عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

ست بازی کودکان 

در روزگاران نه چندان دور پاره شدن سر زانوهای شلوار پسر بچه ها، لباس های گلی و خاکی، زمین خوردن ها، زخم ها و سر شکستن ها همه بخشی از نگرانی هر روزه پدر و مادرهایی بود که صاحب فرزندان کوچک بودند اما با آمدن بازی های رایانه ای و رواج زندگی آپارتمان نشینی دیگر از آن هیاهوی کودکانه خبری نیست. کودکان در آن زمان ساعت ها می دویدند، می خندیدند، تحرک داشتند، گروهی آواز می خواندند، گروهی شادی می کردند و… (اما الان بی تحرکی، تنهایی تهدیدی بر علیه کودکان ما گردیده است.)بازی کردن و جنب و جوش کودکان در هر شرایط, مهم ترین ویژگی یک کودک محسوب می شود. البته بازی کردن تنها مختص کودکان نیست و انسان در هر سنی سرگرمی و بازی های مناسب سن خود را پیدا می کند. ولی اگر بدانیم بازی و نوع اسباب بازی که در اختیار کودکانمان قرار می دهیم تاثیر مستقیم در رشد ذهنی و افزایش مهارت های حرکتی او دارد حساسیت بیشتری در انتخاب اسباب بازی های او به خرج می دهیم. ما در گروه تولیدی مبلمان شهری و پارکی آرتا پارک اولویت خود را بر تولید هر چه بهتر و بیشتر مجموعه بازی کودکان قرار داده ایم تا علاوه بر تولید انبوه مجموعه بازی کودکان بتوانیم محصولات و وسایلی با کیفیت بالا تولید نماییم تا کودک در هنگام بازی دچار آسیب نشده و به راحتی ساعات زیادی را مشغول به بازی بگذراند. 
 

برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 
ست بازی کودکان 

قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی

تولید وسایل بازی کودکان

كودك در جريان بازي پرورش فكري، عاطفي و جسمي و اجتماعي مي يابد زیرا بازی راهی برای ابراز و نشان دادن احساسات است و باعث تخلیه فشار و استرس‌ های عصبی کودک می‌شود. بازي، روش طبيعي شركت كودكان در فعاليتهايي است كه سرانجام سبب كسب مهارت و ورزيدگي براي مقابله با مشكلات زندگي مي شود. كودكان از طريق بازي احساسات، ناكامي ها و اضطرابهاي خود را بيان مي دارند. همه كودكان فارغ از رنگ پوست و مو يا تعلق به نژاد و قوم خاص در هر كجاي دنيا كه باشند بازي مي كنند فعاليت بازي در واقع تلاش كودك براي كنار آمدن با محيط است كه از اين طريق او خود را مي يابد و دنيا را درك مي كند.

لیست قیمت وسایل بازی کودکان 

مجموعه بازی کودکان

تجهیزات پارکی کودکان به صورت یک مجموعه در طرح ها و شکل های متفاوت و در اندازه های کوچک و بزرگ طراحی و عرضه می گردد. این تجهیزات از جنس پلی اتیلن با گرید بهداشتی و استاتیک و سازه فلزی گالوانیزه می باشد. مجموعه ها در هر محیطی (پارک کودکان، حیاط منزل، مهد کودک ها و…) قابل نصب و استفاده می باشد. وسایل یکی از عناصر مهم پارک های شهری و به ویژه پارک های کودکان به شما می رود. مجموعه بازی بادی  با ارگونومی گرد یکی از جذاب ترین و مناسب ترین وسیله های بازی و سرگرمی کودکان زیر 10 سال بوده که ساخته شده از جنس PVC با روکش طرح چرم می باشد. محصولی که به همراه خود مجموعه ای از اسباب بازی های بادی و توپ بادی داشته که برای سرگرمی بیشتر فرزندان شما در کنار این کالا قرار داده شده است. مجموعه بازی کودک با توپ و حلقه بازی با رنگهای شاد . وسیله مهیج و سرگرم کننده برای بچه های زیر 10 سال ، با لایه های مقاوم و کیفیت مناسب ، دارای لبه بادی برای توپ بازی ، از این محصول برای استخر توپ هم میتوان استفاده کرد ، دارای پمپ و بسته تعمیرات با 48 ساعت مهلت تست و تعمیر ، با قیمت بسیار ارزان و مناسب. از این استخر و مجموعه بازی میتوان در اتاق کودک و حیاط منزل استفاده کرد ، بسیار سبک و قابل حمل است و هیچ خطری برای کودکان نخواهد داشت ، اگر قصد خرید وسیله بادی یا اسباب بازی بادی برای کودک خود دارید این محصول را به شما توصیه میکنیم. ابعاد این استخر در کادر بالا توضیح داده شده است. 

ست بازی فلزی 

وسایل بازی کودکان

3 تا 6 سالگی دوره ای است که کودکان بازی های تقلیدی و تخیلی را خیلی زیاد انجام می دهند و به این نوع از بازی ها بسیار علاقمندند. اسباب بازی های شغلی و نقش بازی امکان بازسازی و خلق موقعیت ها، وقایع، اعمال و صحنه هایی را می دهد که الهام گرفته از شناخت و درک کودک از دنیای اطراف خود است. با استفاده از این گروه اسباب بازی ها کودکان می توانند افراد، قهرمانان، حیوانات و موقعیت های مختلف را شبیه سازی کنند. اسباب بازی های گروه شغلی و نقش بازی ها بر اساس اندازه ی فیزیکی کودکان ساخته می شود تا بتوانند نقشی را که خودشان انتخاب کرده اند به راحتی بازی کنند. این موضوع را هم بدانید که بازی های شغلی و نقش بازی به کودکان اجازه ی استفاده از تخیل را می دهند، توانایی آن ها را برای  کنترل حرکات و هیجانات بهتر می کند، به تقویت مهارت های اجتماعی آن ها کمک و به آنها امکان به اجرا در آوردن آموخته هایش را می دهند. به هر گونه فعالیت جسمی یا ذهنی هدفداری که به صورت گروهی یا فردی انجام پذیرد و موجب کسب لذت و اقناع نیازهای کودک شود بازی گویند.

تولیدی وسایل بازی کودکان 

ست بازی کودکان 

نقش بازی در رشد اجتماعی کودک

موجب ارتباط کودک با محیط بیرون می شود و دنیای اجتماعی او را گسترس می دهد.
۲٫ موجب شکوفایی استعدادهای نهفته و بروز خلاقیت می شود.
۳٫ همکاری،همیاری و مشارکت کودک توسعه می یابد.
۴٫ با رعایت اصول و مقررات آشنا می شود.
۵٫ همانند سازی با بزرگسالان را می آموزد.
۶٫ با مفهوم سلسله مراتب آشنا شده و آن را رعایت می کند.
۷٫ رقابت را می آموزد و شکست را بطور واقعی تجربه می کند.
۸٫ قدرت ابراز وجود پیدا می کند و از ترس،کمرویی و خجالت بیهوده رها می شود.
۹٫ حمایت از افراد ضعیف را می آموزدبازی خوب باعث رشد و شکوفایی کودکان می شود آنها با بازی کردن به شادمانی می پردازند و این شادمانی خلاقیت را در وجودشان بر می انگیزد و احساس لذت و موفقیت را در او به وجود می آورد.
محیط امن و سالم بازی ها را به سمت سازندگی می برد، محیط ناامن بازی را تخریب می کند کودک باید بدون ترس و اضطراب، بدون تحمیل و نگرانی را به بازی بپردازد و لذت ببرد، والدین می بایست دورادور حامی کودکان در بازی ها باشند. رقابت در بازی ها نقش مخرب و مشارکت و همکاری نقش سازنده برای کودکان دارد، بازی تمرین زندگی است تمام مهارت های زنگی را در بازی می آموزند.

قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن 

 قیمت مجموعه بازی پلی اتیلن پارکی

بازی؛ عامل رشد کودک 

مهمترین عامل رشد کودکان در سنین پیش از دبستان بازی هاست، کودکان وقتی وارد محیط بزرگتر از خانواده مثل مهد کودک می شوند تمامی آموزش های لازمه را می بینند، آنها با هم بودن، با هم خندیدن، با هم بازی و شادی کردن، با هم خوابیدن و … را یاد می گیرند، کلیه فعالیت های اجتماعی را که در بزرگسالی می بایست انجام دهند را پایه گذاری می کنند و کمک کم این آموزه ها را فرا می گیرند. کلیه آموزش های گروهی را غیر مستقیم فقط و فقط با بازی و بازی فرا می گیرند. مانی که اعضای خانواده برای انجام یک بازی جالب صرف می کنند می تواند به آنها کمک کند تا یکدیگر را بهتر درک کنند، علاقۀ خود به یکدیگر را نشان دهند و روابط خود را مستحکم تر سازند. با هم خندیدن، حل رمزهای بازی به کمک هم و خلاقیت در طول مدت بازی می تواند برای هر فردی که در انجام بازی شرکت می کند به شکل پاداشی برای همان فرد باشد.

تولید کننده مجموعه بازی کودکان

قیمت ست مجموعه بازی پلی اتیلن در تهران
وسایل بازی پارکی کودکان