عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639  ،  تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

قیمت نیمکت های پارکی

عوامل مختلفی بر روی قیمت نیمکت های پارکی موثر هستند که از جمله آن ها می توانیم به نوع جنس، مدل، اندازه و تعداد سفارش مشتری اشاره کنیم. شهر پدیده ای است زنده و فعال که با نبض زندگی و نیازهای روزمره مردم در تپش است. بنابراین می بایست این پدیده زنده و فعال متناسب با شرایط عصر خود و برای پاسخگویی به نیازهای جدید به تجهیزات محوطه به روز مجهز شود. نيمكت های مختلف با توجه به کاربری و جانمايی آن مي توانند شكل ها و طرح های متنوعی داشته باشند. نيمكت ها و صندلی های پارکی از جمله مهم ترین و پرکاربردترین المانهای تجهیزات محوطه می باشند که علاوه بر زیبایی، وسیله ای جهت ایجاد راحتی شهروندان در فضاهای عمومی شهری نیز می باشند. همانطور كه طراحي مناسب داخلي و مبلمان خانه زندگی را در خانه ها و آپارتمان های كوچك و بزرگ قابل تحمل و گاهی دلنشين ميكند، در هياهوی شهرهای امروزی نیز اين مبلمان شهری است كه ميتواند این احساس خوب را برای شهروندان در فضاهای عمومی به وجود بياورد.
 
هر چند نیمکت‌ پارکی ابتدایی‌ترین نماد مبلمان شهری به شمار می‌آید، اما نگاهی گذرا در سطح شهر بیانگر این است که هنوز نیمکت‌ها نتوانسته‌اند جایگاه و اهمیت خود را به‌عنوان یکی از امکانات ضروری به منظور تامین آسایش و آرامش شهروندان در فضای شهری ایفا کنند. می توانیم هنگام طراحی فضای بیرونی و عناصر و مبلمان شهری ،با طبیعت مهربان تر باشیم .جهت طراحی مبلمان های شهری می توانیم از نیمکتهای پارکی چوبی، نیمکت های فلزی ، نیمکت های پارکی چدنی نیز استفاده کنیم . اگر بخواهیم از اهمیت نیمکت ها د رپار ها بگوییم می توان اینگونه شرح داد که اجباری در این نیست که داخل همه پارک ها و فضاهای سبز تندیس های بزرگ، فواره های آب، وسایل بازی و … باشد ولی آنچه که لازمه اصلی است عبارتند از گل و گیاه و نیمکت! آنچه مسلم است وقتی فضایی برای استراحت و آرامش ساخته می شود باید مکانی برای دنج گرفتن در آنجا نیز وجود داشته باشد. نیمکت پارک ها، فضای سبز و فضای تفریحی عضو جدانشدنی آن‌هاست. هرچه زیباتر بودن آن‌ها بر زیبایی و شهرت آن‌ها می‌افزاید و باعث خرسندی شهروندان خواهد شد.

طراحی نیمکت پارکی

از آنجایی که نیمکت پارکی مورد استفاده عموم افراد جامعه اعم از پیر و جوان قرار می گیرد، طراحی آن اهمیت زیادی دارد. مهمترین بحث در طراحی نیمکت، راحت بودن ان است. به گونه ای فرد با نشستن بر روی نیمکت احساس خستگی نکند. به همین دلیل در طراحی نیمکت پارکی نشیمنگاه و تکیه گاه آن باید مطابق با استانداردها ساخته شود. از طرف دیگر  نیمکت ها اغلب در فضای باز مورد استفاده قرار می گیرند. بنابراین باید از جنس مقاومی ساخته شوند تا از کاربرد مطلوب برخوردار باشند.

برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 

قیمت نیمکت های پارکی

تولید کننده نیمکت پارکی 

طراحی ساده و زیبای نیمکت خود یکی از محصولات کاربردی در پروژه های محوطه سازی به حساب می آید. زندگی شهری برخلاف زندگی ساده روستایی، از زیبایی های طبیعی تهی است. انسان نیاز مبرمی به وجود نظم و زیبایی در محیط زندگی خود دارد و این در حالی است که فضاهای شهری به خودی خود دارای زیبایی بصری نیستند. بنابراین چنانچه روحیه زیبایی طلبی انسان و فضای بی روح شهر را در کنار هم قرار دهیم به اهمیت تجهیزات محوطه پی می بریم.

لیست قیمت نیمکت پارکی

در تعیین لیست قیمت نیمکت پارکی مواردی از قبیل نوع متریال مصرفی، مدل و اندازه آن مد نظر قرار می گیرد. نیمکت یکی از لوازمی است که این روزها در زندگی شهری و صنعتی کاربرد زیادی دارد و در جاهای مختلف از آن استفاده می شود، مثلا در پارک ها، محوطه های مجتمع ها، دانشگاه ها، فروشگاه ها و مکان های زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. نیمکت ها را می توان از زوایای مختلف مورد بررسی قرار داد مثلا نیمکت ها از نظر شکل ظاهری، از لحاظ کاربرد و مصالحی که برای ساخت نیمکت به کار می رود، قابل تامل هستند.

قیمت نیمکت های پارکی

انواع نیمکت های پارکی

 1. نیمکت فلزی
 2. نیمکت چوبی
 3. نیمکت چدنی
 4. نیمکت بتنی
 5. نیمکت سنگی

نیمکت پارکی فلزی

نیمکت پارکی چوبی

انتخاب نیمکت و جایی برای نشستن با توجه به نوع استفاده از آن ممکن است کوتاه مدت و یا بلند مدت باشد.مثلا اکثر نیمکت هایی که در پارک ها و خیابان وجود دارد در دسته ی استفاده ی کوتاه مدت قرار دارند اما نیمکت هایی که برای دانش آموزان به کار می رود و مدت زمان بیشتری روی آن ها می نشینند در دسته ی استفاده ی بلند مدت هستند که لازم است طبق اصول ساخته شوند تا در درازمدت آسیبی برای سلامتی بدن به وجود نیاورد. شما می توانید با تهیه ی میز و نیمکت که مطابق با استاندارهای روز توسط گروه ما ساخته شده است دیگر نگران به خطر افتادن سلامتی خود نباشید. اصولا نیمکت هایی که برای استفاده ی کوتاه مدت ساخته می شود برای اهداف زیباسازی ساخته می شوند مانند اغلب نیمکت هایی که در پارک ها و مجتمع ها و … وجود دارد. این نوع از نیمکت ها چون بیشتر جنبه ی تزئینی دارند با محیط اطراف خود هماهنگی داشته و از جنس های مختلفی ساخته می شوند مانند سیمان، چوب و … که در برابر عوامل محیطی متفاوتی که وجود دارد دارای مقاومت خوبی هستند.

نیمکت پارکی ارزان

انواع نیمکت ها از نظر کاربرد

نیمکت ها با توجه به کاربردهایی که دارند دارای فرم ها و شکل های مختلفی هستند مثلا نیمکت هایی که برای ایستگاه اتوبوس ساخته می شوند با نیمکت های که برای مدارس طراحی می شوند از نظر ظاهر، جنس و شکل تفاوت دارند. نیمکت ها برای استفاده در پارک ها، محوطه ی مجتمع مسکونی، بازارها و فروشگاه ها، ایستگاه های اتوبوس، مدارس و دانشگاه ها و … کاربرد دارند. کاربرد نیمکت ها و کاربری که دارند، جنس و طراحی نیمکت را مشخص می کند.
قیمت نیمکت های پارکی

طراحی نیمکت

عوامل مختلفی که طراحان و سازندگان نیمکت باید به آن توجه کنند عبارتند از :
 • دوام و ماندگاری
 • جنس خوب و با کیفیت
 • راحتی
 • مقاومت بالا
 • مطابق با استانداردها و اصول
شرکت آرتا پارک به عنوان تولید کننده مبلمان شهری و تجهیزات پارکی به طراحی و ساخت انواع نیمکت های پارکی، شهری، مخصوص مدارس نیز می پردازد و بهترین و با کیفی ترین نیمکت های کاربردی را با بالاترین کیفیت و طراحی تولید نموده و با ارزان ترین قیمت به فروش می رساند. برای خرید بهترین نیمکت های پارکی می توانید محصولات ما در این سایت مشاهده کرده و برای دریافت قیمت محصولات ما با شماره هایی که در این صفحه قرار داده شده است تماس بگیرید.