عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

تولیدی وسایل بازی کودکان

گروه تولیدی مبلمان پارکی و مبلمان شهری آرتا پارک به عنوان تولید کننده نمونه توانسته است نیاز شهری و شهروندان را با بالاترین کیفیت پاسخگو بوده و از لحاظ تعیین قیمت تجهیزات، تمامی محصولات خود را با ارزان ترین قیمت به صورت مستقیم و بدون واسطه به فروش برساند. یکی از نیازهای مهم مناطق شهری وجود پارک هایی مجهز برای تمامی شهروندان می باشد چه بسا که استفاده ی کودکان از پارک ها در این زمینه بسیار بیشتر بوده باشد. بنابراین برای مجهز کردن پارک ها در تمامی مناطق شهری نیاز به وسایل بازی با کیفیت و درجه یک می باشد که علاوه بر اینکه دارای ایمنی و استاندارد لازم باشد که در برابر عوامل محیطی دچار هیچگونه آسیب و صدمه نشده و در مقابل شرایط جوی و باران و یا آفتاب دچار زنگ زدگی و خوردگی و یا از بین رفتن رنگ و کیفیت اولیه نشود. 

 

برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 

تولید کننده لوازم بازی پارکی

استفاده کردن از لوازم بازی در پارک ها و مهد کودک ها ساعت ها کودکان را سرگرم می کند و لحظات خوش و زیبایی را برای آنان به همراه دارد پس چه بهتر که با تولید لوازم بازی استاندارد بتوانیم ایمنی و سلامتی جسمی کودکان را تضمین نماییم و لذت استفاده از لوازم بازی و ساعت ها بازی در پارک ها با خیالی آسوده را به کودکان هدیه دهیم .جنس وسایل بازی پارکی تولید شده در این شرکت بسیار مقاوم است در برابر نور و سرما و قابل شستشو با مواد شوینده می باشد. شما می توانید لوازم بازی پارکی و مهدکودکی  را با قیمت ارزان و کیفیت عالی از ما خریداری نمایید.

وسایل فلزی بازی کودکان ►

تولیدی وسایل بازی کودکان
تولیدی وسایل بازی کودکان

لیست قیمت وسایل بازی کودکان

محصولات ما در شرکت آرتاپارک قبل از آنکه وارد بازار شده و به فروش برسد توسط تیم حرفه ای ساخت و طراحی در شرکت تست شده سپس به مرحله عرضه و فروش می رسد. ما محصولات خود را ضمن اینکه با مواد اولیه مرغوب و با کیفیت تولید می کنیم سعی را بر آن داشته ایم تا نسبت به دیگر رقبای خود با ارزان ترین قیمت محصولات خود را به فروش برسانیم. برای دریافت لیست قیمت وسایل بازی کودکان با شماره های که در سایت قرار داده شد است تماس حاصل نموده و نسبت به جزئیات محصولات و دریافت مشاوره در جهت خرید اقدام نمایید. 

مجموعه بازی کودکان پلی اتیلن ►

لیست قیمت وسایل بازی کودکان

وسایل بازی مهد کودک ►

تولیدی وسایل بازی مهد کودک

محصولات و تجهیزات بازی کودکان تولید شده در این شرکت شامل انواع و اقسام مدل های وسایل بازی می شود که در بیمارستان ها، ویلاها، مراکز خرید و پارک و مهدکودک ها کاربرد دارد. با کیفیت ترین و ایمن ترین تجهیزات بازی مهد کودک را از ما بخواهید . گروه تولیدی آرتا پارک افتخار دارد تا با تجهیز کردن مهدکودک های سراسر کشور ایمنی و شادی را به فرزندان شما هدیه داده و لحظات خوشی را در هنگام استفاده از این تجهیزات داشته باشند. 

تجهیزات پارکی پلی اتیلن

یکی از انواع تجهیزات بازی کودکان که امروزه طرفداران بسیار زیادی داشته و کارایی و کیفیت مطلوب تری نسبت به دیگر تجهیزات بازی دارند تجهیزات بازی پلی اتیلنی می باشد که در تمامی پارک ها به سادگی و تعداد قبال ملاحظه ای مشاهده می شود.

قیمت وسایل بازی پلی اتیلن

در روزگاران قدیم که تنها تجهیزات فلزی در پارک ها رواج داشتن علاوه بر آنکه در تمامی فصل های سال کودکان نمی توانستند به راحتی از این تجهیزات استفاده کنند، به طوریکه در فصل زمستان به دلیل یخ زدگی و سرما و در فصل تابستان به دلیل داغ شدن این وسایل و گرمای بیش ازحد غیر قابل استفاده می شدند و کودکان در استفاده از این تجهیزات پارکی محروم می شدند. اما امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی و تغییر در تمامی تجهیزات در مکان های مختلف پارک ها از این پیشرفت محروم نمانده و با وجود شرکت های تولید کننده تجهیزات پارکی ، وسایل بازی پلی اتیلن جایگزین مناسبی برای وسایل بازی فلزی محسوب شدند که امروزه با مشاهده این مجموعه های بازی در مهد کودک ها و پارک ها و ...  توانستند به عنوان جایگزین بهتری برای وسایل بازی فلزی باشند و کودکان را با لذتی چند برابر در استفاده از انواع وسایل بازی متنوع و با کیفیت برخودار نمایند.