عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/04/28 - 14:22
كد :103

ساخت سرسره پلی اتیلن

سرسره وسیله‌ای است که در پارک‌ها٬زمین‌های بازی و... یافت می‌شود و ممکن است سرباز یا نیمه لوله‌ای یا تمام لوله‌ای باشد.سرسره‌ها معمولاً از فلز یا پلاستیک ساخته می‌شوند یا صاف و مستقیم هستند یا پیچ در پیچ می‌باشند و حول یک مرکز پیچ می‌خورند.بچه‌ها به وسیله یک پلکان نردبان مانند به بالای سرسره می‌رسند و از آنجا سر می‌خورند.

سرسره وسیله‌ای است که در پارک‌ها٬زمین‌های بازی و... یافت می‌شود و ممکن است سرباز یا نیمه لوله‌ای یا تمام لوله‌ای باشد.سرسره‌ها معمولاً از فلز یا پلاستیک ساخته می‌شوند یا صاف و مستقیم هستند یا پیچ در پیچ می‌باشند و حول یک مرکز پیچ می‌خورند.بچه‌ها به وسیله یک پلکان نردبان مانند به بالای سرسره می‌رسند و از آنجا سر می‌خورند. سرسره ساحل قوس دار دارای 5 پله است و بسته بندی آن به صورت کارتونی می باشد به راحتی باز و بسته می شود و دارای دو محافظ است وبرای کودکان سنین 1 تا 10 سال مناسب می باشد. این محصول تا وزن 50 کیلوگرم را تحمل می کند. سرسره ساحل از جنس پلی اتیلن ( پلاستیک فشرده ) می باشد.

ساخت سرسره پلی اتیلن

مجموعه بازی پلی اتیلن

مجموعه بازی پلی اتیلن یکی از رایج ترین و کارآمدترین مجموعه بازی های کودکان می باشد. این مجموعه ها با ساختاری که دارند می توانند مدت زیادی از وقت کودک را پر کنند و هیجان و نشاط  را برای فرزندانمان به ارمغان بیاورند.
وسایل بازی پلی اتیلن در اشکال و رنگ های متنوع تولید شده است و ست های مختلفی با ترکیب بازی های مختلف به کار رفته اند تا باعث جذابیت بیشتر این مجموعه ها شود.

نصب سرسره پلی اتیلن 

سرسره یکی از وسایل بازی مورد علاقه اکثر بچه‌هاست و وقتی به پارک می‌روند اول از همه ترجیح می‌دهند از پله‌های این وسیله بازی بالا بروند و روی سطح صاف آن سر بخورند. اما همان‌طور‌که خانه‌های ویلایی تبدیل به آپارتمان شده‌‌ و باعث شده‌اند فعالیت فیزیکی کودکان کمتر شود، شاغل بودن والدین هم فرصت بردن بچه‌ها به پارک را فراهم نمی‌کند. بنابراین وجود این سرسره کودک در خانه می‌تواند هم نیاز بچه‌ها به فعالیت‌های فیزیکی و بازی با وسیله‌های بازی پارک را فراهم کند و هم پدر و مادر مجبور نباشند حتی با وجود وقت کافی، در شرایط نامساعد آب و هوایی کودک خود را از خانه خارج کنند . نصب این وسایل بازی باعث ایجاد روحیه نشاط و شادابی و همچنین فراهم نمودن بستری مناسب برای بازی و تفریح کودکان خواهد شد.

نصب سرسره پلی اتیلن 

 

انواع سرسره پارکی 

نسل پدر و مادرهای امروزی کودکی‌شان را همراه با شناخت یک نوع سرسره طی کردند. نهایت خلاقیت و تنوع در نوع قدیمی در ایجاد موج در سطح شیب‌دار یا پیچ دادن این سطح خلاصه می‌شد و فاقد اضافات و قطعات افزوده بود. انواع امروزی در اصل و بنیاد از همان سرسره‌ های قدیمی تبعیت می‌کنند اما آرایه‌گری آن‌ها قدری پیچیده‌تر و زیباتر شده است و برخلاف آن‌ها که اغلب فلزی بودند، از پلاستیک‌های رنگارنگ ساخته می‌شوند. هم‌چنین می‌توان به نوع بادی آن‌ها نیز اشاره کرد  . مدل های ساخت سرسره ها نیز با یکدیگر متفاوت است به عنوان مثال سرسره های پلی اتیلنی دارای مدل های کشتی ، سرسره موزی ، سرسره abs،سرسره زرافه و ... می باشند . تنوع وسایل بازی پارکی به قدری زیاد است که بازی کردن را برای کودکان هر روزه متفاوت تر از روزهای قبل کرده است . 

قیمت تاب و سرسره پلی اتیلن

تاب یکی از وسایل پارکی کودکان است که از بازی های هیجانی و لذت بخش برای کودکان محسوب می شود که علاوه بر سرگرمی باعث تقویت عضلات و مهارت های حرکتی و تعادلی کودک می شود. زیرا در حین بازی باید از عضلات خود برا حفظ تعادل کمک بگیرید. تاب بازی کودکان تاثیرات مطلوبی بر جسم و روح کودک می گذارد بنابراین از بردن کودکانتان به پارک ها غفلت نکنید . همچنین سرسره بازی کودکان را به وجد می آورد . برای استعلام قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن و وسایل بازی فلزی پارکی  با همکاران ما در آرتا پارک دذر ارتباط باشید .