عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1399/03/29 - 11:34
كد :95

تجهیزات پلی اتیلنی پارک ها

وسایل بازی پلی اتیلن یا بهتر بگویم تجهیزات بازی پلی اتیلنی به مجموعه های بازی پلی اتیلنی گفته می شود که در پارکها جهت بازی کودکان نصب می شود . این تجهیزات و مجموعه ها نسل جدیدی از مجموعه های بازی فضای باز در دنیا هستند که دارای دوام ، زیبایی ، امکانات و امنیت بسیار بالایی می باشند و در تمام شهر های دنیا مورد استفاده قرار گرفته اند .

تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان عموما متشکل از سازه ( اسکلت فلزی) ، سرسره پلی اتیلن ، سرسره تونلی ، سرسره مارپیچ ، تونل های ارتباطی و پلکان است که تعداد هر یک از آنها بسته به مدل مجموعه متفاوت است .تجهیزات بازی پلی اتیلنی کودکان قابلیت نصب و کاربری در فضای سرپوشیده و بازار را دارا هستند . تجهیزات پارکی و مجموعه بازی کودکان، که امروزه از جنس پلی اتیلن ساخته میشود، دویدن، پریدن، سرخوردن، تاپ خوردن و به طور کلی زمینه جنب و جوش خاص کودکان و نوجوانان را فراهم می آورند، هنگام ساخت مجموعه بازی پلی اتیلن سعی می شود در این وسایل یکپارچگی ایجاد شود در پارک های عمومی قطعاتی را بمنظور سرگرمی و بازی کودکان در نزدیکی استخرها، جنگل ها یا قسمت هایی که بزرگسالان بتوانند کودکان را تحت نظر داشته باشند احداث می گردد.

تجهیزات پلی اتیلنی پارک ها

مشخصات تجهیزات پلی اتیلن پارک ها

مناسب برای سن : 3 تا 15 سال
فراورده :تجهیزات زمین بازی و پارکی
نصب و گارانتی کلیه مجموعه بازی پارک
بست و در پوش ها از جنس پلی امید
پوشش قطعات فلزی از رنگ پودری الکترو استاتیک
قطعات فلزی در ستونها دو رو گالوانیزه با قطر 14 میلی متر  و ضخامت 2.5 میلیمتر
قطعات پلی اتیلن دارای خاصیت انتی استاتیک
قطعات پلی اتیلن دارای خاصیت انتی یو وی
پیچ و مهره ها از جنس گالوانیزه
خود رنگ و ضد زنگ 
قابلیت شستشو

وسایل بازی پارکی پلی اتیلن

این وسایل معمولا در رنگ‎های جذاب و ترکیب‌های زیبایی ساخته می‌شوند که باعث ایجاد شادی و نشاط در کودکان می شود. با این حال نمی توان از پلی اتیلن برای ستون های سازه های پارکی استفاده کرد چرا که توانایی تحمل وزن کلی مجموعه را ندارد. به همین جهت جنس ستون های نگه دارنده سازه های پارکی از فولاد ضد زنگ با قطری در حدود 11 سانتی متر است . با توجه به این‌که وسایل پارکی ساخته شده توسط پلی اتیلن قادر هستند تا 80 درجه سانتی‌گراد گرما را تحمل کنند و تغییر رنگ ندهند، این نوع وسایل گزینه‌ی مناسبی برای مراکز بازی روباز محسوب می‌شوند.

مجموعه بازی پلی اتیلن

مجموعه بازی پلی اتیلن

وسایل بازی پلی اتیلن از جمله وسایلی است که هر خانه بازی و مهد کودک باید داشته باشد . این وسایل بازی کودکان جزو محصولات قابل بازیافت است و ضرری برای محیط زیست ندارد و همچنین نیازی به رفع زنگ زدگی، جوشکاری، رنگ کاری مجدد و از این قبیل تعمیرات دوره ای ندارد. بازی و جنب و جوش جزو  جداناپذیری  از زندگی کودکان و زمینه ساز سلامت روانی آنهاست و آماده سازی بستری امن و زیبا با کمترین ضریب آسیب دیدگی رسالتی است که ما با قدمی در آن سهیم شدیم .آرتا پارک با تولید و عرضه انواع وسایل بازی پلی اتیلن و تجهیزات پارکی سعی نموده است که نیاز هموطنان عزیز را در رابطه با محصولات بازی پارکی تامین نماید و هر روزه با تشویق شما مشتریان عزیز سعی در بهبود کیفیت و خدمت رسانی را دارا می باشد  . 

انواع تجهیزات پارکی 

  • تاب و سرسره پلی اتیلن
  • استخر توپ کودک
  • تونل بازی کودک
  • دیوار صخره نوردی
  • کلبه کودک پلاستیکی
  • الاکلنگ پلاستیکی
  • میز و صندلی کودک

قیمت تجهیزات پلی اتیلنی پارک ها

 در طراحی وسایل بازی پارکی کودکان اصول ایمنی و استاندارد در نظر گرفته شده است. برای ایمنی بیشتر در زیر این وسایل بازی بزرگ از کفپوش گرانولی استفاده می شود. این نوع کفپوش های پارکی با دفع ضربه از اندام کودکان به خوبی مراقبت می کند. این وسایل با توجه و ملاحظه به اندام و نحوه فعالیت کودکان و در طرح های مناسب روحیه بچه ها با نمونه برداری از بهترین نمونه های خارجی ساخته شده اند.تجهیزات پارکی دارای ابعاد و کیفیت های متفاوت می باشد . به همین دلیل برای استعلام قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن با همکاران ما در آرتا پارک در تماس باشید .