عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

لیست قیمت نیمکت پارکی

لیست قیمت نیمکت پارکی یکی از مواردی است که فعالان حوزه مبلمان شهری، شهرداری ها و پیمانکاران با آن در ارتباط هستند. لیست قیمت نیمکت پارکی با توجه به مواردی همچون نوع جنس، کیفیت ساخت، مدل، اندازه و تعداد سفارش مشتری تعیین می شود. مبلمان شهری و پارکی با توجه به شرایط فضاهای خارجی از نظر تکنیک و ساخت کاملا متفاوت از مبلمان داخلی می باشد. این تفاوت هم در طراحی و هم در نوع مواد به کار رفته برای ساخت و تولید مبلمان به چشم می خورد. متریال های قابل استفاده در این مبلمان ، باید در برابر رطوبت، بارش باران، برف و نیز تابش آفتاب ، کاملا مقاوم بوده و از مقاومت ، دوام و ماندگاری بالایی برخوردار باشند. ممکن است برخی از افراد این نوع از مبلمان را جزء وسایل لوکس به حساب آورند و یا استفاده از آن را در مکان هایی که دارای فضای کمی هستند دور از ذهن تلقی کنند. اما واقعیت این است که این دسته از مبلمان در طرح­ ها، مدل­ ها، جنس ­ها و اندازه­ های مختلف تولید و به بازار عرضه می­شوند و امکان استفاده از آن را در هر مکان و فضایی فراهم می­آورند.

نیمکت پارکی ارزان  ►

 
برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 
لیست قیمت نیمکت پارکی
                                                                    لیست قیمت نیمکت پارکی

تجهیزات و مبلمان شهری

مبلمان شهری، المان های شهری، المان های پارک، المان های شهربازی و مبلمان شهربازی، آیتم­هایی هستند که به آن­ها معمولاً به عنوان یک انتخاب نگاه می­شود. این در حالی­ست که محیط ­­های شهربازی ها، پارک ها و خیابان­ها همواره باید فضایی با آرامش بیشتر و البته آسایش بیشتر (توسط المان هایی مانند میزها و صندلی ها، سطل­های زباله، صندلی پارک، حوض­های شهربازی و غیره) برای رهگذران و افرادی که از تجهیزات شهربازی استفاده نمی­کنند، فراهم سازند. مبلمان شهری و این المان­ها، می­توانند به فضای خیابان، پارک یا شهربازی شخصیت ببخشند و آن­ها را از پارک ها و شهربازی ها و خیابان­های دیگر متمایز کنند.

تجهیزات و مبلمان شهرینیمکت پارکی

برای مشاهده انواع نیمکت پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلید کنید. 

قیمت نیمکت پارکی

عوامل مختلفی مانند نوع متریال، نوع طراحی، مدل و ابعاد در قیمت نیمکت پارکی موثر هستند. ازاهم ویژگی های این نوع مبلمان ، مقاومت ، استحکام و طول عمر آن ها طی سالیان است. زیرا که در مجاورت مستقیم رطوبت، برودت، و تابش قرار دارند. جنس مبلمان فضای باز با دوام آن ها ارتباط مستقیم دارد. چوب، بتن، فلزاتی از قبیل استیل ، آلومینیوم و .... مصالحی هستند که مقاومت لازم را در برابر شرایط جوی و آب و هوایی دارا هستند. اما همین مصالح در نوع نامرغوب خود می توانند هزینه بیهوده ای باشند. اگر در یک مکان کاملا محافظت شده نسبت به عوامل طبیعی مبلمان خود را قرار خواهید داد، می توانید از چوب های نرم مانند چوب درخت کاج استفاده کنید. ولی به خاطر داشته باشید که این جنس برای استفاده در مکان های باز و در معرض عوامل طبیعی گزینه مناسبی نخواهد بود. در نظر گرفتن این نکته نیز مهم است که آیا مبلمان فضای باز خود را بر روی یک سطح سخت یا نرم قرار خواهید داد، به عنوان مثال بر روی چمن. قرار دادن مبلمان فضای باز بر روی سطوح سخت باعث می شود در برابر عوامل ایجاد فساد و پوسیدگی در چوب محافظت شوند. اگر قصد دارید مبلمان فضای باز را بر روی سطوح نرم قرار دهید بهتر است از یک لایه لاستیکی یا فلزی در حد فاصل مبلمان فضای باز و سطح نرم مورد نظر استفاده کنید.
لیست قیمت مبلمان شهری

انتخاب نیمکت پارکی

در انتخاب نیمکت پارکی عوامل متعددی موثر هستند. مثلا وضعیت آب و هوایی بسیار مهم است. رطوبت، گرمای خورشید، میزان بارش، میزان بخار آب در هوا همگی بر روی چوب تاثیر می گذارند. در این شرایط ممکن است مبلمان پارکی و شهری شما نیازمند محافظت و تعمیرات اضافی باشد. به عنوان مثال، ممکن است مجبور شوید چتر و سایبان بر روی آنها نصب کنید. اغلب چوب ها به سختی در شرایط مرطوب دوام می آورند، مگر اینکه از مبلمانی از جنس درخت ساج و یا چوب ترمو  استفاده کنید. همان چوبی که در بدنه ی تعدادی از ساختمان ها به عنوان بخشی از نما میتوان مشاهده نمود. از دیگر ویژگی های حائز اهمیت مبلمان فضای باز، وزن آن هاست. به طوری که به سهولت بتوان آن ها را جابه جا کرد و یا در فصول مختلف سال، تغییر دکوراسیون داد. همچنین تنوع در طراحی از دیگر خصوصیات مبلمان پارکی و شهری تولید شده در گروه تولیدی آرتا پارک می باشد. علاوه بر تولید انواع نیمکت های پارکی، سطل زباله و ست ورزشی فضای باز و مجموعه بازی پلی اتیلن نیز در این مجموعه موجود می باشد.

فروش نیمکت پارکی

نوع جنس و متریال مصرفی در مبلمان نیز از اهمیت بالایی در انتخاب برخوردار است. باتوجه به سلیقه افراد و با در نظر گرفتن متریال و بافت موجود در فضا، می توان نوع متریال مبلمان را راحت تر انتخاب کرد تا فضا هارمونی بیشتری داشته باشد.جدای از اسکلت مبلمان که می تواند بنا به سلیقه کارفرما فلزی یا استیل باشد، این مجموعه دست مشتری را برای انتخاب متریال رویه نیز باز گذاشته است. به طوری که به خواست کارفرما می توان از چوب، بتن اکسپوز و یا ترکیب این ۲ متریال برای سطوح مبلمان استفاده کرد. تمامی مبلمان های پارکی و شهری تولید شده در شرکت آرتا پارک، توسط کارشناسان مربوطه طراحی شده و بر طبق استانداردهای موجود نقشه های اجرایی آن آماده و نمونه سازی می شود و در صورت عدم وجود هرگونه مشکلی تولید شده و به کارفرمایان عزیز ارائه می گردد. در طراحی و اجرای کلیه مبلمان ها، هیچ گونه محدودیتی وجود نداشته و قابلیت طراحی و اجرا با توجه به سلیقه و نظر کارفرمایان وجود دارد. از ویژگی های بارز نیمکت ها و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در این مجموعه، ضد آب و ضد نور بودن و همچنین طول عمر بسیار بالای آنها می باشد و این امر باعث می شود که کلیه مبلمان ها در تمامی شرایط اقلیمی ، دوام و ماندگاری داشته باشد.
هر جامعه ­ای بسیار لذت خواهد برد از این­که، وقتی به شهرِ خود (شامل خیابان ها، شهربازی ها، پارک ها و غیره) می­نگرد، اثری از هنر و آسایش در آن ببیند. گروه تولیدی مبلمان شهری آرتا پارک توانایی بالایی در ارائه ­ی المان­ های شهری و مبلمان شهر و شهربازی دارد و با توان تولید بالا، پاسخ­گوی خواسته­ های گوناگون مشتریان خویش است.