عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

لیست قیمت وسایل بازی کودکان

مهد كودك مكانیست برای كودكان تا عشقشان به یاد گیری را نشان دهند و دانش كلی و توانایی برای كنار آمدن با دیگران و علاقه به كشف جهان را گسترش دهند مهد كودك ها بهترین امكان را برای آموزش اولیه بسیاری از مفاهیم اجتماعی فراهم می كند مهد كودك های موفق مهد هایی هستند كه در كودكان ما روحیه تحقیق و بررسی را ایجاد كنند،پرورش دهند و آن را توسعه بخشند و به فضایی شاد و آموزشی تبدیل كنند. بسیاری از مادران و پدران با شنیدن اسم مهد كودك یاد والدین كارمند می افتند و تصور می كنند مهد كودك جایی است كه می تواند فرزندانشان را برای چند ساعت به دست افرادی بسپارند و خودشان به كارشان برسند اما در یك كلام باید گفت مهد كودك صرفا جایی نیست  كه سرپرستی كودكان را به عهده بگیرند بلكه جایی است برای آموزش و اجتماعی شدن او، بنابراین شركت آرتا پارک مهد كودك های شما را با بهترین قیمت تجهیز خواهد کرد . جدیدترین،ایمن ترین،مستحکم ترین،استاندارترین و با کیفیت ترین تجهیزات مهدکودک را از شرکت آرتا پارک بخواهید. در این شرکت هنگام تولید وسایل بازی به کلیه نکات آموزشی همچون پرورش خلاقیت ،کار گروهی ،هوش اجتماعی، ایمنی و بهداشت توجه شده شرکت آرتا پارک مفتخر به تامین کلیه تجهیزات مهدکودک می باشد.

وسایل بازی مهد کودک ►                     تجهیزات مهد کودکی

                 

 
برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 
لیست قیمت وسایل بازی کودکان

خرید وسایل بازی کودکان                                                مرکز فروش تاب و سرسره در تهران

تجهیزات اولیه راه اندازی خانه بازی، شهر مشاغل و یا خانه کودک چیست؟ آیا تجهیزات خانه بازی را تماما میتوان از یک گروه تهیه کرد؟ تولید کننده این تجهیزات در ایران وجود دارد؟ اگر شما هم در زمینه کار با کودک فعالیت میکنید و درگیر هر کدام از سوالات بالا هستید بایستی بگوییم به صفحه ما خوش آمدید. گروه تولیدی مبلمان شهری آرتا پارک به عنوان تولید کننده وسایل بازی کودکان در ایران در زمینه ساخت تجهیزات بازی مناسب برای خانه بازی، شهر مشاغل، خانه کودک، مهدکودک و غیره شناخته شد. شرکت آرتا پارک با توجه به اهمیت سلامت کودکان و فرزندان شما در هنگام بازی و ضمن تضمین سلامتی جسمی آنان در تلاش است تا بهترین و با کیفیت ترین وسایل بازی مهد کودکی را تولید کرده و با ارزان ترین قیمت به فروش برساند. لیست محصولات تولیدی گروه آرتا پارک را میتوانید در قسمت محصولات سایت مشاهده فرمایید.

مجموعه بازی کودکان پلی اتیلن ►

وسایل بازی پلی اتیلن
                       مجموعه بازی کودکان پلی اتیلن 
                                                                              مجموعه بازی کودکان پلی اتیلن 

لیست قیمت تجهیزات مهد کودک ►

خانه بازی، شهرمشاغل، خانه کودک و از این قبیل مکان های مناسب برای بازی کودکان امروزه از اهمیت زیادی برخورد است. به چند نکته مهم در نقش خانه بازی اشاره میکنیم. اغلب کودکان تک فرزند هستند و امکان ارتباط کودکان با هم محدود شده است که وجود خانه بازی کمک میکند کودکان ما در محیطی مناسب با هم دوست شوند. بچه های هم سن و سال همگی در آپارتمان ها محدود هستند و فضای مناسب بازی وجود ندارد. خانه کودک این محیط امن را برای آنها فراهم میکند. اهمیت بازی های چند منظوره مثل ایفای نقش بزرگسالان در غالب مشاغل مختلف برای کل دنیا شناخته شده است. خانه باری این امکان را میدهد که علایق فرزندانمان را در زمان کمی بشناسیم و به پرورش آن بپردازیم. با استفاده از خانه بازی، شهرمشاغل، خانه کودک و  غیره میتوانیم از اثر مخرب استفاده طولانی از تجهیزات الکترونیکی مثل موبایل، تلویزیون و بازی های کامپیوتری بکاهیم.

قیمت وسایل پارک کودک                                                               تولید کننده تجهیزات مهد کودک

وسایل مهد کودک تولید شده در شرکت آرتا پارک مناسب جهت استفاده در مهد کودک ها می باشد. از نکات مهمی که باید در انتخاب وسایل مهد کودک رعایت شود، بهداشتی و استاندارد بودن آن هاست.

لیست قیمت وسایل بازی کودکان

لوازم مورد نیاز مهد کودک                                                  فروش قلعه بادی کودک 

وسایل مهد کودک تولید شده در این شرکت از مواد اولیه بهداشتی بوده و استاندارد های لازم در تولید آن ها رعایت شده است. ماده اولیه برای تولید این محصولات از بالاترین کیفیت و مواد مرغوب می باشد. این محصولات به گونه ای طراحی و تولید شده اند که سازگار با پوست کودکان باشند و کودکان بتوانند به راحتی از آن ها استفاده نمایند. از جمله وسایل مهد کودک شرکت آرتا پارک می توان به کفپوش مهدکودک، دیوار پوش مهدکودک، ضربه گیر، اسباب بازی های پلی اتیلن و … اشاره نمود. شرکت آرتا پارک به عنوان تولید کننده برتر در زمینه وسایل بازی کودکان توانسته است با کیفیت ترین محصولات و وسایل بازی را تولید نماید تا علاوه بر ماندگاری و کیفیت برتر محصولات بتوان سلامت کودکان را حین بازی با این تجهیزات تضمین کرد. این وسایل مهد کودک باعث می شود تا محیطی آموزشی همراه با بازی برای کودکان فراهم شود. رنگبندی شاد و متنوع این لوازم برای کودکان جذاب بوده و انگیزه آن ها را برای یادگیری و بازی افزایش می دهد. علاوه بر تولید لوازم بازی و مهد کودکی این شرکت به تولید کفپوش های مهد کودک از جنس فوم نرم و انعطاف پذیر که خاصیت ضربه پذیری دارند پرداخته و توانسته است با کیفیت ترین کفپوش های مخصوص مهد کودک ها و پارک ها را تولید نماید. در ضمن کفپوش های تولیدی این شرکت کاملا بهداشتی بوده و سازگار با پوست کودکان می باشد.