عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

وسایل بازی فلزی

وسایل بازی پارکی یا به صورت فلزی بوده اند ویا به صورت امروزی از جنس پلی اتیلن می باشند. در زمان ها یقدیم استفاده از وسایل بازی فلزی رواج داشته اما امروزه دیگر طرفداران خود را به مجموعه بازی پلی اتیلن داده است. وسایل بازی فلزی در گذشته تنها تجهیزات پارکی بودند که در سراسر شهرها وجود داشتند و برای پدر و مادرهای امروزی دنیایی از خاطرات را به همراه دارند . کودکان در گذشته ساعت هایی از شبانه روز را با لذت فراوان در پارک های کوچک محله های قدیمی گذرانده اند و خاطرات خوشی را با دوستان خود داشته اند. 
وسایل بازی فلزی که امروزه به دلیل خطرات و  آسیب هایی که داشت کمتر مورد توجه قرار گرفته است جای خود را به مجموعه بازی پلی اتیلن داده است. اما به نسبت همچنان از این وسایل در پارک ها استفاده می شود. وسایل بازی فلزی با مقاومتی که دارند به راحتی دچار آسیب و خوردگی نمی شوند مگر آنکه پس از سال ها نصب در پارک بر اثر بارندگی های فراوان و تغییرات شریط جوی دچار فرسودگی شوند. 

خرید سرسره فلزی پارکی در تهران 

برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 

وسایل بازی فلزی پارک
 
وسایل بازی فلزی

قیمت وسایل بازی مهد کودک

آیا از اهمیت و 

نقش بازی در رشد کودکان

خود آگاهی دارید؟
وسایل بازی فلزی

فروش وسایل بازی فلزی 

گروه تولیدی آرتا پارک بروز ترین تولید کننده تجهیزات زمین بازی کودکان و مبلمان شهری  با برخورداری از استاندارد های ملی و بین المللی و به کارگیری علم و متدهای روز دنیا به منظور تولید تجهیزات زیبا سازی شهری و وسایل بازی و تفریحی پارک ها و مهدکودک ها و ... با بهره مندی از نیروهای متخصص توانسته است در عرصه رقابت داخلی و خارجی نامی نیکو از خود به جای بگذارد . این شرکت به عنوان تولید کننده مبلمان شهری و تجهیزات پارکی توانسته است جدیدترین و با کیفیت ترین محصولات را به بازار داخلی و خارجی عرضه نماید. بنابراین توصیه می شود اگر به دنبال خرید وسایل بازی فلزی با کیفیت و مقام و ایمن می گردید شرکت آرتا پارک را انتخاب نموده و از تخفیفات ما در هنگام خرید بهره مند شوید. 
اهمیت بازی در فضای باز و پارک

مجموعه بازی کودکان

فروش وسایل بازی فلزی در کرج

تجهیزات بازی ارزان

بازی برای کودکان نه تنها تفکر است، بلکه کار دوران کودکی است. امروزه در تمامی رویکردهای آموزشی، به نقش و اهمیت بازی کودکان بسیار تاکید شده است. بسیاری از برنامه های آموزشی مهد کودک های جهان مبتنی بر بازی است یه به عبارت دیگر بازی محور (play-based education) است. لذا عده ای بر این عقیده اند که اساسا preschool (به معنای پیش دبستان) باید playschool (به معنای مدرسهِ بازی) نامیده شود. در این بین اهمیت تجهیزات بازی کودکان در مهد کودک ها و پارک ها (که به اصطلاح به آنها Public playground equipment گفته می شود) غیر قابل انکار است. چنانچه تجهیزات بازی کودکان در مهد کودک ها و  پارک ها از کیفیت و یا کمیت لازم برخوردار نباشد، نه تنها کودکان تمایلی برای بازی کردن از خود نشان نخواهند داد، بلکه عدم رعایت مسائل مربوط به ایمنی و کیفیت این تجهیزات در فضای بازی کودکان، می تواند سلامت جسمانی کودکان را نیز به خطر بیندازد. بر این اساس در این مقاله قصد داریم شما را به مهمترین تجهیزات بازی کودکان در مهد کودک ها و  پارک ها آشنا سازیمپارک‌ها به عنوان محل فرار کودکان از آپارتمان ها شناخته می‌شوند و معمولاً کودکان علاقه زیادی به حضور در این فضاها نشان می‌دهند. خوشبختانه وسایل بازی در پارک‌ها بسیار زیاد هستند و امروزه وسایل بازی پلی اتیلن موجب استاندارد سازی بیشتر این محیط‌ها شده‌اند. اما به طور کلی دسته بندی وسایل بازی کودکانه را با توجه به محل آنها به دو صورت انجام می‌دهند.
آیا از انواع 

وسایل بازی پارکی کودکان

اطلاع دارید؟

قیمت وسایل بازی فلزی پارکی

وسایل بازی فلزی ارزان در کرج

وسایل بازی از با اهمیت ترین تجهیزات و مبلمان پارکی می باشد که وجود و نصب آن به اهمیت بالایی نیاز دارد به طور مثال ما در شرکت آرتا پارک هنگام تولید وسایل بازی به نکات بسیار زیادی توجه داشته ایم که بتوانیم تجهیزاتی را تولید نماییم که تنها کودکان در هنگام بازی احساس راحتی داشته باشند که والدین آن ها نیز بتوانند با خیالی راحت کودک خود را به بازی کردن و استفاده از وسایل بازی ایمن رها کند.  ما در این شرکت انواع وسایل بازی فلزی مخصوص ویلاها، پارک ها، مهدکودک ها و خانه های بازی را تولید را می نماییم و بنا به سفارش مشتریان خود محصولات را طراحی و تولید می کنیم. شرکت آرتا پارک با فروش محصولات و تجهیزات بازی کودکان به سراسر کشور و خارج از کشور توانسته است رضایت مشتریان خود را با فروش مستقیم و بدون واسطه جلب نماید. 

فروش وسایل بازی فلزی در کرج

از 

فواید بازی برای کودکان

برای کودکان خود چه می دانید؟ 

فروش سرسره و تاب فلزی

 
فروش انواع تاب و سرسره فلزی با ارزان ترین قیمت و با بالاترین کیفیت در شرکت آرتا پارک تولید شده و به فروش می رسد. برای خرید انواع وسایل بازی فلزی و یا اطلاع از قیمت تجهیزات بازی فلزی می توانید با شماره هایی که در سایت قرار داده شده است تماس حاصل نمایید.انواع تاب،سرسره،الاکلنگ و چرخ و فلک فلزی در بالاترین میزان و تنوع در رنگ بندی توسط شرکت آرتا پارک در سراسر کشور به فروش می رسد. 
فروش تاب و سرسره فلزی در تهران