریگ می تواند برای آنها جالب باشد.
زمانی که کودکان در محیط بیرون از منزل بازی می کنند، نه تنها برای سلامت روح و فکر آنها بلکه برای سلامت جسم و فیزیک آنها نیز مفید است .

نمایندگی فروش تجهیزات مهد کودک

آرتا پارک تولید کننده انواع وسایل بازی کودکان می باشد که با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت آن را در اختیار هم وطنان گرامی قرار می دهد . تاب وسرسره پلی اتیلن ، الاکلنگ ، مجموعه بازی پلی اتیلن ، پلی گراند کودک،تونل بازی کودکان، دیوار صخره نوردی پلی اتیلن و ... از وسایل بازی مهد کودک محسوب میشود . آرتا پارک نماینده فروش وسایل بازی مهد کودک در سراسر کشور در خدمت شما هموطنان گرامی می باشد .