عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508 عظیمیه-بالاتر از میدان آزادگان-برج قائم طبقه پنجم واحد 508
همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639   ،   تلفن ثابت : 65534604-021 همراه مدیریت : 09123005619 _ 09125688639 ، تلفن ثابت : 65534604-021

قیمت نیمکت پارکی فلزی

اصلی ترین عوامل در تعیین قیمت نیمکت پارکی فلزی به نوع و ضخامت ورق استفاده شده، نحوه مونتاژ قطعات، نوع طراحی، مدل و اندازه آن بستگی دارد. در طراحی نیمکت های فلزی علاوه بر زیبای و سازگاری با فرهنگ محیطی که نیمکت در آن قرار می گیرد باید نکات زیر مورد توجه قرار گیرد:
ارتفاع نشیمنگاه نیمکت، عمق نشیمنگاه ، پهنای نشیمنگاه ،ارتفاع تکیه گاه ( پشتی)زاویه تکیه گاه ،زاویه سطح نشیمنگاه (شیب نشیمنگاه ) ، تکیه گاه ساعد ،فضای پا در نظر گرفته شود و استاندارد های لازم در طراحی و ساخت رعایت گردد .جنس نیمکت پارکی عموماَ از بدنه فلزی یا بدنه چدنی و چوب اشباع شده یا چوب پلاست می باشد . نیمکت های لوله ای پارکی با مدل های مختلف به وسیله خمکاری و جوشکاری طراحی و تولید می شود . معمولا نیمکت های لوله ای دارای پایه های بلندی هستند که در داخل بتن در محل نصب فرو می رود و فیکس می شود بنابراین قابل جابجایی نیستند . ولی مدل هایی هم قابل تولید هستند که به زمین پیچ می شوند و قابل جابجایی هستند .

برای مشاهده محصولات و مبلمان شهری و پارکی تولید شده در شرکت آرتا پارک کلیک کنید. 

نیمکت پارکی فلزی ►

نیمکت پارکی فلزی یکی از اصلی ترین تجهیزات مبلمان شهری است که به جهت استفاده بهینه از فضاهای سبز و تامین راحتی شهروندان، مورد استفاده قرار می گیرد. فضاهای باز شهری به علت حضور عموم افراد جامعه اعم از سالمندان، جوانان، زنان باردار و کودکان بهترین محل برای نصب نیمکت ها به شمار می آیند. با خرید نیمکت پارکی و نصب آن در این فضاها علاوه بر احساس آرامش شهروندان، به زیبایی محیط نیز کمک زیادی می شود. 
قیمت نیمکت پارکی فلزی

خرید نیمکت پارکی

قیمت خرید نیمکت پارکی، یکی از سوالات متداولی است که مشتریان حوزه مبلمان شهری، پیمانکاران ، مسئولان خرید و اقشار مختلفی از هموطنان عزیز ما در گیر آن هستند . پیدا کردن قیمت درست و منصفانه نیمکت پارکی با یک کیفیت مقبول و زمان تحویل درست ، دغدغه کسانی است که به دنبال خرید نیمکت های شهری و صندلی پارکی هستند . در مجهز سازی فضای های سبز و باز شهری ابتدایی ترین روش برای احساس آرامش و راحتی در پارک ها استفاده از نیمکت است . طرز قرار گرفتن این نیمکتها باید به شکلی باشد که دسترسی به آنها آسان و راحت بوده یعنی در سراسر پارک و به تعداد زیاد موجود باشد . صندلی ها باید در روبروی مناظر زیبا اما در جایی که در مسیر رفت و آمد افراد قرار نگیرند، واقع شود. نیمکت ها ی مراکز عمومی شهر نیز میتواند برای آسایش و راحتی شهروندان در کنار مراکز ویژه مانند ایستگاه ها ، کیوسکها ، باجه های تلفن ، ظروف زباله و شیرهای آب قرار بگیرند .

لیست قیمت نیمکت پارکی ►

قیمت نیمکت پارکی فلزی

نیمکت پارکی فلزی

مهمترین محل قرار گرفتن نیمکت ها در سطح شهر ، مراکزی است که رفت و آمد مردم در آنجا زیاد است . به ویژه مکان هایی که برای استراحت و تفریح مردم است. فضای باز زیبا و مناسب عمومی به شهروندان این مکان را میدهد تا در کنار یکدیگر از طبیعت اطاف لذت ببرند . با داشتن مکان مناسبی برای نشستن احساس رضایت آنها چندین برابر شود . افراد مختلف انواع متفاوتی از نیمکت های پارک یا فضاهای سبز را می پسندند که این سلایق متفاوت چگونگی طراحی نیمکتهای پارک را تعیین میکند و به آن تغییراتی می دهد. برای نمونه جوانان بیشتر روی بالای نیمکت یعنی تکیه گاه آن می نشینند تا روی خود نیمکت و این مورد باید در طراحی نیمکتهای پارک یا فضاهای باز شهری مورد توجه قرار گیرد . همچنین نیمکتهایی را که به این مراکز اختصاص میدهند ، باید از استحکام بیشتری در ناحیه پایه ها برخوردار باشد . یا به عنوان نمونه برای افراد مسن نیمکتهایی که دارای پشتی یا تکیه گاهاست ، راحتتر از نوع بدون پشت آن است. در حالی که برای سایر افراد صندلی های بدون پشت به آنها این امکان را میدهد تا در دو طرف نیمکت بنشینند .

قیمت نیمکت فلزی

نیمکت پارکی ارزان

مدل نیمکت پارک

در پارک یا فضاهای سبز شهری که امکان استفاده اقشار مختلف وجود دارد باید تمام امکانات رفاهی در نظر گرفته شود . صندلی ها و نیمکتها باید به گونه ای برای این مکان ها ساخته شوند که در مورد استفاده بیشتری برای همگان دارند. در همین راستا و برای پیشگیری از تخریب مبلمان عمومی شهر باید به این نکته توجه داشت که تخریب بیشتر شامل چه چیزهایی می شود ، چه زمانی این خرابکاریها شکل میگیرد و توسط چه کسانی ، سپس برنامه های پیشگیری را به کار بست.

نیمکت پارکی چدنی

مشخصه اصلی نیمکتهای پارکی چدنی در بعلی چدنی آنهاست که با طرح های مختلفی قابل تولید هستند که به وسیله ریخته گری چدن انجام می شود ، بقیه مراحل مونتاژ این محصول با نیمکتهای دیگر مشابه است . نیمکت چدنی پارکی از نظر وزنی از مدلهای دیگر سنگین تراست و این امر سرقت آنها را بسیار مشکل می کند ، علاوه بر این از نظر شکل ظاهری نیز بسیار شکیل و زیباست و مورد پسند همگان قرار می گیرد . در نشیمن و پشتی صندلی های چدنی فضای باز از ف و پروفیل استفاده نمی شود و از چوب و چوب پلاست استفاده می شود . تولید نیمکت پارکی یا ساخت نیمکت فی شهری که با نامهایی چون صندلی پارکی یا صندلی فی فضای باز ، در گروه تولیدی شهر سامان به صورت تخصصی طراحی و تولید می گردد.
 طراحی نیمکت پارک                      

تولید نیمکت پارکی 

پروسه تولید نیمکتهای پارکی شامل  مراحل زیر می باشد :
 ⁃ ساخت بدنه یا بغلی
 ⁃ ساخت نشیمنگاه
 ⁃ ساخت پشتی
 ⁃ جوشکاری
 ⁃ رنگ آمیزی با رنگ کوره ای
 ⁃ مونتاژ
می باشد که در اشلها و مدلهای مختلفی انجام می شود .

تولید نیمکت پارکی cnc

تولید نیمکتهای فی cnc سی ان سی  امری است بسیار حساس و دقیق است که نیازمند دستگاه برشکاری دقیق می باشد تا شکل بغلی قطعات برش شده زیبا ، هم شکل ، دقیقا هم اندازه و با کمترین پرتی ممکن انجام شود . در گروه تولیدی آرتا پارک این امر به وسیله دستگاه برش cnc پلاسما انجام می شود . دقت بسیار بالای این دستگاه سبب می شود که دقت محلهای برش با دقت کمتر از یک میلیمتر خطا انجام شود . لبه های برش شده ورق های فولادی بسیار شارپ و تمیز می باشد به صورتی که نیازی به سنگزنی و تمیز کاری ندارد ، اما به جهت بالاتر بردن کیفیت پس از برشکاری لبه های قطعات برشکاری شده سنگ زنی و پرداخت می شود . این کار در مورد قطعات ریز و کوچک بیشتر مرسوم است . معمولا در تولید نیمکتهای فی پارکی cnc از ورق ٦ فولادی استفاده می شود که دارای استقامت و ایستایی بسیار خوبی است و مقاومت بسیار بالایی در برابر خم شدن و کج شدن دارد .
نحوه تولید این نوع از صندلیهای پارکی به این نحو است که در ابتدا طرح کلی این صندلی های فضای باز در نرم افزار کتیا به صورت سه بعدی طراحی می شود و جزییات آن مورد بررسی دقیق و اصلاحات قرار می گیرد سپس قطعات بغلی آن جهت برشکاری روی ورق فولادی st37 با ضخامت ٦ میل با نرم افزاری خاص چیدمان می شود تا در بهترین حالت استفاده از ورق و کمترین پرتی قرار بگیرد . سپس فایل چیدمان شده به دستگاه برش داده می شود و ورق فولادی در دستگاه قرار می گیرد تا عملیات برش شروع شود . پس از اتمام برشکاری قطعات بغلی نیمکت پارکی سی ان سی ما آماده است و پس از سنگ زنی آماده جوشکاری و نصب متعلقات می شود .

قیمت نیمکت پارکی ►

در تعیین قیمت نیمکت های پارکی و عوامل موثر ر قیمت خرید نیمکت پارکی چند چیز را باید در نظر گرفت : همانطور که در مقاله تولید نیمکت پارکی عرض کردیم ، نیمکتها در انواع و متریال های گوناگونی تولید می شوند و بسته به نوع ساختشان هر کدام بازه قیمتی خاص خود را دارند . بدیهی است که افزایش قیمت متریال و مواد اولیه محصول در قیمت نهایی آن نقش مستقیم و برجسته ای دارد .
متریال اولیه تولید نیمکت شامل لوله ، پروفیل ، تسمه ، چوب ، چوب پلاست ، پیچ ، مهره ، ریخته گری چدن ، ورق فولادی ، رنگ پودری ، سیم جوش CO2  ، و تجهیزات مخصوص به این کار می باشد که هر محصول بسته به میزان مصرف هر یک از آنها دارای قیمت یا بهتر بگویم بازه قیمتی خاص خود است . لذا در برآورد قیمت نیمکتهای پارکی باید هر نیمکت را با نیمکتها یا صندلی های فی هم رده خود مقایسه کرد تا بتوانیم قدرت یک مقایسه درست را به دست آوریم .
رابطه میزان وقت گیری و مونتاژمحصول با قیمت خرید نیمکت پارکی :
آیتم موثر بعدی در تعیین قیمت خرید نیمت پارکی میزان وقت گیر بودن یا بهتر بگویم پیچیدگی ساختار در تولید آن است . بعضی از نیمکتها با توجه به اینکه مواد اولیه ارزانی دارند ولی در بحث ساخت و مونتاژ دارای پیچیدگی های خاص خود می باشند و به اصطلاح بدبار هستند .
 به همین جهت سرعت تولید را پایین آورده لذا توان و وقت زیادی از نیروهای انسانی کارخانه می برند . برعکس این قضیه نیز صدق می کند  . بعضی از مدلها با توجه به اینکه مواد اولیه گران یا بهتر بگویم با قیمت نسبتاً بالاتری دارند ولی پروسه تولید آنها ساده بوده و سرعت تولید آنها بالاست. بنابراین سرعت تولید و میزان دستمزد تولید خود یکی از عوامل موثر تعیین قیمت در قیمت گذاری نیمکت پارکی است .

نیمکت پارکی ارزان 

تعداد سفارش نیز عاملی است که نقش بسزایی در قیمت محصول یاد شده دارد . وقتی که تعداد سفارش بالا باشد ، کارها به صورت سری کاری انجام شده آنگاه  انرژی و وقت کمتری از نیروی کار می گیرد . ضمن اینکه پرت کار نیز بسیار پایین تر می آید . البته باید این نکته را در نظر گرفت که تولید کننده نیز با توجه به حجم بالا ، سود کمتری در واحد محصول در نظر می گیرد و این مبلغ بین تعداد بالای سفارش تقسیم می شود که در نهایت باعث پایین آمدن قیمت نهایی خواهد شد . نوع نشیمنگاه و پشتی نیمکتها در قیمت آنها موثرند . نشیمن و تکیه گاه صندلی های فضای باز شهری را می توان به سه حالت مختلف تولید کرد : هر کدام از این مواد اولیه دارای طول و عرض و ضخامت های مختلف و متنوعی هستند که دارای قیمت های خاص خود هستند و در قیمت نهایی محصول دخیل می باشند . هر چه عرض و ضخامت آنها افزایش یابد بر قیمت آنها نیز افزوده خواهد شد و بالعکس .
نیمکتها را می توان با لوله ها ، پروفیلها یا حتی بغلی چدن با ضخامت یا به اصطلاح گوشت مختلفی تولید کرد . عرض و ضخامت هر کدام از آنها تعیین کننده قیمت خرید نیمکت پارکی نهایی خواهد بود . هر چه عرض و ضخامت لوله ها ، پروفیل ها و ضخامت چدن بغلی نیمکتها بالاتر باشد ، وزن آنها بیشتر و در نتیجه قیمت آنها بالاتر خواهد رفت  .