عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

قیمت اسباب بازی پلی اتیلن

تولید و فروش مجموعه بازی پلی اتیلن و طراحی و ساخت تجهیزات بازی مهدکوک و پارکی در شرکت آرتا پارک با استفاده از تکنولوژی روز دنیا تمرکز کار بر روی تولید محصولی با کیفیت و ایمن می باشد که شرکت آرتا پارک با رعایت تمامی استانداردها و رعایت ایمنی توانسته است مجموعه بازی پلی اتیلنی را تولید نماید که از هر گونه قابل تایید می باشد.  
 
اساس کار ما در شرکت آرتا پارک در ضمن تولید تجهیزات خانه بازی شهر کودک بر این است که قیمت‌های شفاف و به روز در اختیار شما قرار دهیم. ما در فروش محصولات خود به طور مستقیم و بدون واسطه سعی بر فروش تجهیزات بازی کرده ایم تا بدون دخالت واسطه و به طور مستقیم و با ارزان ترین قیمت محصولات را به دست مشتری رسانده و فروش خود را با رضایت مشتریان خود بالا ببریم. ما در شرکت آرتا پارک با فروش وسایل بازی و تجهیزات پارکی به خارج کشور این افتخار را داریم تا بتوانیم کیفیت و تفاوت کار خود را نشان داده و رضایت مشتریان خود را جلب نماییم. 

مجموعه بازی کودکان پلی اتیلن ►

این روزها به جای اسباب بازی های فلزی قدیمی از وسایل بازی پلی اتیلن برای سرگرمی شدن کودکان استفاده می شود. این وسایل که در کنار هم مجموعه بازی پلی اتیلن نام دارند، سرگرمی بی پایانی را برای کودکان فراهم کرده و در رشد مهارت ها و استعدادهای آن ها نقش موثری ایفا می کنند. این محصولات که استاندارد های تولید و استاندارد های نصب را دارد، با شکل های جذاب تر و محیط های کم خطر برای کودکان و نوجوانان در پارک های سطح شهرها نصب و تجهیر گردیده است. از مهمترین عناصر موجود در فضاهای بازی کودکان مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی می باشد که همواره باید امکان دسترسی، آسایش و ایمنی را برای آنها فراهم کند.
برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 

انواع وسایل بازی پلی اتیلنی 

بعضی وسایل بازی مناسب برای فضای باز و پارک هستند و برخی مربوط به وسایل بازی پلی اتیلن مهد کودک و خانه بازی هستند. در این پست قصد دارم وسایل بازی پلی اتیلن مهد کودک و خانه بازی را به شما معرفی کنم، پس با من همراه باشید تا در ادامه این وسایل بازی را با هم بررسی کنیم.

قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی ►

استخر توپ بازی کودکان

بهترین پیشنهاد ما برای این مبلغ تهیه یک عدد استخر توپ نرده‌ای با سه عدد لت اضافه و چهارهزار عدد توپ پلاستیکی برای پر کردن استخر توپ است. برای جذابیت بیشتر هم پیشنهاد ما استفاده از فواره توپ داخل استخر توپ بازی کودکان است.

تاب و سرسره کودک

همانطور که می‌دانید بچه‌ها به تاب سرسره بازی و الاکلنگ بازی خیلی علاقه دارند، به همین دلیل چند پیشنهاد برای خرید این وسایل بازی برای شما داریم. سرسره موزی را حتماً می‌شناسید و در دیگر خانه‌های بازی مشاهده کرده‌اید. تاب و سرسره سنجاب هم همینطور. به این لیست تاب دو نفره هم اضافه کنید تا ست تاب سرسره بازی ما تکمیل شود تا بچه‌ها در صف بازی نمانند و بتوانند نهایت لذت را از بازی خود ببرند.

قیمت وسایل بازی مهد کودک                                          قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان ►

                                                قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن                         قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن

سرسره پلی اتیلنی کودک

ما گفتیم بچه‌ها الاکلنگ بازی هم دوست دارند، پس سه تا هم الاکلنگ پرطرفدار به این لیست اضافه می‌کنیم. الاکلنگ کودک مدل زرافه و الاکلنگ دو نفره خرچنگ استار و ماهی تعادلی سقف دار بهترین پیشنهادی است که با این بودجه می‌توانیم به شما بدهیم.

تونل بازی کودکان

تونل بازی کودک هزارپا را هم به لیست خود اضافه کنید چون می‌تواند زمان زیادی بچه‌ها را سرگرم خودش کند. مثلاً می‌توانید به بچه‌ها بگویید دو طرف تونل بایستند و توپ را از داخل آن به سمت همدیگر هدایت کنند و خیلی بازی‌های دیگر.

تولید اسباب بازی پلی اتیلن

تاب و سرسره پلی اتیلن

این ویژگی‌ها علاوه بر این که لذت تاب و سرسره بازی را برای بچه‌ها بیشتر کرده، کار نظافت را هم برای ما آسان کرده تا بچه‌ ها کمتر به بیماری دچار شوند. وزن کم و قابلیت حمل و نقل آسان و سطح یک دست با قابلیت شست و شوی آسان. 

مجموعه بازی پلی اتیلن کودکان ►

قیمت اسباب بازی پلی اتیلن

کلبه کودک پلاستیکی

یکی از وسایل بازی پلی اتیلن که می‌تواند کودکان را برای مدت طولاتی سرگرم کند، کلبه کودک پلاستیکی هست، اگر دقت کرده باشید بچه‌ها همیشه دوست دارند قسمی از خانه را محصور کنند و آن‌جا را به خانه‌ی خود تبدیل کنند و بزرگ‌ترها و سایر بچه‌ها را به میهمانی دعوت کنند. وجود کلبه کودک پلاستیکی در وسایل خانه بازی شما این امکان را به آن‌ها می‌هد تجربه فراموش نشدنی داشتن یک خانه کوچک مجلل را داشته باشند و به خاله بازی با سایر بچه‌ها بپردازند.

الاکلنگ پلاستیکی کودک

الاکلنگ یک بازی دو نفره است ولی محصولاتی هم شبیه الاکلنگ به نام راکر کودک تولید شده که کودکان می‌توانند به تنهایی با آن بازی کنند و حس الاکلنگ بازی دو نفره را تجربه نمایند. از جمله وسایل بازی پلی اتیلن پر فروش، ماهی تعادلی سقف دار و ماهی تعادلی بدون سقف است که خانه‌های بازی و مهد کودک های زیادی بین وسایل بازی خود از آن‌ها استفاده می‌کنند.
سوالات متداول مشتریان:

1. قیمت وسایل بازی پلی اتیلن چقدر است؟

پاسخ: قیمت این وسایل بازی به نوع جنس، مدل و ابعاد آن ها بستگی دارد.

2. آیا وسایل بازی پلی اتیلن از امنیت کامل برخوردار هستند؟

پاسخ: بله، تمامی این محصولات مطابق با استانداردهای ایمنی ساخته شده اند.

3. روش خرید وسایل بازی پلی اتیلن به چه صورتی است؟

پاسخ: هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین.

4. آیا ارسال وسایل بازی پلی اتیلن به شهرستان امکان پذیر است؟

پاسخ: بله، شرکت آرتا پارک محصولات خود را به سراسر کشور ارسال می کند.

5. چطور می توانم سفارشم را ثبت کنم؟

پاسخ: شما مشتریان عزیز می توانید در تماس با همکاران ما از طریق شماره تلفن های درج شده در سایت، سفارش خود را ثبت کنید.